Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

Czym ścieracie ori farbę?

Ja też gorącą wodą i taką gąbka do naczyń z szorstką jedną stroną. Nie jest tak super łatwo ale tragedii też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Delikatnie się przypominam, że gdyby komuś udało się zrobić szablony przycisków do szyb i przycisków klimy, to chętnie bym skorzystał :gwizdanie:.

Przyciski szyb kolega Zuloo ma w asortymencie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuloo ma, właśnie kupiłem 3 sztuki, dzięki zuloo :hi:

mam pytanie być może banalne ale wolę się upewnić jak nakleje z folii transportowej na włacznik symbole i zaczne "psikać" sprayem to czym je sciągąć po wyschnęciu? i jak rozumiecie ilość położonych warstw??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto się tym zajmuje u nas? Bo to nie na moje nerwy... Mam 4 włączniki do zregenerowania w tym 1 auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja użyłem bezbarwnego podkładu do plastiku i potem czarnego matu, zrobiłem jeden, za drugim już poległem... Wysyłam parę włączników do zuloo na regeneracje, to nie na moje nerwy :P Nie napsikaj za dużo bo potem przy zrywaniu szablonów zerwiesz też kawałki farby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam polecam zdarcie całkowicie powłoki starej, odtłuszczenie plastiku naklejenie ikonek wtedy dajemy podkład do plastików, ja użyłem decocolor :good: on nie jest bezbarwny tylko robi fajną powłokę. Następnie czarny matowy spray ja też użyłem decocolor, ilość warstw uwarunkowana jest tym czy przy ikonkach światło przebija, do tego najlepiej użyć czerwonej mocnej diody i poświecić od spodu, jeżeli przebija jeszcze jedna warstwa, jeżeli nie to wystarczy :cool1: później ikonki zdzieramy tak jak kolega napisał igłą albo zszywką.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja użyłem bezbarwnego podkładu do plastiku i potem czarnego matu, zrobiłem jeden, za drugim już poległem... Wysyłam parę włączników do zuloo na regeneracje, to nie na moje nerwy :P Nie napsikaj za dużo bo potem przy zrywaniu szablonów zerwiesz też kawałki farby

Jaki koszt?Auto tez regeneruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...