Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Moja A4


bchr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po dwóch miesiącach od kupna swojej upragnionej Audiczki, chciałbym ją wam przedstawić. Na początek wielkie podziękowania dla dwóch bardzo mi pomocnych klubowiczów z Krakowa, bez których nie poznał bym tak dokładnie swojego samochodu. Mowa jest o Cuberze który załatwił mi przegląd w ASO po znajomości, oraz dla Mad Maxa który woził mnie po Krakowie i doradzał na miejscu jako ekspert :D. Było tam jeszcze dwóch klubowiczów, którzy także pomogli swoją wiedzą, nie pamiętam nicków, ale oni wiedzą o co chodzi. Pozdrawiam chłopaki i życzę innym kupującym takiego szczęścia jakie mnie spotkało. A teraz do rzeczy , przedstawiam "surowe" zdjęcia, bardzo proszę o garść postów nawet krytycznych, co zmienić żeby ją upiększyć. Proszę podawać konkrety i porady.

img2676zw2.jpg

img2677ab4.jpg

img2678gy9.jpg

img2679dw6.jpg

img2680gv6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak spedyt napisał + ciemne szybki :th:

Ewentualnie możesz pomalować na kolor autka dolną część zderzaków i progi :thumbup:

Aha i ściągnąłbym emblematy z tylnej klapy. Ewentualnie jeśli już chcesz je mieć to naklej je w dobrym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak: dokladki do malowania, koniecznie felgi minimum 17'', do tego obnizony zawias i bedzie gites :th: jeszcze jakbys radio ori skombinowal bylo by miodzio.

ogolnie autko bardzo ladnie sie prezentuje, tylko do tapicerki trzeba sie przyzwyczaic, silnik fajnie zrobiony z tych 75 konikow i teraz ladnie ciagnie...

p.s: nie zatrzaskuj wiecej kluczykow w aucie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna audiola na poczatek felgi wieksze pozniej jak kasiora pozwala. Tak pozatym nic bym nie zmienial :) chyba ze zamierzasz dluzej sobie zostawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiola ładna chociaż mi się osobiście ten granatowy środek nie widzi zwłaszcza w srebrnym autku, porażające jest też to że w :a4fan: z 1999 można spotkać klekoty które mają moc dobrą dla Fiata Pandy :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiola ładna chociaż mi się osobiście ten granatowy środek nie widzi zwłaszcza w srebrnym autku, porażające jest też to że w :a4fan: z 1999 można spotkać klekoty które mają moc dobrą dla Fiata Pandy :shocked:

Tak to juz jest z tymi kucami.Moze zapomnieli TURBINKI wstawic . Przynajmniej co do motorkow jest w czym wybierac :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie pokazałeś swoje cudo, mam nadzieję ze wymieniłes te wachacze które stukały.... :gwizdanie:

Co do autka to : felgi zmień obowiązkowo a te zostaw sobie na zime, zawieszenie pasowało by obniżyć, radio strasznie razi wiec też wymień.

Ps. mysle że flaszke wypijemy za Twój zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pojawię na jakimś spocie i bedziecie bo Kraków niedaleko, to stawiam flache jak nic. A tak poza tym, to podpowie, gdzie mogę dostać Zegary z FISem, bo to też do zmiany by poszło, no i czy można zmienić kolor tapicerki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można zmienić kolor tapicerki ?

Daj sobie spokój. Bardzo fajnie wygląda granatowe wykończenie w Audi - odskocznia od tej szarugi jaka panuje w 95% pozostałych :a4fan: Mi się bardzo podoba - drewienko też :decayed:

Co do samego wozu - jest śliczny. Mój ideał jeśli chodzi o B5 (srebrny sedan po II lifcie... Cudo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pojawię na jakimś spocie i bedziecie bo Kraków niedaleko, to stawiam flache jak nic. A tak poza tym, to podpowie, gdzie mogę dostać Zegary z FISem, bo to też do zmiany by poszło, no i czy można zmienić kolor tapicerki ?

Zapamiętaj bracie nowy

że kolega twój klubowy

do pomocy jest gotowy

i użyje mocnej głowy

żeby klekot był bombowy

;)

Bardzo ładna ale felunia do wymiany

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...