Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lepkie plamki i osad po kliku dniach parkingu pod drzewami


1977andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może doradzicie dobry środek, dostępny w sklepach, którym można usunąć osad z drzew. Parkowałem niedaleko lipy i teraz mimo umycia samochodu da sie wyczuć małe krostki na lakierze...tak jakby tarka...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo, znajomy stwierdził, że to żywica i że trzeba to systematycznie usuwać (mycie, polerka), bo powoduje wżery w lakierze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar&glue remover lub co podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze zakonserwowac mequaierem i po sprawie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz umyc auto i jazda z glinka polerska bedzie :git: pozniej wosk koloryzujacy i po sprawie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też często woskować lakier - ale nie woskować na myjni lancą, bo to żadne woskowanie. W dłoń szmatka, TurtleWax i jazda. Lakier staje się wtedy mniej podatny na wszelkie tego typu świństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze po kilku dniach mam te kropki , cholernie twarde to ale u mnie schodzi po dokładnym myciu , oczywiscie auto czasami przepoleruje żeby milsze w dotyku było więc może dlatego:whistling: Umyj dobrym szamponem , przepoleruj , mozesz dac jakiś wosk i powinno to ładnie schodzić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam bardzo dobry środek do takich zabiegów tylko nie znam nazwy muszę się dowiedzieć , ja usuwam nic wszystkie niemile widziane prezenty tz ( muszki, żywice , ptasie gówna )

nie jest to tani środek ale skuteczny i na długo starczy rozrobić w spryskiwaczu i popsikać a wszystko spływa płukanie i nie ma śladu :naughty:

---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

ja posiadam bardzo dobry środek do takich zabiegów tylko nie znam nazwy muszę się dowiedzieć , ja usuwam nic wszystkie niemile widziane prezenty tz ( muszki, żywice , ptasie gówna )

nie jest to tani środek ale skuteczny i na długo starczy rozrobić w spryskiwaczu i popsikać a wszystko spływa płukanie i nie ma śladu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za podpowiedzi. Dziś więcej czasu w weekend to będę próbował dokładniejszego mycia.

Mateusz, jak znajdziesz nazwę tego środka to napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...