Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Poziek moze dobrze ze cie nie bylo bo jakbys zobaczyl te fury jak lataja to by pampersa trzeba bylo zmieniac Malik a ty to nie masz do nas telefonow mogles zadzwonic ze sie lansujesz
  2. No co ja moge napisac wstepnie dwa miejsca gdzie ustalimy na spocie z Dzikami
  3. Malik twoi znajomi mnie widzieli bo tak darli sie jak zobaczyli koszulke OOOO A4 Klub ze myslalem ze beda chcieli autograf stali na pace jakiejs terenowki a zdjecia to bedzie mial Norbi dzik glowny z ekipa i oniak bo ja to tylko z komorki a nawet nie wiecie ile wczesniej trzeba klikac zeby zdarzyc zrobic PSTRYK PSTRYK PSTRYK
  4. No my juz tez wrocilismy ale byl KOX panowie pierwszy raz z oniakiem na takich wystepach i bylismy w jak oni tam zapierniczaja a my w odleglosci metra od auta i tylko "pstryk pstryk pstryk" zdjecia poszly dostalo sie kamieniami po glowie i ogien zeby tuman kurzu nas nie dognal naprawde polecam [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2007, 17:37 _________________________________________________Pstryk Pstryk Pstryk
  5. ty sie nie smiej ostatnio zdzwoni ksiegowa zebym sie pojawil podpisac zmiane umowy patrze a tam podwyzka
  6. Spanky ja tez bym siedzial w pracy ale zostalem zmuszony do wypisania urlopu
  7. Wszystko sie lansuje po Polsce i do normy wroci w niedziele ja tez z oniakiem zaraz lece na mazury az sie boje co sie bedzie dzialo
  8. Kolego u gory jest zakladka szukaj tam wpiszesz slowo "syczenie"
  9. Zolwik no przepraszam ty tez do nich nalezysz a uzywasz takiego twardego slownictwa zwykli amatorzy spozywania napojow wyskokowych
  10. Bo on zawsze z rana placze ze go bania napiernicza tak profilaktycznie
  11. Bo byl pelen umiar i ja nie polewalem takze wszystko piknie
  12. dlaczego ? popatrz na przyklad Margota ktory z tego kondona uzyskal cos kolo 130 kucy i wszystko jezdzilo tutaj jest inny problem co to za tuning
  13. Witek ja to bylem pewny ze ty z laptopa piszesz z prawego fotela
  14. Przecież pisałem żeby napierać dzięcioły ale Norbi to bylo o 2 w nocy Pamietasz co mowilem jak wyjezdzalismy od Ciebie
  15. Witam i Pozdrawiam
  16. Norbi widze ze goscie nie dopisali jak ty o 21 na forum siedziales bylo dzwonic to ekipa by wpadla bo checi byly i to jakie
  17. Spanky ale widziales jak wyglada moj pakiet po 100tys to juz moja B5 miala wszsytko ladniejsze a to zwykly syf takze niestety trzeba wymieniac ja kupilem przelacznik od swiatel na allegro za 100 zł wyglada 90 % lepiej niz ten co mam
  18. Norbi Wszystkiego naj szalony kierowco eSSSSSki To juz wiem kto dzisiaj sponsoruje wieczor i u kogo balety
  19. Dzialaj alvaro tylko pamietaj Zeby z DWOCH rurek dymek lecial a nie z jednej
  20. traktorami to ja od malego sie juz najezdzilem mam 4 w domu na wsi
  21. no pewnie ze zzera 1,90 zł shell
  22. No u nas to Bienio rezal taki patencik a reszta to tylko prostuje rureczki bo kazdy kujawski chce byc troche jak benzyna no nie Poziek
  23. No prosze Kolejne ladne zdjecia a jakie mam fajne blachy
  24. a ty co szykujesz sie juz na wrzesien jak Q wyjedzie zeby bylo gdzie podjechac
  25. Przez ta promenade to zapomnialem ze byl ostatni odcinek Magdy M. nagrał ktos moze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.