Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. gratki,sam wymieniałeś czy z pomocą mechanika??
  2. lepiej szukaj większego miejsca bo się nie pomieścimy
  3. chyba chciałeś powiedzieć, że jest przezajubista
  4. hehe jak fajnie nam temat ruszył
  5. Dobry!!! śnieg śnieg -> parking kaufland
  6. aha, no właśnie byłem ciekawy jak to wyglada w Twoim autku....
  7. a co na to miśki, bo z tego co wiem to wymagane jest podswietlenie tablicy rejestracyjnej??!!
  8. witamy kolejnego poznaniaka.....zapraszam do zagladnięcia w dział zloty i spoty-> wielkopolskie->spoty poznańskie
  9. dla mnie tesco i real to nie centra handlowe ale dzienks za info
  10. dobra, dobra juz byście chcieli, zeby mrugała do was - nie ma !!! Lepiej mi powiedzcie w jakim centrum handlowym będzie otwarty salon Orange w niedzielę.??
  11. bo moje Audi mrugnęło do mnie
  12. EEEE no KoX wyszedł, nie narzekaj :> oooo właśnie se przypomniałem, ze po ledy miałem iść....
  13. Pamiętam nic nie chcę mówić ale byś jeszcze na tym zarobił :polew:
  14. Zee to możemy się furakami zamienic jak tak bardzo chcesz mieć 6000k, jak masz nie spać po nocach-ja jestem na tyle koleżeński , że się zgodzę
  15. widziałem juz pasowałem tam nawet, tak chyba zrobię. :th:
  16. narazie są przyklejone na ciepło,ponieważ nie miałem czasu na szukanie miejsca. 1 na obudowie nad filtrem powietrza blisko przeplywki, 2 na obudowie zbiorniczka oleju do wspomagania. narazie zdaje to egzamin ale jak wrócę do pleszewa to będę szukał lepszego rozwiązania.[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 14:15 _________________________________________________Lampki to gadaj z Basenem, HID od kienta z allegro o nazwie- krisekman1
  17. tak niedziela 16.03.2008 [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 13:54 _________________________________________________Musashi jaka miejscówka??
  18. zajebiaszczy, najlepszy na forum , ładniejszego nie widziałem
  19. To załatw mi carbon z RS4 to się wymienię za drewno hyhyhy
  20. Teraz to muszę być w kalendarzu na 2009
  21. ja pierdziu tyle nas na spocie było a w temacie pisza tylko 3 osoby------hallloooo ludki
  22. jedyny słuszny wybór feli,essssss zderzak tez będzie??!!
  23. aha a już myślałem ,że popchal tego paździeża do żyda i kupił cos konkretnego wreszczie..... :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.