Treść opublikowana przez Tazio
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Tak miałem na początku takie plany żeby pomalować listwy i relingi na czarno plastidipem tylko nie wiem jak to będzie się zachowywać z czasem wiec zrezygnowałem z tego Lepiej chyba oddać to do lakiernika żeby zrobił to jak się należy a i tak na wiosnę będę dawał grill do malowania w kolor auta Czarna podsufitka założona
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Jakie masz zarowki w halogenach ?
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Witam ostatnio wpadło mi trochę więcej czasu więc postanowiłem odświeżyć i zabezpieczyć lakier mojego czarnucha. -mycie pianą aktywną -glinkowanie Green devil -polerowanie pastami menzerna HCC400 MCP2500 SF3500 -ponowne mycie -odtłuszczenie IPA -nałożenie powłoki kwarcowej Gtechniq C1 Crystal Lacguter + C2v3 Liguit Crystal Na szyby położona powłoka hydrofobowa GtechniQ G1 zdjęcia przed A tu już efekt mojej pracy. Myślę że jak na pierwszy raz nie wyszło to źle. Końcówki ULTER N1-90RS założone Podświetlanie dekorów podłączone pod dolna lampkę drzwi także Ledy świeca się tylko przy otwartych drzwiach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Listwy Dekory LED
Siema tez postanowiłem sobie podświetlić dekory zamontowałem ledy w oprawie silikonowej kolor biały zimny Led przykleiłem na dekor tak jak to ma kaju pokazane w pierwszym poście tylko ze on ma na gorze przyklejone a ja na dole Zasilanie podłączyłem się pod dolna lampkę drzwi także ledy świeca się tylko przy otwartych drzwiach co do dekorów to nic nie podcinałem Wyszło coś takiego- Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Tez sie pisze na ten tylny stabilizator z rs dopisz mnie do listy- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Piękna bestyja- Montaż CB RADIO w budzie B6/B7
Ja mam tak zamontowane CB radio President harry II Gruszka zamontowana na uchwycie magnetycznym w kratke- Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
pucing- ...
- Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
elegancko- Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Autko chodzi płynniej lepiej wstaje dołem, wyzej trzyma doładowanie jak masz BRD i turbo na padnieciu to ładuj CAHA- Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Troszke jest podobno ma jeszcze siednac przod pojezdzimy zobaczymy Lotka przyklejona No i wkoncu spryski zamontowane- Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Jutro zaworze auto na montaz gwintu a z detalingiem nie mialem czasu dzialac jeszcze Gwint wciepany!- [B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
no widziałem dzis u djim- [B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
No ładna ta twoja furka- Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Tylko trzeba było dorobic flansze pod to turbo no i mi sie udało kupic juz turbo razem z kolektorem wydechowym bo kolektor z BRD nie pasuje Ledy swieca elegancko No i wkoncu przyszedł czas na wymiane sprzegła Nowy dwumas zregenerowany docisk i ori tarcza obita kevlarem LUKA No i wkoncu wpadnie RNS-E Rns-e na pokładzie Gwincik kupiony czeka na montaż Lotka tez czeka i na fajrant troche kosmetyków- UPDATE Spryski od A3 w A4 ! +Spryskiwacze reflektorów zwykłe w zderzaku S LINE S4 B7
i co jak pasują ci te spryski od a3- Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Moj zestaw- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Piyknie Piyknie sie prezenci- zaczyna mi sie delikatnie slizgac sprzeglo po CHIPIE
auto postawiłem rano do mechanika po południu miałem juz wyciagniete sprzegło zawiozłem do firmy aaronex tarcze i docisk na drugi dzien musiałem im przywiez nowy dwumas wiec dowiozłem dwumasa kazali mi godzinke poczekac i gotowe zawiozłem wszystko mechanikowi na drugi dzien auto juz miałem do odbioru- zaczyna mi sie delikatnie slizgac sprzeglo po CHIPIE
docisk mam orginalny z brd tylko zregenerowany niestety nie da sie tego docisku wzmocnic za obicie tarczy kevlarem i regeneracja docisku zapłaciłem 280zł- zaczyna mi sie delikatnie slizgac sprzeglo po CHIPIE
Radzikowski chyba tez obija ja robiłem to w Bielsku Białej w firmie Aaronex- zaczyna mi sie delikatnie slizgac sprzeglo po CHIPIE
no mam nadzieje foto tarczy obitej kevlarem- Dziwny objaw sprzęgła
sprzegło pada - Listwy Dekory LED