Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, nie wiem jak inni, ale szanuj mój czas i nie każ mi odpisywać na wyssane informacje z palca, albo totalnie krytyczne

1.) 60 dni Termin totalnie ABSTRAKCYJNY .Jak otwierasz spór, to koleś na akceptacje, lub odrzucenie ma 5 dni, jest zegarek który odlicza czas, jak nie przyjął to spór rozstrzyga ALIEXPRESS.

Ja zakładałem wiele razy spór, w 100% skończył się maks po 3 dniach, a 2 dni później miałem $$$ na koncie.

2.) Żeby "odzyskać" kase nie musisz niczego wysyłać do Chin - nie pleć bzdur. Możesz albo nie musisz, to zależy co ustalisz z człowiekiem. Ja nigdy nie odesłałem niczego, a kasę zwracali.

Zapraszam do obrazka poniżej z systemu ochrony zakupów na górze PUNKT 2

aaaaaa.PNG

3.) Nie odsyłasz na własny koszt - sporo z sprzedających oferuje wysyłkę na koszt sprzedającego !!

Zapraszam do obrazka powyżej , w samym środku , taka chmurka z fajką w środku. "RETURNS EXTRA FAULTLESS GOODS"

4.) Nikt mówi o nie przyjmowaniu przesyłki.

Chciałbym żebyś odpowiedział na tylko 1 moje pytanie.

Czy aukcja za 1499zł ma jakiś związek z tobą, lub kimkolwiek z Twoich znajomych?

Poza oczywiście rzekomo kupionym grajkiem.

Edytowane przez sentinell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc czekamy na kogoś kumatego co zbierze kasę i przeprowadzi transakcje,z ang i kontem na alieexpres

pozdr

Jak będą zamawiane dedykowane tak jak kolega na forum pisał że za 350USD jedną kupił to w hurcie mozna za 300USD kupić wtedy ja też się pisze :) na jedną sztukę za 300usd dedykowane z androidem

Jak na razie użytkuję uniwersalne z androidem i jest GIt

505341422439.jpg

505341422440.jpg

505341416586.jpg

Więc jak by było za 300USD dedykowane to pisze się od razu w tej cenie ;)

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.) Jeśli otrzymasz produkt i cos jest nie tak, to piszesz do kolesia, załączasz foto że cos jest nie tak i zabawa trwa może 4 dni. Generalnie chinol jest na lekko przegranej pozycji, bo kasy wciąż nie ma i jak faktycznie cos jest nie tak, to albo musi sie z Tobą dogadać, albo jest ESCALATE do ALIEXPRESS i wtedy ALIEXPRESS ocenia, co się stało. Chinol kase dopiero otrzmuje, jak Ty klikniesz przycisk PRZESYŁKA JEST OK, albo orzeknie w krytycznej sytuacji ALIEXPRESS . Wiec generalnie jak jest wałek, to jest bezpiecznie.

Musisz pamiętać że jak złożysz reklamacje to trwa do 60 dni spór i w tym czasie musisz dogadać się ze sprzedających. A żeby odzyskać kasę musisz odesłać na własny koszt sprzet do chin . Kolejna sprawa w regulaminie aliexpres jest punkt że jak nie odprawisz przesyłki tylko odmówisz przyjęcia bo np. vat i cło sobie naliczą i wyda ci się za drogo także nie otrzymasz zwrotu pieniędzy :(

1.) Najpierw gadałeś że to nie Android OBALIŁEM

Chyba się nie rozumiemy podałeś linki radia z windom CE 6.0 za około 200USD pisząc mi że z androidem można kupić za 500-600zł Więc nie rozumiem co obaliłeś bo z androidem wysyłką kurierem koszt około 300usd golas więc od 500-600 zł trochę odbiega :)

Ale nie rozumiem dalej co kto komu ma udowodnić ?

Opisałem cena radia 300usd z androidem prosto z chin bez gwarancji jak i wsparcia z ich strony wrazię "W" Przeciez nikt nikomu nie zabrania tak kupować

Kolejna sprawa z cłem i vatem sam podałeś do jakiej sumy są zwolnione przesyłki WIęc 300USD nie jest zwolniona na 100% bo przekracza Więc nadal nie rozumię co chcesz mi udowadniać Najlepiej kup kenwooda sa w Polsce wersja z androidem cena 5999zł i Po sprawie z Gwarancją 24 miesiące lub w chinach za 300USD bez Przeciez wolny rynek każdy może wybrać własną opcję co komu pasuje

Są czasami momenty w których trzeba schylić głowę i juz nic nie mówić. Taki moment nadszedł dla Ciebie właśnie teraz.

Tylko nie daj mi odczuć, że nie zrozumiałeś tego, co napisałem linijkę wyżej.

Niestety kolego to ty się gubisz w postach pisałeś mi że za 500-600zł z androidem kupisz Kup odkupie je od ciebie za 800zł

Pamiętaj że jak chcesz taniej u nich musisz dużo sztuk kupić w jednej przesyłce . i uwierz mi że UC nie ominiesz Kupisz tanio po 240-250usd ale dodatkowe koszta będą drugie tyle

Ja wiem jak jest ty widać mało wiesz

Widzisz zainteresowanie na forum duże dałeś dobrą cenę bo 800zł to naprawdę dobra cena więc zrobi się listę kilku pewnie się znajdzie którzy za 800zł kupią Ty ściągniesz do siebie te kilka sztuk a my od ciebie kupimy po 800zł

Panie kolego, skończ wypisywac głupoty i czytaj ze zrozumieniem, bo marnujesz mój czas:

1.) Nigdzie nie napisałem 500zł za to radio, nie lubię kiedy ktoś przeinacza słowa.

Cytuję co napisałem :

" Napisano 10 grudzień 2014 - 00:33

Panie kochany, to radyjko mozna ogarnac za okolo 800 zl z dostawa do domu :) tylko trzeba poczekac jakies 2-3 tygodnie"

I za tyle mniej więcej masz kilka linków

Cytuje:

"Opcja2: zbierasz grupke chetnych na to, kupujesz znacznie taniej, np 500 zl sztuka we 3ech"

O kwocie 500zł mówiłem w przykładzie, że samodzielnie drożej, a w grupie np taniej, ale to za ile kupi osoba zainteresowana, to już musi sobie sama wytargować ze sprzedawcą chyba ?

2.) Nie będę kopiował tego co pisałem, poszukaj sobie

3.) Póki co nie wiesz ile mam doświadczenia, natomiast ty na praktycznie każdym kroku pokazałeś, że Twoje słowa są daleko od rzeczywistości.

4.) Widzisz, jest kilka linków za kwotę w okolicy 800zł. Nikomu nie będę nic sprowadzał, nikomu nic nie kupię. O tym pisałem już.

Jedyne co, to mogę wyrazić swoją opinię, podpowiedzieć coś, ale nie będę za kogoś odwalał roboty.

Więc pamiętaj, że forum jest po to aby pomagać sobie, a nie wskazywać komuś co ma robić, naucz się więc szacunku do ludzi.

A przede wszystkim słów: "Czy mógłbyś proszę... " w odróżnieniu od słów "Ty ściągniesz do siebie te".

Prosiłbym Cie także, abyś zakończył temat pokazywania, że może coś tam wiesz. Bo pokazałem w każdym punkcie chyba, że to co mówisz, mija się z rzeczywistością.

Nie mam ochoty odpowiadać na Twoje maile, chciałbym wrócić bliżej tematu. Jeśli jesteś rozumny , to wiesz co robić.

Tyle

- - - - - - - - - - - - - - - - -

P.S. Doczytałem, ze ty masz to radyjko w ofercie za 1499, czy tam 1599zł, bo masz linka w swoim profilu do sklepu z nimi .

Tak więc chyba chyba już wiem, skąd to negowanie i linkowanie do tego produktu.

Edytowane przez sentinell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać to kolega sentinell ma rację link do strony w profilu wyraźnie pokazuje że kolega east-import zajmuje sie sprowadzaniem towarów więc powinien zainteresowanym pomóc sprawadzić taki sprzęt za rozsądną cenę a nie zarzucać że się nie da albo rzucać kłody pod nogi jednocześnie samemu sprzedawać w swoim sklepie w cenach sobie znanych. To jest forum gdzie się pomaga

jednym słowem kolego east-import jeśli niechcesz pomóc w zakupach w rozsądnej cenie to NIE PRZESZKADZAJ ROBIĄC ZAMENT

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledze temat powiem krotko

Sentinell podjalbys sie grupowego zakupu?

Ja nigdy nic nie kupowalem z chin wiec sam rozumiesz:)

Osobiscie wole komus cos odpalic aby to zalatwil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać to kolega sentinell ma rację link do strony w profilu wyraźnie pokazuje że kolega east-import zajmuje sie sprowadzaniem towarów więc powinien zainteresowanym pomóc sprawadzić taki sprzęt za rozsądną cenę a nie zarzucać że się nie da albo rzucać kłody pod nogi jednocześnie samemu sprzedawać w swoim sklepie w cenach sobie znanych. To jest forum gdzie się pomaga

jednym słowem kolego east-import jeśli niechcesz pomóc w zakupach w rozsądnej cenie to NIE PRZESZKADZAJ ROBIĄC ZAMENT

Kupić taniej można Lecz wtedy wysyłka w jednej dużej paczce A co za tym idzie na 100% UC się doczepi I nie wiem czy znajdzie się osoba która weźmie to na siebie i sprowadzi kilka sztuk po cenie jak kolega wyżej podała 600-800zł Bo takie ceny są nie realne Realne jest kupić w tych cenach w dużym zamówieniu np. 5-10 sztuk ale wtedy dochodzi cło vat i odprawa A i przesyłka o takiej wadze idzie tylko kurierem Więc nie wiem czy znajdzie się chętny by to załatwić w tych cenach co sa podane na forum Dlaczego po 2100-2500 sprzedają na allegro ? z wysyłką z Polski ? skoro kupują po 600-800 ? Bo nikt nie kupi w takiej cenie Dedykowane do audi z androidem i ze wszystkim co jest potrzebne kosztuje 450 usd

Kolejna sprawa Dziwicie się dlaczego ceny w Polsce na allegro są większe Już wam opisze sytuacje Ten ktoś musi za was znaleść sprzęt kupić (ryzykuje kasę)

Opłacić zus podatek opłaty allegro internet telefony a i czas spędzony na szukaniu dostawców którzy wyślą to co trzeba ( Bo w chinach nie brakuje oszustów tak jak wszedzie ). Kolejna sprawa Kupując w Polsce macie jakieś tam prawa jako Konsument(kupujacy) chroni was Prawo Europejskie . Załatwić grwarancję w Polsce itd..

Kupując w Chinach kupicie taniej ale bez tego wszystkiego co opisałem wyżej stąd jest taka cena

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak byś zaczął tak od początku to nie było by zbędnej dyskusji.

Czyli grupowy zakup nie bardzo podchodzi bo może dojść cło i vat a wtedy może być mało to opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupowy może się opłacać, jeśli koleś da grupowa cenę a wyśle do kilku. Od samego początku o tym myślę. Jak kilka radyjko pójdzie do jednej osoby to oczywiście będą większe koszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki a ja ponawiam swoje pytanie :D Te radia grają na tej samej podstawie co ori do audi? czyli trzeba miec suba zeby tylne glosniki graly? bo u mnie taki problem , ze nie mam ori radia i nie mam suba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupowy może się opłacać, jeśli koleś da grupowa cenę a wyśle do kilku. Od samego początku o tym myślę. Jak kilka radyjko pójdzie do jednej osoby to oczywiście będą większe koszta.

Chyba tak to działa.

Kupowałem od gościa na allegro myszkę, gdzie cena samej myszy była sporo niższa od kosztów przesyłki. Gość ma firmę zarejestrowaną w stanach i tylko pośredniczy, tj. zbiera zamówienia przez allegro, kupuje u chińczyka, a ten tylko rozsyła pod konkretne adresy. Co ciekawe, kupiłem tak dwie myszki (2 sztuki przez Kup Teraz) i obie przyszły w osobnych paczkach.

Przy tak rozegranym zakupie urząd się nie doczepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi czy się skapnie, bo chinol pisze ze wartość paczki i tak ma 80 dolarów, nigdy nie pisze ze dałeś 260 dolców. Wiec ona po prostu przechodzi. I tu nie ma ze ktoś się nie dopatrzy. Po prostu niska wartość jest, co innego jak masz 4 radia po 80...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamawiałem ze stanów (też z zadeklarowaną wartością) w UC rozpakowali paczkę żeby sprawdzić co jest w środku i ile faktycznie jest warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi czy się skapnie, bo chinol pisze ze wartość paczki i tak ma 80 dolarów, nigdy nie pisze ze dałeś 260 dolców. Wiec ona po prostu przechodzi. I tu nie ma ze ktoś się nie dopatrzy. Po prostu niska wartość jest, co innego jak masz 4 radia po 80...

Nie koniecznie Bo nie raz otwierają paczki i widząc sprzęt sprawdzają jego wartość a adresat dostaje pismo by dosłał im Fakturę oraz dowód zakupu Więc na dzień dobry wtopa o nie będziesz miał potwierdzenia na 80USD tylko na np. 300 USD i celnicy z tej kwoty ci ją odprawią

Importuje od lat i wiem jak to wszystko działa i tez od czasu do czasu płacę w UC nawet od przesyłek z wartością deklarowaną 30USD Tu jest duża loteria A i dodam że pocztą jest taniej ale długo się czeka Wolę importować kurierem szybko towar u klienta i mam Pewnych dostawców i wiedza co robić nawet jak zatrzymają paczkę :)

Tak idą przesyłki Kurierem

1owpfn.jpg

No i jak byś zaczął tak od początku to nie było by zbędnej dyskusji.

Czyli grupowy zakup nie bardzo podchodzi bo może dojść cło i vat a wtedy może być mało to opłacalne.

NA 100% dojdzie jak będzie w jednej paczce kilka sztuk I policzą dowodu wpłaty A jak im się go nie przedstawi to z ceny rynkowej naliczą :(

Tu nie chodzi czy się skapnie, bo chinol pisze ze wartość paczki i tak ma 80 dolarów, nigdy nie pisze ze dałeś 260 dolców. Wiec ona po prostu przechodzi. I tu nie ma ze ktoś się nie dopatrzy. Po prostu niska wartość jest, co innego jak masz 4 radia po 80...

Ale tak jak już wspomniałem UC zażąda dowodu wpłaty i strony gdzie kupiłeś Wiec wtedy naliczy opłaty z faktycznej kwoty

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kupiłem kompa, wart 370 dolara, chinol wsadził fakturę do pudełka nie pamiętam na ile, ale coś koło 120 dolarów chyba, pomimo pytali się z celnego czy to faktyczną kwota, wiec napisałem ze tak i tyle. Żadnego płacenia. Na DHL otwierają większość, na poczcie chyba żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz ze strony, bo mogłeś rozmawiać przez maila, komunikator, a kasę nie musiałeś wpłacać przelewem, tylko western union

Czy mógłbyś zrobić zdjęcia, aby było jasne, jak wygląda efekt końcowy tego radia? Zrób proszę całe większe a nie tylko kawałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzalem cały wątek i tak sumując :

Mam chinola na andku ze Stanów sprowadzonego.

Żeby wszystko działało potrzebuje fakra z przejściówka od auta na ISO, plus przejściówka antenowa, to przeważnie jest w komplecie na allegro.

Dodatkowo adapter żeby tylne głośniki działały, nie mam bose, ten zwykły za 2dychy. Wszystko czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega east-import udziela WŁASNEJ gwarancji (i jak długiej) na importowany produkt czy tylko pośredniczy w sprzedaży? Ewentualnie czy bierze na siebie odpowiedzialność za odesłanie sprzętu do naprawy lub jego wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega east-import udziela WŁASNEJ gwarancji (i jak długiej) na importowany produkt czy tylko pośredniczy w sprzedaży? Ewentualnie czy bierze na siebie odpowiedzialność za odesłanie sprzętu do naprawy lub jego wymiany?

Najbardziej trafne pytanie w tym wątku. Też jestem ciekaw bo mam zamiar zakupić ten wynalazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...