Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. zamieniles ta thalie na cos latajacego ? no nareszcie :oklaski:
  2. Norbi czy to znaczy ze bedziesz na spocie we wtorek
  3. moze i z sensem ale nic nowego tylko ze pije
  4. dawno to i ja bylem ze 3 razy
  5. Norbi byl na Akp a do nas nie przyjedzie
  6. ale przeciez AKP juz nie robi spotow Spanky wpadl w szau i rozegnal towarzycho
  7. mysle ze jak sie jeszcze ze dwa razy przejedziesz tak jak ostatnio to beda nawet przetarte
  8. tak grzebales zakladales Motor turbine do tego pazdziocha
  9. ale jak klocki moga byc w klin niech mi to ktos wytlumaczy co Wit ma tarcze tez w klin ?
  10. Flyer ty sie ciesz ze mu torebki czerwonej nie oddales
  11. Hornet zmusili mnie NAPRAWDE tak samo jak z ta felga Angeli
  12. Dzieki za łozycho lukaszr normalnie zrobie zdjecie bo podobne idzie do kombajna
  13. no chyba juz po spocie ale KOX bylo pchac ta thalie szkoda ze sie kiera zablokowala bo by jezdzil w windzie towarowej
  14. Lookier ty miales odpoczywac w sobote do ciebie dzwonie a w poniedzialek jestem a co do pamietania to stary masz jak w banku tylko jeszcze Arta zabieraj bo dzisiaj z nim gadalem i mowi ze sie wstydzi to ja sie ide jak tak przygotowac do pogaduszek [br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 18:12 _________________________________________________Brynia ale ty to i tak masz u mnie to miejsce zarezerwowane w domku
  15. Spetsnaz bez szalenstw po Zlocie dostaniesz nawet Prezydenta
  16. Dzisiaj to po piwo idzie Kaśka bo dostała juz nawet tytul klubowicza i rozowy kolorek :th:
  17. oniak nie ma czasu od 5 nad ranem stoi ze stolikiem na bronxie i sprzedaje pamiatki
  18. Dzisiaj go przekonamy do wyjazdu mało kto wytrzymuje jak sie go trzyma za nogi na 4 pietrze parkingu Promenady za barierka
  19. Tak rude i w bialych stringach bo Kobieta mnie bije bo my to wstydliwi jestesmy i boimy sie nowych a ty byles wiekszy od nas
  20. tylko zatankuj do pelna i umow sie na wymiane opon
  21. angela ty to bylas wrzucona na gleboka wode bo zaczynalas od "lodzikow" Kaska tylko od Spota Anka juz nie badz taka porywcza bo jak tak patrze to nie wiem czy Cie brac do nas do Domku
  22. Brynia to dopiero poczatek a co bedzie jak zobaczymy samochodzik Oczywiscie Kaska nie czytaj tych banialuków
  23. tak Promenada ostatnie pietro zapraszamy
  24. ale jak zobaczylem ten tekst u Pre_pl to spadlem z krzesla ja wiem ze DZIKI ale kumaci
  25. To bawcie sie tam dziewczynki dobrze My dzisiaj na Promenadzie tak jak zawsze nie bedziemy zmieniac bo szkoda robic zamieszanie w dzien spotu [br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 09:40 _________________________________________________ cytat z forum A3 u nas kolega ma nicka kulik (szacun wodzu za odwage )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.