Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Po chipsie spalanie jest na tym samym poziomie :naughty:

Jutro zakladam dystansiki bo jednak koła sa za bardzo schowane w szczególnosci z tyłu , zakladam 15 mm wszedzie , jak zaloże to jutro wkleje fotki ;)

Nie wiedziałem wcześniej że w B8 Audi już wstawiło piaste o średnicy mercedesa już nie ma 57,1 mm

Opublikowano

bankowo będzie dobrze wyglądało z mety :)

Opublikowano

Bardzo mi się podoba :good: :good: :good: Zgadzam się z tym co napisano wcześniej, zakładaj pakiet optyczny "black" i S-Line "exterieur" :good:

Jakie zawieszenie ma to autko? 1BE czy 1BV?

Opublikowano

fajna furaaaa:D nie ma to jak b8 :hi:

Opublikowano

dla mnie każda B8 jest mega :kox: a w s-line szczególnie[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 03:48_________________________________________________gratuluje

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No to Ori Ledy założone na tył :kox: :kox: :kox:

Jutro wrzuce fotki :naughty:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

No to Ori Ledy założone na tył :kox: :kox: :kox:

Jutro wrzuce fotki :naughty:

wiesz jaki byl by fajny mod , wymienic listwy wewnetrzne z tych aluminowych na czarne piano lakierowne.Widziem to gdzies w ipcji bez MMIa i zdecydowanie lepiej wyglada tunel srodkowy ( jakos tak nie rzuca sie w oczy )

Daj fotki z ledami :naughty:

Opublikowano

no wlasnie dawaj dawaj jestem ciekaw , pstryknij nawet komorka:) no i jaki price??

Opublikowano

czekamy :gwizdanie:

Opublikowano

No to Ori Ledy założone na tył :kox: :kox: :kox:

Jutro wrzuce fotki :naughty:

pewnie mega efekt - nie trzeba mi zdjęć - już wiem że jest :good: :good:

Opublikowano

Strzel jakieś foty teraz póki ciemno, będzie lepszy efekt.

Opublikowano

Nie no chyba wiekszosc wie jak wygladaja LEDy na B8. Mnie tam bardziej interesuje cena bo jak 1000zl za lampy + montaz to ja w to ide:)

Jeszcze tylko folia Lamin-x i bedzie cacy :)

Jak ORI to ori:

35_-971843193.jpg

32_-693507574.jpg

73_-1281697202.jpg

Opublikowano

wcześnie w tego roku dekoracje świąteczne sie pojawiają :bag::wink4:

do b8 pasują, do b7 jak lampki świąteczne w lipcu na żywopłocie :decayed:

Opublikowano

wcześnie w tego roku dekoracje świąteczne sie pojawiają :bag::wink4:

do b8 pasują, do b7 jak lampki świąteczne w lipcu na żywopłocie :decayed:

podpisuje sie rekami i nogami :wink4:

Opublikowano

ale w A6 chyba i tak to lepiej wygląda - a powinno być odwrotnie bo A6 to jednak starsze rozwiązanie

Opublikowano
  • Autor

ale w A6 chyba i tak to lepiej wygląda - a powinno być odwrotnie bo A6 to jednak starsze rozwiązanie

w A6 sa wieksze przerwy miedzy ledami i niby to ładniej wyglada :wink4:

Zrobie dzisiaj fotki ,ale Makki juz wrzucił mniej wiecej OCB :decayed:

Opublikowano

No wlasnie w a4 powinni zrobic tak, ze ta dolna linia ledów powinna byc pod tym zagięciem jak idzie klapa czyli tak jak by o jeden rządek niżej wtedy było by super a tak jak dla mnie wyglada to bardziej jak wada konst. lampy:)

Opublikowano

ale w A6 chyba i tak to lepiej wygląda - a powinno być odwrotnie bo A6 to jednak starsze rozwiązanie

w A6 sa wieksze przerwy miedzy ledami i niby to ładniej wyglada :wink4:

Zrobie dzisiaj fotki ,ale Makki juz wrzucił mniej wiecej OCB :decayed:

dokładnie o to mi chodzi - ale porównując z serią jaką miałeś i tak pewnie jest mega :kox:

Opublikowano

nie maluj listew wokól szyb . ja mam i mysle a tym aby ja zdjac ale chyba za pózno . zmien grill na czarny i bedzie super

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.