Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no juz pora na ARKADIE,przez rzeke ch..j nie przeprawa
-
[B5 APU] Problem z webasto - nie załącza się
a nie trzeba go jakos zestroic z zegarem? poszukaj jakiejs instrukcji w necie, ja swojego zaprogramowalem w jednym serwisie w wawie ale jak dzwonilem do wszystkich jakich znalazlem wlacznie z przedstawicielem na polske to wszyscy sie wysrali a na postancow 10 min. i 50 zeta od reki,no ale moj pilot podobno jakis nietypowy a tam jest koles co ten temat niezle ogarnia
-
RS4 Cantona
540 kucy ale baty wylapal od Cantony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: on nie pamięta :kox: :kox: To napewno nie byłem ja. a po %%% się nie liczy czyli nie pamietasz przy kruczej jak rzygales w przejsciu? a jak twierdziłeś, że twoja dziewczyna nie odbiera telefonu bo aktualnie robi komuś gałę ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:54_________________________________________________ktos ostatnio szukal 1,9Q http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-quattro-xenon-navi-bose-recaro-i1222316324.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tyle dales tej zaliczki ze starczylo tylko na kulawą ,dobra dzwon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ogarneliście temat ..... moja zaliczka nie poszła w las temat ogarniety,a zaliczka sie przydala,starczylo na butle,dziwke i towar cantona tylko musial zorganizowac paliwo do grilla i zagryche Uploaded with ImageShack.us
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NAM TEZ SIE SOBOTA UDALA,na podnosniku przy grillu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tez mam takiego rodzynka , nic prostszego , szukasz go z pol roku przeeeesadzasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto, co, jak? niewazne juz ,adamoo podsumowal temat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tu juz se jeden zamienil OOOO na beemwu,zapytaj go jaki jest szczesliwy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak bedziesz chcial kupic subaryne to sie odezwij,w uczciwym przegladzie tez moze bede mogl pomoc.pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: ,sorki ale nie moglem sie powstrzymac,dochodzenie w sprawie zarysowanej maski.nie dziw sie ze mnie rozbawiles ale cos ci powiem,znam przypadek kiedy czlowiek poszukiwany listem gonczym zglosil sie na posterunek w Poznaniu ... i wiesz co mu powiedzieli-niech pan przyjdzie jutro bo dzisiaj nie ma kto pana przyjac :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie oglądałeś CSI Miami? nie, a co to?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co masz zamiar zrobić? Puścisz portret pamięciowy w TVN Warszawa? dzwonilem do znajomej w policji i wystarczy ze bym numer rejestracyjny podal i mam wszystkie jego dane ale niestety bylem ogladalem i z kamer nie da rady odczytac numeru rejestracyjnego Skoro masz znajomą w Policji, wrzuć jej to nagranie.Namierzą frendzla w 30 min :vava: nawet bez tablic zapytam z ciekawosci-jak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dopiero twardy jestes
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
next sobota prawdopodobnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: To dla tego puste miejsce w garażu :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:24_________________________________________________A do pracy komunikacją miejską bydlowozy tez dla ludzi,odchami sie troszke kolega
-
RS4 Cantona
zreszta Piotrek tez placil cos ok.tego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uderzaj do oniaka
-
RS4 Cantona
u Gajosa na stronie woda 273pln,a silnik 116,wiec chyba nie w kazdym
-
RS4 Cantona
Sam miałem takie kupić, 180 za komplet więc tragedii nie ma, a naprawdę są ładne. Samochód piękny. Wszystko porobione 'w moim' stylu, rewelacja. gdzie taka cena???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ogarnia
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
mysle ze moze sie komus przydac,bardzo dobrze zmywa naklejki rejestracyjne z szyby w aucie i klej po winietach,takze klej po szarych tasmach pakowych i papierowych malarskich,sam w tych przypadkach przetestowalem i moge szczerze polecic http://www.hgpolska.pl/component/option,com_produkty/catid,10/id,83/Itemid,78/grupa,wnetrza/produkt,hg-srodek-do-usuwania-etykiet/
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ja sie dostosuje akurat :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurfa drugi dzien z rzedu wszedlem w ten temat,tak z ciekawosci ... i co? i chooojnia caly czas to samo,jakies murzynskie teksty,tylko Poziek jeszcze przez swoje teksty nie byl tak blisko piórnika ,na spocie trzeba kogos dobrac i WWLA I WPRA po klapsie w ucho,polozy sie ich pozniej obok siebie i jak sie obudza to ostygna,bo chyba w doope ze... jeden ma za ciezki zart a drugi go nie łapie