Treść opublikowana przez Iverson
-
CICHY ALARM????
Zrób dokładnie tak jak pisze Zdeniu, ja tak miałem i syrena mi raczej skrzeczała niż głośno wyła.
-
[a4 b5 1.9di] di di
bo to zdjecie z mobile.de
-
nie otwiera zamka z pilota
Zakoduj kluczyk! Moze się rozkodował!
-
Audi iceman - Kille !!
Gratki Ice!! No to Lambo jeszcze pozamiataj będzie ubaw!
-
[B5 1.6] Moja Audica...
Wrażenia pozytywne.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Roku? Możemy tak co roku , raz w roku!
-
Audi iceman - Kille !!
no to panie modzie drogi dla kolegi , który najwyraźniej fora pomylił i zachwala nam bmw! a my tu przecież Audi mamy zachwalać!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ok. termin na spota : długi weekend majowy (sobota) bo wcześniej i tak nikt się nie zbierze!
-
Audi iceman - Kille !!
Iceman to niedługo Lambo będzie poganiał! hehe ale zianie! No to Porsche się zdziwi.
-
Kratki w przednim zderzaku - halogeny
No to zderzak od eski Martii i bedzie gites , ja mam zamiar tak zrobić za pare miechów!
-
Kratki w przednim zderzaku - halogeny
Na czarno walnąć to nie problem, akuat troche farbki mam hehe.
-
Audi iceman - Kille !!
No jak kiedy czas wszystko zmienia , Murzynek nie wiesz!! ale polewa z tego tekstu!! Iceman oszukuje wydział komunikacji hahaha
-
Audi iceman - Kille !!
Iceman pokazałem ten filmik kumplowi który jest pasjonatem bmw i chyba przejdzie na "dobrą stronę mocy" haha , pieknie to zrobiłeś , na jakimś zlocie przewieziesz mnie co??
-
Kratki w przednim zderzaku - halogeny
A ja mam pomysł. możesz mi odstąpic po korzystnej cenie haha z chęcią je przygarnę,
-
[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy
Coś trzeba wymyślić! sorki z góry za błędy ale widzę na jedno oko bo z kumplami popijamy spore ilości ballentinse ,kur..two dobre. a co z kanalikami na podszybiu jak są zaj..ane to pewnie aku muszę wyjąc. piszta chłopy bo mam nerwe ze niunia i mi szwankuje. [ Komentarz dodany przez: szogun0: 20-03-2007, 08:54 ] Poprawiłem co nieco.
-
[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy
No to nie jesteś sam, podnoszę dzisiaj gumowe dywaniki a tam mokro, co jest do h.ja wafla! w weekend szperanie! tylko od czego zacząć? co radzicie?
-
Felgi-czy będą pasować?
tak myślałem ale chciałem się upewnić!! pewnie na nie padnie zakup! dzięki Wojtas! :biggrin:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chyba jeszcze sie nie wybudzili z zimowego snu , leniuchy jedne paskudne!! :twisted:
-
Felgi-czy będą pasować?
Koledzy muszę się upewnić! Czy te felgi będą pasować do mojej A4 , chodzi mi o rozmiar? 17",rozstaw śrub 5x112,piasta 57mm ,szerokie 8", ET-35 i jakie opony najlepiej do nich kupić? (rozmiar?)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dla nas to tylko x 100 , a i to za mało!!!! Panowie trzeba ustalić jakieś spotkanie bo na tle innych miast wyglądamy bardzo nieciekawie!!!
-
[B5 A4 2.8 V6] Quattro 30V 2001 Tiptronic
No i oto w tym wszystkim chodzi buda B5 i pełny wypas (jeszcze NAVI by sie przydała) , piękny statek , jak dla mnie to bez tiptronica i galanto!!!! :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
A może chłopaki posprzedawali wszystkie sprzęty ,żeby się wykupić za publiczne pijaństwo!! To jak mają fotki porobić?? Wiedziałem że To się źle skończy
-
Temperatura silnika
kolegę to do działu newbie najpierw zapraszamy!!
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
No to niech daje przepis!!
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Zazdroszczę Wam!! Ja leżę w łóżku i zdycham bo grypa mnie zaatakowała!! tragedia!!