Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

a może to być któryś z tychkabelków co do klocka idą??? można je jakość spiąć na krótko-czy jak to się tam mówi??? zanim zjadę te klocki i tak zmienię na albo 320 albo 345. a teraz mnie tylko ta kontrolka denerwuje jak piszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(o) jak masz taka kontrolke zolta na FISIE to klocki z przodu pomalu do wymiany . A czesto tak bywa , ze w trzecim swiatle stop moze ktorys kabelek poprostu zasniadzial :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki sa nowe- moze 5kkm na nich zrobiłem- moze coś naderwali przy montażu a teraz przy pierwsym hamowaniu mam komunikat break stop light ale wszystkie swiatła ładnie świecą itp. tylko gdzieś rozłącza i się właśnie nad całkowitym odłączeniem tych kabli zastanawiam- jak się nie da odstawię auto do elektryka niech sie męczy- dzisiaj jeszcze na kanał wjadę moze będzie się dało samemu coś zlutować czy cuś :confused4: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzies taki czujnik chyba ;p Pozatym mozna przekrecic z twojego starego napinacza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzies taki czujnik chyba ;p Pozatym mozna przekrecic z twojego starego napinacza :mysli:

właśnie przy starym nie było :confused4: nic się nie dzieje- przyjdzie nowy to sam czujnik się przekreci :> . Trzeba było mówić wcześniej ze masz ten czujnik zamienilibyśmy w celach badawczych czy to będzie to :bicz3: :bicz3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze słowo :vava::polew:

to sie nazywa brak komunikacji

oj Marcinku :decayed:

tylko psocisz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego czujnika tak poważnie to bardzo się nie napinam- wiem ze świeci kontrolka ale nic sie tam nie dzieje więc jeżdzę- teraz wymienię bo się gwarancja kończy zaraz więc muszę się sprzedającemu przypomnieć. [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 06:51_________________________________________________

jeszcze słowo :vava::polew:

to sie nazywa brak komunikacji

oj Marcinku :decayed:

tylko psocisz :>

TY lepiej powiedz kiedy będziesz w okolicy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego czujnika tak poważnie to bardzo się nie napinam- wiem ze świeci kontrolka ale nic sie tam nie dzieje więc jeżdzę- teraz wymienię bo się gwarancja kończy zaraz więc muszę się sprzedającemu przypomnieć. [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 06:51_________________________________________________

jeszcze słowo :vava::polew:

to sie nazywa brak komunikacji

oj Marcinku :decayed:

tylko psocisz :>

TY lepiej powiedz kiedy będziesz w okolicy :wink4:

bardzo dobrze przypomnij mu :)

w okolycy hm a nie wiem a co stęskniłeś się czy grilla robisz :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego czujnika tak poważnie to bardzo się nie napinam- wiem ze świeci kontrolka ale nic sie tam nie dzieje więc jeżdzę- teraz wymienię bo się gwarancja kończy zaraz więc muszę się sprzedającemu przypomnieć. [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 06:51_________________________________________________

jeszcze słowo :vava::polew:

to sie nazywa brak komunikacji

oj Marcinku :decayed:

tylko psocisz :>

TY lepiej powiedz kiedy będziesz w okolicy :wink4:

bardzo dobrze przypomnij mu :)

w okolycy hm a nie wiem a co stęskniłeś się czy grilla robisz :decayed: :decayed:

wpadaj coś się pomyśli wpadaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie było że auto tylko się psuje :polew: :polew: zakupiłem kierę multi z b7

9bfcafeb82642a5bmed.jpg

teraz pozbierać resztę gratów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by nie było że auto tylko się psuje :polew: :polew: zakupiłem kierę multi z b7

9bfcafeb82642a5bmed.jpg

teraz pozbierać resztę gratów :kox:

:naughty: nieźle :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kox fpytke to od Daniela?? :decayed:

nie ale już wiem które kratki miałem wziąść :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 21:59_________________________________________________

Ja mam sline a nie taka dziadowke :kox::polew:

ty lepiej wymyśl czemu ten dziad więcej pali- w poniedziałek albo w środę jadę z tymi wtryskami niech dają nowe. któregoś dnie po te kratki przyjadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...