Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny z AFN na turbo od AWX
gratki,sam wymieniałeś czy z pomocą mechanika??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepiej szukaj większego miejsca bo się nie pomieścimy
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
chyba chciałeś powiedzieć, że jest przezajubista
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe jak fajnie nam temat ruszył
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobry!!! śnieg śnieg -> parking kaufland
-
[B5 sedan] przerobienie klapy -poprawka !!!!
aha, no właśnie byłem ciekawy jak to wyglada w Twoim autku....
-
[B5 sedan] przerobienie klapy -poprawka !!!!
a co na to miśki, bo z tego co wiem to wymagane jest podswietlenie tablicy rejestracyjnej??!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejnego poznaniaka.....zapraszam do zagladnięcia w dział zloty i spoty-> wielkopolskie->spoty poznańskie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dziękuję
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dla mnie tesco i real to nie centra handlowe ale dzienks za info
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobra, dobra juz byście chcieli, zeby mrugała do was - nie ma !!! Lepiej mi powiedzcie w jakim centrum handlowym będzie otwarty salon Orange w niedzielę.??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bo moje Audi mrugnęło do mnie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spox :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
EEEE no KoX wyszedł, nie narzekaj :> oooo właśnie se przypomniałem, ze po ledy miałem iść....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pamiętam nic nie chcę mówić ale byś jeszcze na tym zarobił :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zee to możemy się furakami zamienic jak tak bardzo chcesz mieć 6000k, jak masz nie spać po nocach-ja jestem na tyle koleżeński , że się zgodzę
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
widziałem juz pasowałem tam nawet, tak chyba zrobię. :th:
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
narazie są przyklejone na ciepło,ponieważ nie miałem czasu na szukanie miejsca. 1 na obudowie nad filtrem powietrza blisko przeplywki, 2 na obudowie zbiorniczka oleju do wspomagania. narazie zdaje to egzamin ale jak wrócę do pleszewa to będę szukał lepszego rozwiązania.[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 14:15 _________________________________________________Lampki to gadaj z Basenem, HID od kienta z allegro o nazwie- krisekman1
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak niedziela 16.03.2008 [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 13:54 _________________________________________________Musashi jaka miejscówka??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zajebiaszczy, najlepszy na forum , ładniejszego nie widziałem
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
To załatw mi carbon z RS4 to się wymienię za drewno hyhyhy
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
Teraz to muszę być w kalendarzu na 2009
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja pierdziu tyle nas na spocie było a w temacie pisza tylko 3 osoby------hallloooo ludki
-
[B5 1Z++] czerwone tełdei, mała sesja
jedyny słuszny wybór feli,essssss zderzak tez będzie??!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
aha a już myślałem ,że popchal tego paździeża do żyda i kupił cos konkretnego wreszczie..... :polew: