Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

skoro sie nie chcesz pochwalić to pewnie 143

no chyba tak , bo to nadal pilnie strzeżona tajemnica :wink4: swoja droga przesiąść sie z 3.0 po chipie na 143 KM to tak jak by zacząć na wstecznym jeździć :decayed:

a zastanawia mnie różnica przy zakupie pomiędzy 2.0T i 2.0tdi 170

jako nowe 2.0 TDI 170KM jest droższe od 2.0T :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako nowe 2.0 TDI 170KM jest droższe od 2.0T :shocked:

a w uzywce jest pozniej odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca żadna to tajemnica ze jest 143 :wink4: myślałem że już było pisane o tym ,

W przyszłym tygodniu bedzie zmiana programu :wink4: i już bedzie 180 -185 :evil: a to juz wystarczy ............narazie heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie z dedukcji wynika, że 2.0T jest na poziomie cenowym 2.0tdi, 143ps, więc.. :gwizdanie:

18" super się prezentują, czarny grill bym wstawił, bo srebrne to ma każdy.

no i ogród masz bardzo przyjemny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie z dedukcji wynika, że 2.0T jest na poziomie cenowym 2.0tdi, 143ps, więc.. :gwizdanie:

2,0 T jest droższe od 2,0 TDI 143 km /oczywiscie wszystkie w Quattro/ o jakies 7 tyś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to audi albo musi bazować na tym że nikt nie uwierzy, że doładowana benzyna pali tak niewiele jak na osiagi, albo strategia koncernu jest dyskusyjna, no bo 7k, no mają znaczenie, ale jeśli auto kosztuje 14k zl :wink4:

no ale to OT, tak czy siak audi skończyło się na b5 a odrodziło przy b8, więc cokolwiek byś nie wybrał jest to ewolucja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to audi albo musi bazować na tym że nikt nie uwierzy, że doładowana benzyna pali tak niewiele jak na osiagi, albo strategia koncernu jest dyskusyjna, no bo 7k, no mają znaczenie, ale jeśli auto kosztuje 14k zl :wink4:

no ale to OT, tak czy siak audi skończyło się na b5 a odrodziło przy b8, więc cokolwiek byś nie wybrał jest to ewolucja :good:

tez tego nie rozumie , roznica w spalaniu nie az tak wielka , a w osiagach deliktnie mowac przepasc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber:

Gratuluje ladnej B8 i witam w gronie B8 :)

Szkoda ze nie blabla V10 i szkoda ze nie lata.. OMFG jak mnie takie teksty wk**** ;)

Wazne ze wlasciciel jest zadowolony i wazne zeby sluzyla!

Widze ze piszesz o tylnym dyfuzorze.. Jezeli myslisz o czyms takim:

a6b7730cb864357e.jpg

to mozesz kupic moj :)

Roczny bez zadnych zarysowan :)

925e9d550a033d3f.jpg

06d15b6d198af8f0.jpg

ALE z tego co wiem dyfuzor od S-Line nie pasuje do zderzaka non S-Line. Zderzaki sie roznia choc "na oko" tego jakos nie widac..

Bez jakiejs cudotworczej rzezby nie zalozysz dyfuzora o tak o plug and play. Raczej moze byc plug and pray :)

Pomysl o pozbyciu sie przednej ramki do tablicy rejst. Bez ramki przod wyglada duzo bardziej clean..

8793eaa4c6829c97.jpg

80e65f4538827e83.jpg

Jezeli moge Ci tez doradzic z ramka grilla to ja bym kupil grill od 3.0TDI (czarny polysk) z pakietu black optic. Taka opcja powinna juz byc dostepna.

W 2009 nie bylo takiej mozliwosci.. Samej czarnej ramki do grilla nie kupisz, chyba ze uzywke..

Zgadzam sie troche z tym ze panel srodkowy bez navi wyglada troche plastikowo. Szczegolnie ze srebrnym dekorem..

Najladniejszy panel wedlug mnie to cos takiego :))

9714ef43e06099af.jpg

Magicy, ktorzy Ci obiecuja 185KM po programie powiedzieli cos o momencie?? Bedzie wiecej niz 350Nm?

Jeszcze raz gratuluje i NIECH sluzy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne toczydło:)

Ciekawi mnie czy w B8 avant wysokość bagażnika po otwarciu klapy jest większa niż w b6 i b7, jeżeli tak to już wiem jakiego auta będę szukać w 2018 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne toczydło:)

Ciekawi mnie czy w B8 avant wysokość bagażnika po otwarciu klapy jest większa niż w b6 i b7, jeżeli tak to już wiem jakiego auta będę szukać w 2018 :D

2018? :blink: optymista trzeba być ! a nuż spadek po babci z USA dostaniesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ dzieki za info

co do grilla jesli znajde od 3.0 TDI to zapewne zakupie taki :wink4:

ALE z tego co wiem dyfuzor od S-Line nie pasuje do zderzaka non S-Line. Zderzaki sie roznia choc "na oko" tego jakos nie widac..

wiem że się róźnią zderzaki, delikatnie ale się róźnią, odnosnie dyfuzora , zastanawia mnie tylko jakim sposobem zamontował go chłopak od Nas z Krakowa do swojego sedana 3,0 TDI skoro nie ma S-line zewnetrznego :mysli: Musze pogadać z nim co i jak.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na program to do Rogala polecam, mistrz swiata

mam bliżej innych speców :decayed:

Ale oni B8 to rozbijają podczas jazd próbnych :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ! MMI kolorowa jest ? Zderzak przedni też będziesz zmieniał (nie chciało mi się czytać 7 stron komentarzy ?? :kox: Myślałem że w 2009 roku to już wszystkie miały LEDy z tyłu :thumbdown: Co do tylnej dokładki to też czytałem że nie da rady bez zmiany zderzaka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMI będzie moze jeszcze w tym tygodniu. Zderzaka chyba nie będe zmienił, moze w przysżłym roku jak już....

Narazie zachorowałem na system Bang&Olufsen :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem, ze rezanie w B8 czegokolwiek to juz nie taka prosta sprawa jak w B6/B7... da rade bez problemow podlaczyc MMI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...