Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zderzak od rs4 do sedana


platiniumm

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich poniewaz kupilem w miare za rozsadna cene zderzaki od rs4 z mysla o ich zalozeniu i tu pojawia sie dylemat poniewaz jak wiadomo rs4 w b5 nie bylo w sedanie a tylni jest od awanta to czy jest sens przerobienia dolnej czesci zderzaka tak aby pasowala do sedana tzn polaczenia dwoch w jeden?

co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni tez nie bedzie pasował .... albo jakas mocna rzezba albo wymiana przednich błotników .... :rolleyes:

nie lepiej bylo kupic komplet o S4 ..... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni tez nie bedzie pasował .... albo jakas mocna rzezba albo wymiana przednich błotników .... :rolleyes:

Nie trzeba dużo rzeźbić z przednim.Dobry lakiernik poradzi sobie z tym bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni tez nie bedzie pasował .... albo jakas mocna rzezba albo wymiana przednich błotników .... :rolleyes:

Nie trzeba dużo rzeźbić z przednim.Dobry lakiernik poradzi sobie z tym bez problemu

hmmmm... zawsze bylem przekonany ze tak łatwo ne podpasuje .... :rolleyes:

zobaczymy jak to wyrzezbi plati .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebe troszke temat : czemu niespawalne ? I jak to jest dokładniej z przednim (jego dopasowaniem) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z błotnikami???? przecie rs ma znacznie szersze. jak juz zderzaki to i progi i błotniki. lepiej kupic cos ala rs . rzezby są zawsze lipne. kiedys spawałem plastik i lekie obtarcie w zime w zaspe i d*pa z roboty. nigdy dobrze tego nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdża furki ze zderzakami od rs4 bez błotników od rs4 i jakoś sie da trzeba tylko sie dowiedzieć jak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

górna częsc zderzaka jest cieta pod skosem bo błotnik sie rozszerza własnie ku górze. ucinaja ponoc górny róg i troche dołu . trzeba jedynie troche poszpachlowac. z tego co sie własnie dowiedziałem .[br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 16:47 _________________________________________________a ile w tym prawdy to nie wiem . ale oglądałem zdjecia starego rsa i nie wydaje mi sie takie tródne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo wpasowanie to pewnie nieduzy problem. Interesuje mnie ich spawanko : one są z jakiegos smiesznego tworzywa i sie nie chcą lepic ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ze kiedys pracowałem przy spawaniu zderzaków. jezeli jest to zwykły abs to mozna kleic . czasem jednak jak plastik sie nie łączy to moze byc problem. zadnych szpachli !!!! jesli juz to tylko zywica i mata. bo szpachla zaraz popęka. lepiej wyczaic zderzak riegera ala rs bo jest z abs-u i nie ma przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...