Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan


grzesiek646

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały mod dzisiaj, jestem mega zadowolony :)

554e30ca7a6038f1a137e03b0ed30504.jpg

aac733412c4b75de039aaf97f8e1b145.jpg

A tutaj porównanie - MAT1000 po lewej na ledach, ja na zwykłych.

fcf982837e9ca797095755ae50285756.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez grzesiek646
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź to pierwsze skasuj, bo mi dekolt hydraulika widać :D

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy 6000k czy 4200k ?:P raczej 6000k bo u mnie nie są aż tak biale, zalowalem ze kupilem 4200 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty masz za kółka tam u siebie na zimę?

Takie :) 17'

931ed787912bcdc58f318e34cda28d19.jpg

932b6dc3002bac9936f53344be03c133.jpg

W sumie to te same co na lato :D ale na wiosne mam nadzieje wpadnie jakas łopata 19' :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez grzesiek646
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz :) 17 na zimę dobrze wygląda :) ja mam w tym sezonie jeszcze 16 na zimę, ale w przyszłym sezonie też pokuszę się o 17 na śnieg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś bardzo biało u Ciebie wyglada te 4500k :) to masz od naszego kolegi z forum ?

Tez na tą zimę kupilem 17stki, też 5cio ramienne i jestem bardzo zadowolony ;D tylko troche sprawe z oponami zawalilem ..

Jaka masz szerokosc tej felgi ? i jakie opony na zime masz tam wrzucone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest piękna :) bardzo chciałem srebro, ale nie było na full wypasie :(

A dziekuje bardzo ;) u mnie wyposazenie to 100% pakiet sline w srodku i na zewnatrz wlacznie z zawiasem itp :) niezbyt czesto sie takie trafiaja :))

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jakoś bardzo biało u Ciebie wyglada te 4500k :) to masz od naszego kolegi z forum ?

Tez na tą zimę kupilem 17stki, też 5cio ramienne i jestem bardzo zadowolony ;D tylko troche sprawe z oponami zawalilem ..

Jaka masz szerokosc tej felgi ? i jakie opony na zime masz tam wrzucone?

Ledy z forum :) jestem mega zadowolony, barwa i jasnosc rewelacyjna ! A przy srebrnym wozie bardzo spoko wyglada :)

Szerokosci to Ci nie powiem :/

Z oponami ja tez zawalilem sprawe a dokladnie poprzedni wlasciciel ktory kupil nowe zimowki w rozmiarze 225/50/17 wiec duuuzy balon :/ ale byly w tak idealnym stanie i wysoki model ze szkoda bylo mi sie ich pozbyc ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez grzesiek646
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz szerokosc tej felgi ?

Szerokosci to Ci nie powiem :/

Jeśli ori to 7,5 et43. Mam dokładnie takie same na zimę. ; )

edit: po ściągnięciu emblematów z klapy robiłeś polerkę? Była duża różnica w odcieniu pomiędzy klapą, a miejscem pod nimi?

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w sumie tez miałem dylemat dzisiaj co do opon. ostatecznie stanęło na 215/55/17 w sumie wydaje się że duży balon ale ładnie wypełnia nadkole przestrzeni na (śnieg) sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolkien, takie cos sie miesci do naszych b7?;d ja mam tez 225/50/17 na eibachu -30 to jak raz jechalem we 4 to z jednej strony mi na dziurze raz otarlo o nadkole :D ja zaluje, ze nie kupilem 215/50, no ale mialem fajna oferte na nokiany i tak padlo:d trochr balon jest,ale za to jak wygodnie sie jedzie w porownaniu do 18 letnich :)

Co do ledow to moze taka biel, bo srebrny kolor auta;) teraz planuje caly srodek w tych ledach zrobic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka masz szerokosc tej felgi ?

Szerokosci to Ci nie powiem :/

Jeśli ori to 7,5 et43. Mam dokładnie takie same na zimę. ; )

edit: po ściągnięciu emblematów z klapy robiłeś polerkę? Była duża różnica w odcieniu pomiędzy klapą, a miejscem pod nimi?

Roznicy praktycznie nie bylo :) tego samego dnia bardzo solidnie mylem i woskowalem cale auta i na koniec bylo idealnie. Auto juz dwa razy bylo w spa na lakier (carwellness-wwa) co pewnie tez zrobilo swoje. Standardowo po zimie znowu zaprowadze na full opcje woskowania glinkowania kwarci itp do chlopakow :)

Co do opon - jak te skoncze to mam plan kupic 225/45/17

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez grzesiek646
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie jak sciągnąć mieszek z ręcznego.Chce obszyć kierownicę,gałkę i ręczny,bo strasznie wygląda


;))

d3270dbdee8e797fd3785d1cacb3f831.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szok ! Chlopaki nawet na browar nie chcieli za zalozenie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak zdemontować mieszek z ręcznego?Podpowiedzcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to - otwórz popielniczkę i od tamtej strony złap za ramkę od biegów i ją podważ, jest na zatrzaskach to powinna łatwo wyjść, następnie od spodu zobaczysz zatrzaski więc wyciągniesz z ramki mieszek a gałka biegów jest na wcisk i zabezpieczona tylko opaską metalową zaciskową - czyli dobry wkrętak płaski i powinieneś rozgiąć. Ogólnie roboty na 5 minut. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to - otwórz popielniczkę i od tamtej strony złap za ramkę od biegów i ją podważ, jest na zatrzaskach to powinna łatwo wyjść, następnie od spodu zobaczysz zatrzaski więc wyciągniesz z ramki mieszek a gałka biegów jest na wcisk i zabezpieczona tylko opaską metalową zaciskową - czyli dobry wkrętak płaski i powinieneś rozgiąć. Ogólnie roboty na 5 minut. Powodzenia.

Już zdemontowałem,najwięcej było problemu z ręcznym,musiałem się przyłożyć ale ściągłem, jest tam taka blaszka zabezpiezająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...