Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe wahacze do b5 jakiej firymy za ok 900 zł


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar wymienić wahacze w moim b5 szukam takich do 900zł max Co myślicie o tych ????????? KOMPLET WAHACZE RUVILLE AUDI A4 A6 PASSAT B5 SKODA (3313495098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z wahaczami RUVILLE ale jak miałbym tyle kasy wydac to bym sie nie zdecydował. Wolałbym kupic matersport za mniejsza kasę lub dołożyć i kupić komplet Lemfordera. Te to wydaje mi się taki półśrodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ja z jakieś 2 miesiace temu miałem podobny dylemat ale ja miałem do wyboru wahacze FeBI za 1000 zł ale stwierdziłem że potyram jeszcze te co są i odłoże na LEMA i teraz wlaśnie juz jeżdżę na lemforderze i zrobiłem jak narazie z 600 km i jest git trzyma się bardzo ładnie drogi teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wlaśnie juz jeżdżę na lemforderze i zrobiłem jak narazie z 600 km i jest git trzyma się bardzo ładnie drogi teraz

600 km to trochę za mało żeby cokolwiek powiedzieć. Ja na najtańszych wahaczach z Allegro zrobiłem jakieś 25 tysięcy km, teraz wsadziłem Mastersporty i myślę że jest to dobry wybór pod względem jakości do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wlaśnie juz jeżdżę na lemforderze i zrobiłem jak narazie z 600 km i jest git trzyma się bardzo ładnie drogi teraz

600 km to trochę za mało żeby cokolwiek powiedzieć. Ja na najtańszych wahaczach z Allegro zrobiłem jakieś 25 tysięcy km, teraz wsadziłem Mastersporty i myślę że jest to dobry wybór pod względem jakości do ceny.

Możliwe że to jest z krutki okres żeby co kolwiek powiedzieć ale wolałem to bo nie zamierzam co roku czy co póltora roku wymieniać poprostu po co się narabiac tyle raz jak mozna raz a pożądnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomy kupil lemy ale do passka b5, po 10 tys padl mu lewy dolny...

A dodam ze jezdzi bardzo ostroznie jesli chodzi o dziury, dba o auto, nie jak niektorzy

Ja tam poszedlem teraz w MS, w sobote lub w przyszlym tyg wymiana i odliczanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na MSach juz rok smigam i z jakies 12kkm zrobilem i na diagnostyce mnie pytali czy dopiero zakladalem wachacze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie wahaczy firmy Meyle HD. Zrobiłem na nich 32 tys. po różnych drogach, lepszych i gorszych i dalej cisza. Nowe nie są a wydaje mi się że poprzedni właściciel wymienił komplet. Tańsze od lemków i mają się dobrze. A uwierz że sam nie znoszę badziewia, jakby cokolwiek się tłukło od razu wymieniam. Wczoraj na przykład zwróciłem poduszkę pod skrzynię Lemfordera z wdzięcznym napisem Made In China i zamówiłem kolejną w serwisie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoich MS już 4 rok i jak narazie cisza więc polecam .

Wcześniej na tanich hartach po niecałych 15 tysiach zakończyły swój żywot i też stanąłem przed podobnym dylematem. Ale jak na razie Master Sport już ma jakieś 50tys na karku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co się orientuje to tez MS MS-owi nie równy. Trzeba miec pewne źródło bo słyszałem że jak się trafi na dobre to własnie wytrzymuja grube kilometry a jak się nie trafi to zaraz padają. No i opinie wielu osób ze końcówek drążków się nie zakłada MS bo nie sa udane i szybko padają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie dzisiejszej bylejakości wykonania i chińskiej produkcji po prostu nie opłaca się kupować Lemforderów, jak już przedmówca słusznie zauważył. Bo to taka sama loteria jak z MS. To nie te czasy że porządne firmy produkowały części w Niemczech i były one wysokiej jakości, a chińszczyznę było widać na kilometr. Teraz i ci renomowani trzepią masówkę. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZęsto w tych droższych płacimy za znaczek za marke , a wytrzyma tyle samo co ten średni zestaw a czasami jeszcze mniej.

Co do źródła skąd wiadomo że jest oryginalne , jak ponoć MS już od dawna nie robią zestawów do A4

było to gdzieś na forum opisywane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nastawiłem sie na firmę swag 1300 zł kosztują Niemieckie mam nadzieje ze trochę na nich polatam :) w czwartek jadę kupić i zobaczymy co to z tego wyjdzie mam nadzieje ze nie utopię kasy :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po wymianie całego zawieszenia przedniego jak narazie jest super zobaczymy jak dalej bd sie sprawować ale myślełem ze audi bedzie sie lepiej prowadziła po nasszych drogach jak było sztywne tak dalej jest ale to juz chyba taki ich urok Zmienię chyba aluski na mniejsze bo mam 17 i profil 45 myśle ze jak założe 16 55 profil to bedzie inaczej :)

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Bo strasznie czuć dziury na tych kołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po wymianie całego zawieszenia przedniego jak narazie jest super zobaczymy jak dalej bd sie sprawować ale myślełem ze audi bedzie sie lepiej prowadziła po nasszych drogach jak było sztywne tak dalej jest ale to juz chyba taki ich urok Zmienię chyba aluski na mniejsze bo mam 17 i profil 45 myśle ze jak założe 16 55 profil to bedzie inaczej :)

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Bo strasznie czuć dziury na tych kołach

Fakt na 17-tkach, zwłaszcza przy koleinach auto zachowuje się jak wóz drabiniasty. Ale z drugiej strony na 225 auto przykleja się do drogi czego nie osiągniesz na 16-tkach. Coś za coś, ja niedawno przesiadłem się z 205/55/16 na 225/45/17 przód i tył 235/45/17 ale nie ma co narzekać. Może za sprawą rozpórki dolnej nie czuć tak bardzo kolein. Póki co nie robiłem żadnego wahacza, ostatnio na przeglądzie nie było się do czego przyczepić. Meyle HD zdają egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...