Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zamieniles ta thalie na cos latajacego ? no nareszcie :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi czy to znaczy ze bedziesz na spocie we wtorek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moze i z sensem ale nic nowego tylko ze pije
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dawno to i ja bylem ze 3 razy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi byl na Akp a do nas nie przyjedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale przeciez AKP juz nie robi spotow Spanky wpadl w szau i rozegnal towarzycho
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mysle ze jak sie jeszcze ze dwa razy przejedziesz tak jak ostatnio to beda nawet przetarte
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak grzebales zakladales Motor turbine do tego pazdziocha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale jak klocki moga byc w klin niech mi to ktos wytlumaczy co Wit ma tarcze tez w klin ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer ty sie ciesz ze mu torebki czerwonej nie oddales
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet zmusili mnie NAPRAWDE tak samo jak z ta felga Angeli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzieki za łozycho lukaszr normalnie zrobie zdjecie bo podobne idzie do kombajna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chyba juz po spocie ale KOX bylo pchac ta thalie szkoda ze sie kiera zablokowala bo by jezdzil w windzie towarowej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lookier ty miales odpoczywac w sobote do ciebie dzwonie a w poniedzialek jestem a co do pamietania to stary masz jak w banku tylko jeszcze Arta zabieraj bo dzisiaj z nim gadalem i mowi ze sie wstydzi to ja sie ide jak tak przygotowac do pogaduszek [br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 18:12 _________________________________________________Brynia ale ty to i tak masz u mnie to miejsce zarezerwowane w domku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spetsnaz bez szalenstw po Zlocie dostaniesz nawet Prezydenta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj to po piwo idzie Kaśka bo dostała juz nawet tytul klubowicza i rozowy kolorek :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak nie ma czasu od 5 nad ranem stoi ze stolikiem na bronxie i sprzedaje pamiatki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj go przekonamy do wyjazdu mało kto wytrzymuje jak sie go trzyma za nogi na 4 pietrze parkingu Promenady za barierka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak rude i w bialych stringach bo Kobieta mnie bije bo my to wstydliwi jestesmy i boimy sie nowych a ty byles wiekszy od nas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko zatankuj do pelna i umow sie na wymiane opon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
angela ty to bylas wrzucona na gleboka wode bo zaczynalas od "lodzikow" Kaska tylko od Spota Anka juz nie badz taka porywcza bo jak tak patrze to nie wiem czy Cie brac do nas do Domku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia to dopiero poczatek a co bedzie jak zobaczymy samochodzik Oczywiscie Kaska nie czytaj tych banialuków
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak Promenada ostatnie pietro zapraszamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale jak zobaczylem ten tekst u Pre_pl to spadlem z krzesla ja wiem ze DZIKI ale kumaci
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To bawcie sie tam dziewczynki dobrze My dzisiaj na Promenadzie tak jak zawsze nie bedziemy zmieniac bo szkoda robic zamieszanie w dzien spotu [br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 09:40 _________________________________________________ cytat z forum A3 u nas kolega ma nicka kulik (szacun wodzu za odwage )