Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Łaciata


RybA4

Rekomendowane odpowiedzi

za***ista maszyna :good: Jakbys chciał oddać w dobre ręce to czekam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze :good: :good:

ale wg mnie byłoby jeszcze lepiej jakbys jeszcze lustra pyknął w czarny mat bądź połysk, no i obowiązkowo chrom z przodu zastąpić jakims szadołem ładnym :wink4: :wink4: :wink4:

nad zmianą felunku też bym pomyślał...

IMO RS4 B7 w 19 albo 20" w graficie/czerni robiły by genialną robotę :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna b8 bialy jest kozak teraz nie to co kiedys,do b8 to chyba mozna spokojnie 20 wkladac bo podobno ma duze nadkola

naprawdę cudeńko - teraz chcę tylko białą i tylko sedan :)

cieszy ze kolejny chce sie przesiasc na sedana,sedan wyglada bardziej sportowo jak go dobrze zrobisz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bałem się z 16tek na 19tke zamienić, teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć że w B8 19'' to dobry kompromis między 20tką a 18tką....ale można kłaść 20'' spokojnie :kox:

to przyjedź do Lublina to 17 nie założysz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, kradną koła od 17" w górę ??

nieee, ale plomby Ci z zębów powypadają :decayed:

[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 10:48_________________________________________________

BTW za***ista jest ta Łaciata :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyjedź do Lublina to 17 nie założysz :gwizdanie:

piertolisz :naughty: Na 17'' jeszcze jakoś się da jeździć... przyjemnie nie jest :decayed: Ale się da :decayed: Pojeździłem tydzień na 18'' i mówię dość :wallbash: 17'' to max :) Przynajmniej na lubelszczyznę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyjedź do Lublina to 17 nie założysz

wszedzie jest tak samo...

A furka pierwsza liga. białe z czarnym dachem od kilku lat wymiata :naughty: :naughty: :naughty:. i chyba bedzie jeszcze przez kilka, no chyba ze szejkowie przestana wydobywac rope

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie program w unitronic'u tylko pompe kazali zmienić na tą nowszego typu(koszt 1300zł) i wtedy lekko 240km dadzą rade.... albo wincy.... później wydech i nic poza tym nie robie...żadnych lusterek.nic :)

narazie auto zarabia na program na ślubach :> if anybody want... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie program w unitronic'u tylko pompe kazali zmienić na tą nowszego typu(koszt 1300zł) i wtedy lekko 240km dadzą rade....

:good:

narazie auto zarabia na program na ślubach :> if anybody want... :naughty:

Kuźwa chyba się chajtnę :naughty: ..... jeszcze raz :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa chyba się chajtnę :naughty: ..... jeszcze raz :decayed: :decayed: :decayed:

Jakbym sie chajtal teraz, a nie 3 miechy temu, to bym pojechal pewnei bialym R8 V10 :kox:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koxowo wygląda w B8 począłenie białej perły z czarnym dachem, super się to ze sobą zgrywa :kox::wink4:

Kuźwa chyba się chajtnę :naughty: ..... jeszcze raz :decayed: :decayed: :decayed:

Jakbym sie chajtal teraz, a nie 3 miechy temu, to bym pojechal pewnei bialym R8 V10 :kox:

EOT

Ale wtedy nikt by was nie mógł wieść bo tam masz tylko 2 miejsca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...