Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B5 Moj ci on!


Aniołek

Rekomendowane odpowiedzi

Wydech wkrótce wylatuje calutki , a co do pomiarów to użadzenia nazywa sie AP cośtam i jest to użadzenie do mieżenia czasów na 1/4mili + wiele dodatków jak mnie pamięc nie myli to jeste jeszcze G-TECH COMPETATION oraz Drift-box oba te użadzenia to potrafia wiec trzeba popytac w okolicy czy ktos ma albo prościej podjechac do jakiejs wiekszej firmy tuningowej oni napewno benda coś mieli.

ps.ja juz tak mam że robie dużo błędów więc admin troszke litości ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna Eseczka, wydech wiadomo do kosza, ale jeśli chodzi o felunek to całkiem fajne się prezentuje, ja bym zostawił, robi wrażenie ogólnie no... :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny sedan :th: :a4fan:

Pogratulować zakupu.

Jakie zmiany planujesz?

THX za wszystkie odpowiedzi.

W planach jest dużoooo mocy jak wyjdzie zobaczymy, puki co zamówiłem już zestaw wskazników APEXI http://garazraceteam.pl/sklep/index.php?cPath=98 , jestem w trakckie poszukiwań wydechu do S4 ale za bardzo wyboru nie ma lub poprostu ja nie znalazłem. Może wy pomożecie w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna mi się podoba bardzo a co do felg to zawsze się znajdzie ktoś komu się nie spodobają a ja uważam że sa ładne nawet bardzo i napewno nie musisz inwestować w nowe a co do reszty to niema sie czego czepić jest :thumbup::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny sedan :th: :a4fan:

Pogratulować zakupu.

Jakie zmiany planujesz?

Jak wiadomo to najłatwiejsza droga to konwersja na RS4 z tym, że to "najłatwiejsza" wcale nie jest taka łatwa bo dostać używane klamoty graniczy z cudem, zestawy z USA kompletne bez sterowania to wydatek żedu 23000zł to troche drogo , przynajmniej tak mi sie wydaje. Pierwsze co zrobie to zmieniam calutki układ wydechowy i jednocześnie szukam dawcy w postaci RS4 jak nie znajde pozostanie powolne skladanie do kupy , wiem że nie bedzie łatwo i tanio ale uważam że w ten samochód warto inwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiary zbliżone do serii RS2 wiec musi fajnie jechać ... felgi jakoś nie specjalnie pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny fajny ale wydech...zmien szybko. ladna ale moze wiecej fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...