Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Glosniki w tylne drzwi


Rekomendowane odpowiedzi

Mam radio Sony Xplode, 4x50W i glosniczki tylko w przednich drzwiach. Tzn najprawdopodobniej jakies seryjne, sredniotonowe no i gwizdki.

Chcialbym wstawic cos w tylne drzwi. Czy ktos moze cos polecic? Jakie glosniczki idealnie beda tam pasowaly? W miare za rozsadna cene, no ale cus dobrego.

P.S. Lubie BAS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne głośniki w tylne drzwi.Po co one tam ?? Lepiej zainwestować w przód i zrobić dobrą scene i jak lubisz bass to do bagażnika subwoofer i piecyk i jest cool. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy zrobic scene?

Subwoofer i wzmacniacz to mnie drogawo wyniesie. Chcialbym poprawic naglosnienie tanim kosztem. Poza tym nie chce zasmiecac bagaznika.

Ojciec w passacie tez ma tylko 4 lub nawet dwa glosniczki w drzwiach i basik jest elegancki. Czy to moze byc efekt dobrych glosnikow, czy wygluszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić scene to znaczy zamontować dobre głośniki , najlepiej zestawy ze zwrotnicami.Ma to grać jakbyś był na koncercie i słuchał muzyki ze sceny , a nie żeby Ci nawalało z tyłu :) Chyba , że chcesz robić kino w aucie to inna gadka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić scene to znaczy zamontować dobre głośniki , najlepiej zestawy ze zwrotnicami.Ma to grać jakbyś był na koncercie i słuchał muzyki ze sceny , a nie żeby Ci nawalało z tyłu :) Chyba , że chcesz robić kino w aucie to inna gadka :wink:

Ze tez na to nie wpadlem :mrgreen:

No dobra. A zeby zrobic sobie fajna scenke (powiedzmy bez niczego w bagazniku) to ile mniej wiecej trza kasy wydac? Wiem, ze pytania tego typu sa trudne, no ale moze mniej wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić scene to znaczy zamontować dobre głośniki , najlepiej zestawy ze zwrotnicami.Ma to grać jakbyś był na koncercie i słuchał muzyki ze sceny , a nie żeby Ci nawalało z tyłu :) Chyba , że chcesz robić kino w aucie to inna gadka :wink:

Może jakieś propozycje takich zestawów możecie zapodać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram Murzyna, tez lubie mocne granie w calym aucie. mi wystarczylyby pewnie duze kickbassy w tylna polke (teraz mam jakies nokie) + dobre glosniki ze zwrotnicami na przod + wzmacniacz do tego wszystkiego. potem drugi wzmacniacz do bagaznika + mocny glosnik z duza skrzynia i nie mozesz wytrzymac w aucie bo glowe urywa. na uzywanych komponentach wyszloby pewnie kolo 1000 zl (1500 ze skrzynia i drugim wzmacniaczem).

i w zwiazku z tym mam pytanie - czy moge do swojej delty w ogole podlaczyc wzmacniacz? jesli tak, to czy pociagnie dwa? :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się podłączę z pytaniem : czy glosniki ze zwrotnicami muszą mieć wzmaka, czy samo radio da radę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wszyscy sa tu audiofilami :P chorus+adapter kasetki(muza z lapa) + BOSE 6 glosnikow wystarcza az w nadmiarze

Murzyn - a jak z jakością dźwięku przez ten adaptor kasetki z kabelkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piurko2, zalezy jakie radio

alfuta, gra o nibo lepiej!! wogole nie ma porownania-juz na samym mp3, a jak wrzuce CD ojć...tylko trzeba odpowiednio dobrac glosnosc Lapik/radio, bo albo jest niska jakosc albo taki szum jak przy kasecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się podłączę z pytaniem : czy glosniki ze zwrotnicami muszą mieć wzmaka, czy samo radio da radę :?:

Bez wzmacniacza nie wyciągniesz z głośników tego co najlepsze.Oczywiście będą grały , ale zazwyczaj radio nie jest w stanie takiego zestawu dobrze napędzić.

A co do zestawów to podaj jakiś przedział cenowy to coś wybiore.Jeszcze napisz czy głosniki 13 czy 16,5 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się podłączę z pytaniem : czy glosniki ze zwrotnicami muszą mieć wzmaka, czy samo radio da radę :?:

Bez wzmacniacza nie wyciągniesz z głośników tego co najlepsze.Oczywiście będą grały , ale zazwyczaj radio nie jest w stanie takiego zestawu dobrze napędzić.

A co do zestawów to podaj jakiś przedział cenowy to coś wybiore.Jeszcze napisz czy głosniki 13 czy 16,5 :wink:

Chcę kupić takie radio : http://allegro.pl/item106768424_pioneer_deh_p55bt_bluetooth_nowe_mp3_vat_gwar_.html

Głośniki raczej takie jak oryginały, nie mam czasu i ochoty na rezanie.

Cena :?: tanio i dobrze :mrgreen: , do 300 pln i żeby grały bez wzmacniacza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się podłączę z pytaniem : czy glosniki ze zwrotnicami muszą mieć wzmaka, czy samo radio da radę :?:

Bez wzmacniacza nie wyciągniesz z głośników tego co najlepsze.Oczywiście będą grały , ale zazwyczaj radio nie jest w stanie takiego zestawu dobrze napędzić.

A co do zestawów to podaj jakiś przedział cenowy to coś wybiore.Jeszcze napisz czy głosniki 13 czy 16,5 :wink:

Chcę kupić takie radio : http://allegro.pl/item106768424_pioneer_deh_p55bt_bluetooth_nowe_mp3_vat_gwar_.html

Głośniki raczej takie jak oryginały, nie mam czasu i ochoty na rezanie.

Cena :?: tanio i dobrze :mrgreen: , do 300 pln i żeby grały bez wzmacniacza :wink:

http://www.allegro.pl/item109120741__hertz_esk_super_zestaw_.html

http://www.allegro.pl/item108994835_nowy_zestaw_separowany_130mm_lanzar_240w_super.html

Tylko pamiętaj o tym , że do wiekszości głośników trzeba kupić ramki albo zrobić je z mdf-u , bo oryginalne głośniki mają 3 mocowania , a większość głośników które sa w sklepach mają 4 mocowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj o tym , że do wiekszości głośników trzeba kupić ramki albo zrobić je z mdf-u , bo oryginalne głośniki mają 3 mocowania , a większość głośników które sa w sklepach mają 4 mocowania :wink:

Te zestawy będą grały bez wzmacniacza, czy tak :?: Co to za ramki i gdzie je kupić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj o tym , że do wiekszości głośników trzeba kupić ramki albo zrobić je z mdf-u , bo oryginalne głośniki mają 3 mocowania , a większość głośników które sa w sklepach mają 4 mocowania :wink:

Te zestawy będą grały bez wzmacniacza, czy tak :?: Co to za ramki i gdzie je kupić :roll:

Tak będą grały bez wzmacniacza.Wystarczy podłączyć pod radyjko.A co do ramek to takie :arrow: http://www.allegro.pl/item109499993_audi_ramka_glosnikowa_audi_a4_dar_20401_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja delta tez uciagnie jakies porzadke trzynastki ze zwrotnicami + polka tylna?? czy moze lepiej zainwestowac we wzmacniacz?

Proponuje zainwestować w piecyk.Będzie zdecydowanie lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...