Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B5 Moj ci on!


Aniołek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Oj długo musiałem czekac żeby kupis sobie S4 długie podchody robiłem w zeszłym roku obejżałem 4 sztuki i wszystkie były "śmiecie" zrezygnowałem i kupiłem Mazde RX-8 pocieszyłem sie 2 miesiace i sprzedałem , serducho znowu biło w strone S4 sprubowałem i udało sie ku mojemu zaskoczeniu tym razem nie był to śmieć, co prawda na miejscu były drobne rozbiewżności co do rocznika auta ale mimo wszystko kupiłem i oto on jeszcze na Radomskich rejstracjach...

c30367181do0.29f8aa7f3e.jpg

c30367183xx2.th.jpg

22082007386iw2.th.jpg

Oczywiście nie wszystko jest tak jak zapewniał spzredawca ale do tego mozna sie w naszym wspaniałym kraju przyzwyczaić.Puki co auto jezdzi fajnie usterki które go bolały prawie wszystkie sa juz usuniete.Energicznie szukam po necie ciekawych linków oraz sklepów z cześciami ( tuningowymi) do S4 B5 może cos mi pomożecie w tym temacie.

Pozdro ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie.. :) tylko troszke malo fotek.. I ten wydech juz mi sie nie podoba.. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista stary :) Gratki :th: Ale jak dobrze widze to jakaś wieśniacka nakładka na rurki jest ? Wywal to natychmiast i zostaw ORI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komin beznadziejny, fele tez nie bardzo, sedan - no ok niech bedzie, ale to serducho :drool: :drool: :drool: :thumbup: :oklaski:

Oh, serducho to ci on ma! :a4fan:

Fajna eska, dalsze fotki mile widziane. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienki za wszystkie odpowiedzi, z tym kominem to faktycznie jest straszna lipa ale narazie tak zostanie dopuki nie zmienie całego układu wydechowego , aluski sa 18 wiec jest sie o co bać , jednym sie podobają a drugim nie i tak samo jest u mnie w mieście, ogólnie to jestem zszokowany jak ten samochod jedzie od dołu juz od 1800obr/min słychać ze turbinki zaczynaja pracowac i zaraz potem juz mocno jedziemy, na trasie w zasadzie sie biegu nie zmienia bo przy takiej elastcznosci nie ma sensu i tak wszystko wprzedzam , np. jeżdzac po miescie na 3 biegu jak obroty spadna do 1000 to nie ma z tym zadnego problemu auto i tak odrazu chce jechac, eh niesamowta elastyczosc.

c30367181zf6.th.jpg

22082007385uc8.th.jpg

22082007384em4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bravo :oklaski:

Nareście ktoś kupił te furmane :oklaski:

Podobała mi się odrazu jak ją pierwszy raz zobaczyłem :th:

Zmieniaj jak Ci chłopaki doradzili i bedzie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna! widze, ze co do wydechu wszyscy sa zgodni - do kosza! :thumbdown: a co do felg - kwestia gustu, wygladaja na mieszanke stylu niemieckiego (rant, naciagnieta opona) i odrobiny sportu (ramiona) - widzialbym w tej bestii cos o bardziej agresywnym wygladzie. co do samego auta - moje marzenie, pierwsze na liscie do realizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma założonego chipa z firmy : http://www.tuner.at/chiptuning.php?hersteller=854&modell=7673&chip=30011 osiagi potwierdziłem dwoma użądzeniami pomiarowymi jedno to G-TECH a drógie to AP, oba użądzenia podały podobny wynik , g-tech 5,1 do 96km/h a AP 5,2 do 100km/h z pasażerem i dużą ilościa paliwa, jedna z ciekawostek AP jest pomiar przeciażenia przy starcie , pokazuje przejechane metry i uzyskaną na nich predkość i czas oto co mi wyszło:

przeciażenie przy starcie 1,1g :shocked: start na półsprzegle czyli spokojny strart bez strzału za sprzegła

0-60 2,56s 24m

0-100 5,24s 85m

140 9,74s 233m

160 13,29s 382m

180 17,01s 561m

190 19,23s 676m

osiagi nie żucają na kolana ale na poczatek sa satysfakcjonujace z biegiem czasu z pewnościa ulegna poprawie ,nie omieszkam zdac wam z tego relacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...