Treść opublikowana przez kokos
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
daj spokoj,jaja se przymrozisz i tyle , a na spocie mozesz sie nazrec toksycznego zarcia z m a k a
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ZE JA NA TO OD RAZU NIE WPADLEM...przeciez moglem tak wlasnie zrobic,tylko nie mam takiego taniego lakiernika :gwizdanie:400 za kosmetyki ktore starcza na pare lat i lakier w za***istym stanie...?zreszta jak polakierujesz to i tak musisz zabezpieczyc lakier bo jak ci golab nasra to znowu wzer na lakierze,moj pierwszy wosk ma juz z piec lat albo lepiej (a wierz mi czesto go uzywam i nie tylko na swoje auto) wiec chyba warto wydac na niego taka kwote
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
GRATULUJE
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
to wy tam W Grodzisku macie Mc? i do tego z parkingiem,kurfa nie wiedzialem :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adoratorzy fan club rośnie zdziwiony,przeciez Poziek to fajny kolega,ktos tam nawet pisal ze nawet z nim jedna panne szturchal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adoratorzy nie chcialem byc taki bezposredni :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurfa to jak brazylijski serial,wchodze raz w miesiacu w ten temat a tu bez zmian ten sam watek tylko Pozkowi sie rozmowcy zmieniaja,
-
[B6 AVF] wymiana suszarki na BRD-PYTANKO
no wlasnie mialem ten sam problem,ale wlasnie sie dowiedzialem ze na pewno nie ma tam zadnej uszczzelki,dzieki za odpowiedz
-
[B6 AVF] wymiana suszarki na BRD-PYTANKO
Mam pytanie ,na dniach bede zmienial suszarke na BRD i potrzebuje nr.uszczelki pod ta turbine,moze ktos podrzuci bo za skur... nie moge tego nigdzie znalezc?bede wdzieczny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tez sie postaram pojawic i opierd...ic jakiegos burgera
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
male OT sorki ale osiem razy pokonywalem ta trase i jest to moj ulubiony kawalek,ja mam u siebie koni sport skrecone na max + sprezyny vogtlanda -35 + stabilizatory od rs + 17/235 i praktycznie mozna isc na pelnej kur... z niewielka pomoca hebli-szczegolnie w powrotnej drodze,bratu malo rak nie pourywalo na zakretach w octavii na serii a maly nie jest i nie dal rady ale 30km przed wiedniem sie wystudzilem Uploaded with ImageShack.us wypadek byl z 500m przede mna
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wlasnie jestem po tej samej trasie,tam za Wiedniem jest najwieksza frajda z jazdy i mysle ze na tym odcinku warto postawic bardziej na zawias niz na heble.moze cos twardszego...?
-
RS4 Cantona
widze, ze poraz kolejny mamy identyczne zdanie :gwizdanie: podejrzewam ze do legend PRL-u sie nie kwalifikowal :gwizdanie:
-
RS4 Cantona
fotoszop załozysz fmica zobaczysz co jest ważniejsze , wygląd czy wydajność sam jestes szop
-
RS4 Cantona
Uploaded with ImageShack.us
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie, min 16" [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 20:45_________________________________________________Teraz ja wtrącę swoje 3 grosze na temat tarcz i upgrade układu na 320 mm. Ok 1,5 roku temu założyłem 320 mm z przodu, 288 z tyłu. Wszystko byłoby pięknie gdyby nie jakieś dziwne wibracje przy jeżdzie z prędkością 110-140 km/h. Robiłem jednocześnie SWAP silnika i kilka innych rzeczy więc nie podejrzewałem co to jest. Po zmianie kolejnych opon, wyważaniu kolejny raz kół wibracje jak były tak nie ustępowały. Z biegiem czasu wkurzały mnie jeszcze bardziej. Wymieniłem pierścienie centrujące w felagach - nic. Wyważanie kół do 2g na Hoormanie - nic, Zamiana felg nic - nic. Wymiana wewnętrznych przegubów półosi - nic... Wqurwiony do czerwoności postanowiłem dziś albo wywalić całą zawiechę z przodu by wyeliminować luzy, albo zmienić tarcze - miałem gładkie EBC w idealnym stanie - tak naprawdę ledwie co liźnięte klockiem, bo większość przelotów robię na trasach nie w mieście. Tarcze tańsze, więc zacząłem od tarcz Jako, że wakacje trwają chwilowo nie chciałem wywalać ponad 550 zł za tarcze z przodu. Mój znajomy mechanior ma doskonałe układy w pewnej dużej sieci z częściami i mówi bym założył sobie włoskie tarcze CAR, tanie jak barszcz. W razie czego będzie reklamował towar (wiem, że jakby był problem to naprawdę skutecznie, bo już raz reklamował mi ATE tylne 288). Znałem ten produkt wcześniej z mojej 406 i tarcze były ok, więc czemu nie spróbować. Raz kozie śmierć. Przyjeżdżają dwie paczki (każda tarcza pakowana oddzielnie), każda Made in EEC. Otwieram i zaskoczenie - tarcze są nawiercane. Chciałem gładkie mam nawiercane jak Zimmermanny. Ok, niech będzie. Drugi szok - każda tarcza ma bity indywidualny nr seryjny! Przyjrzałem się im bliżej - bardzo ładnie obrobione, odlew wysokiej klasy o czym świadczą minimalne wybrania materiału na wyważenie. Ok niech będą. Zakładamy, rozpompowanie hamulców, delikatny test jak biorą (od począktu o dziwo bardzo ładnie ) i w drogę na równą trasę sprawdzić czy wibracje są nadal. Rozpędziłem samochód do 110 km/h i gładko jak po stole Rozpędzamy nadal, do 160 km/h i nadal spokój! O sile hamowania nie będę wspominał bo to heble na dotaciu, ale tarcza jest cicha mimo, że wiercona. Konkluzja - wywalona kupa forsy, nerwy stargane do granic możliwości przez niewyważenie nowych tarcz EBC Przyjrzałem się tym EBC i wybranie materiału na wyważenie tarczy miało po 13,5 i 14 cm!!! (dla porówniania w CAR'ach po ok 2 cm, w oryginalnych tarczach VAG przeważnie ma od 2 do 4 cm). Tak duże wybranie materiału świadzczy o odlewie kiepskiej jakości (duże różnice w grubości ścianek). O dziwo podczas hamowania EBC nie biły. Więc Panowie - tarcza 320 mm swoje już waży i potrafi wprowadzić niezły mętlik w głowie, jak coś zacznie wibrować podczas jazdy to pomyśl co ja mam jak pokrzywilem 345mm Ate... wy se kurfa Kamazy kupcie a nie audi
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
pisalem wczoraj ze plyn i przewody juz zmienione
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wszystkie graty zawsze biore od Tomka ,zreszta rozejrze sie konkretnie w temacie dopiero pod koniec sierpnia,teraz urlop a po urlopie dlubanie pod maska i wtedy wroce do hebli,ale dzieki za rady.pzdr
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
i mowisz ze bedzie dobrze? 246 pln w IC
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no to ja mam z drutem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no to w takim razie na swoje 320 wrzuce ferodo :good:a wyp...le ATE
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ciekaw jestem jak wypadna te klocki ferodo,zastanawiam sie nad nimi,wczoraj wymienilem plyn na Motul RBF600 i przewody na oplot i jestem calkiem zadowolony ,pzdr
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja jak zalozylem ATE to sie jakos tak m i e n t k o pod noga zrobilo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie wiem co u mnie byly za klocki przed wymiana ale jakis czas temu zalozylem ATE- to byl pierwszy i ostatni raz
-
RS4 Cantona
dłubie,dłubie...