Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good: To jakie szybkie auta już się oszukały? :naughty:
Opublikowano

Przebieg kresek fenomenalny, całe morze niutona nisko dostępne :gwizdanie:

Opublikowano

Pogratulowałem już sms-em, pogratuluje i tu :good: Jest super 1.8T Rulez!! ale i tak zawsze będzie mieć przed sobą lekkie tajemnice.

Tak na prawdę to duże gratki należą się GTO, to jego dzieło przecież :)

Poziek to kiedy pijemy tą cytrynówkę :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

bedzie vidjo z jazdy ?

Opublikowano

Poziek to kiedy pijemy tą cytrynówkę :gwizdanie: :naughty:

23-25 marca w BT :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

CoLo pracuje w weekend zlotowy :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

bedzie vidjo z jazdy ?

Juz dawno bylo ;)

CoLo pracuje w weekend zlotowy :thumbdown:

noooo ;(

Opublikowano

Juz dawno bylo ;)

Nieźle masz dupne wtryski, że przy pełnym bucie pokazuje ci tylko 16/100 pod koniec obrotów:) Fajnie dla oka wygląda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Juz dawno bylo ;)

Nieźle masz dupne wtryski, że przy pełnym bucie pokazuje ci tylko 16/100 pod koniec obrotów :) Fajnie dla oka wygląda :decayed:

szkoda, ze tylko dla oka :decayed:

w rzeczywistosci jest "ciut" inaczej :kox:

Opublikowano

chodziło mi o video z jazdy po drogach, licznik juz widziałem

Opublikowano

nie dość, że padło to jeszcze 380KM nie ma :gwizdanie:

:evil:

Opublikowano
a689887d-c584-cf39.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie dość, że padło to jeszcze 380KM nie ma :gwizdanie:

:evil:

Poziu, wiemy, ze nie mozna Ci dogodzic :kwasny:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 17:29_________________________________________________

chodziło mi o video z jazdy po drogach, licznik juz widziałem

brak poki co[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 17:31_________________________________________________

CoLo wez sie szarpnij na jakas obciazeniowke :)

jak najbardziej :wink4: wypadaloby to potwierdzic :rolleyes:

Raczej Pozkowi pokazać :decayed:

Jeśli w ECU samochód pokaże 410KM i więcej to pokryję koszty hamowni i paliwa i stawiam Litra cytrynówki własnej roboty :hi:

jasne...

sorry ale mialem Ciebie za slownego goscia.

chyba myslales, ze w zimie to +20 na hamowni bedzie...

Opublikowano

Przecież sam mówiłeś, że wyszło 407KM a dopiero jak otworzyliście maskę to wskoczyły kolejne :decayed:

Auto nie ma 410+ bo nie może mieć.

Opublikowano
  • Autor

hahaha...wyszlo 412 przy 50% nadmuchu...

po zamknieciu maski i daniu 75% nawiewu wyszlo jak na wykresie 417.

Wiec nie przeinaczaj faktow :hi:

Opublikowano

Spoko, przez telefon mówiłeś co innego :hi:

Opublikowano
  • Autor

Spoko, przez telefon mówiłeś co innego :hi:

Michale, daj spokoj. Wyslalem Ci MMS'a...

:hi:

Opublikowano

Spoko, przez telefon mówiłeś co innego :hi:

Michale, daj spokoj. Wyslalem Ci MMS'a...

:hi:

.. kogoś tu podskubuje nutka zazdrości :naughty:

Opublikowano

Spoko, przez telefon mówiłeś co innego :hi:

Michale, daj spokoj. Wyslalem Ci MMS'a...

:hi:

Owszem - z tym samym wykresem co w tym temacie.

I naprawdę nie ma się co upierać, ze auto ma +410 bo nie ma :kox:

Opublikowano
  • Autor

Spoko, przez telefon mówiłeś co innego :hi:

Michale, daj spokoj. Wyslalem Ci MMS'a...

:hi:

Owszem - z tym samym wykresem co w tym temacie.

I naprawdę nie ma się co upierać, ze auto ma +410 bo nie ma :kox:

heh, spojrz w telefon.

dostales MMS'a z fota gdzie byly dwa ostatnie pomiary, 412 i 417.

Zadzwon do Dominika i powiedz mu, ze ma c**jowa hamownie skoro tak mowisz... :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.