Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. no juz pora na ARKADIE,przez rzeke ch..j nie przeprawa
  2. a nie trzeba go jakos zestroic z zegarem? poszukaj jakiejs instrukcji w necie, ja swojego zaprogramowalem w jednym serwisie w wawie ale jak dzwonilem do wszystkich jakich znalazlem wlacznie z przedstawicielem na polske to wszyscy sie wysrali a na postancow 10 min. i 50 zeta od reki,no ale moj pilot podobno jakis nietypowy a tam jest koles co ten temat niezle ogarnia
  3. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    540 kucy ale baty wylapal od Cantony
  4. :polew: :polew: :polew: on nie pamięta :kox: :kox: To napewno nie byłem ja. a po %%% się nie liczy czyli nie pamietasz przy kruczej jak rzygales w przejsciu? a jak twierdziłeś, że twoja dziewczyna nie odbiera telefonu bo aktualnie robi komuś gałę ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:54_________________________________________________ktos ostatnio szukal 1,9Q http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-quattro-xenon-navi-bose-recaro-i1222316324.html
  5. tyle dales tej zaliczki ze starczylo tylko na kulawą ,dobra dzwon
  6. Ogarneliście temat ..... moja zaliczka nie poszła w las temat ogarniety,a zaliczka sie przydala,starczylo na butle,dziwke i towar cantona tylko musial zorganizowac paliwo do grilla i zagryche Uploaded with ImageShack.us
  7. NAM TEZ SIE SOBOTA UDALA,na podnosniku przy grillu
  8. tez mam takiego rodzynka , nic prostszego , szukasz go z pol roku przeeeesadzasz
  9. kto, co, jak? niewazne juz ,adamoo podsumowal temat
  10. tu juz se jeden zamienil OOOO na beemwu,zapytaj go jaki jest szczesliwy
  11. jak bedziesz chcial kupic subaryne to sie odezwij,w uczciwym przegladzie tez moze bede mogl pomoc.pzdr
  12. :polew: ,sorki ale nie moglem sie powstrzymac,dochodzenie w sprawie zarysowanej maski.nie dziw sie ze mnie rozbawiles ale cos ci powiem,znam przypadek kiedy czlowiek poszukiwany listem gonczym zglosil sie na posterunek w Poznaniu ... i wiesz co mu powiedzieli-niech pan przyjdzie jutro bo dzisiaj nie ma kto pana przyjac :polew:
  13. Nie oglądałeś CSI Miami? nie, a co to?
  14. A co masz zamiar zrobić? Puścisz portret pamięciowy w TVN Warszawa? dzwonilem do znajomej w policji i wystarczy ze bym numer rejestracyjny podal i mam wszystkie jego dane ale niestety bylem ogladalem i z kamer nie da rady odczytac numeru rejestracyjnego Skoro masz znajomą w Policji, wrzuć jej to nagranie.Namierzą frendzla w 30 min :vava: nawet bez tablic zapytam z ciekawosci-jak?
  15. dopiero twardy jestes
  16. next sobota prawdopodobnie
  17. :polew: To dla tego puste miejsce w garażu :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:24_________________________________________________A do pracy komunikacją miejską bydlowozy tez dla ludzi,odchami sie troszke kolega
  18. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zreszta Piotrek tez placil cos ok.tego
  19. uderzaj do oniaka
  20. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    u Gajosa na stronie woda 273pln,a silnik 116,wiec chyba nie w kazdym
  21. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Sam miałem takie kupić, 180 za komplet więc tragedii nie ma, a naprawdę są ładne. Samochód piękny. Wszystko porobione 'w moim' stylu, rewelacja. gdzie taka cena???
  22. mysle ze moze sie komus przydac,bardzo dobrze zmywa naklejki rejestracyjne z szyby w aucie i klej po winietach,takze klej po szarych tasmach pakowych i papierowych malarskich,sam w tych przypadkach przetestowalem i moge szczerze polecic http://www.hgpolska.pl/component/option,com_produkty/catid,10/id,83/Itemid,78/grupa,wnetrza/produkt,hg-srodek-do-usuwania-etykiet/
  23. ja sie dostosuje akurat :gwizdanie:
  24. kurfa drugi dzien z rzedu wszedlem w ten temat,tak z ciekawosci ... i co? i chooojnia caly czas to samo,jakies murzynskie teksty,tylko Poziek jeszcze przez swoje teksty nie byl tak blisko piórnika ,na spocie trzeba kogos dobrac i WWLA I WPRA po klapsie w ucho,polozy sie ich pozniej obok siebie i jak sie obudza to ostygna,bo chyba w doope ze... jeden ma za ciezki zart a drugi go nie łapie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.