Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie chyba zawijam,szukalem jakiegos dobrego przepisu na napoj na zlot i sie przy okazji deko usztywnilem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tego wynika ze trzeba zaczac robic spoty w parku,zeby bylo gdzie sp***dalac :polew:teraz bedzie strach sie przychylic zeby cisnienie w oponach sprawdzic- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba nie ,byla 00:00 dnia 29.10.2009- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podłącze się do życzeń nieco spóźnionych :banan3: :banan3: jeszcze zdazylem.wszystkiego naj...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poczekaj, aż córka powie Ci że jest w ciąży To lepsze niż Subaru :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o przepraszam ale ja za Poziem jak w dym - Poź, komu przyjebac trzeba ...aaaa może w .."pupke" ?? :decayed: pamietasz jak na zeszlym spocie rozmawialismy o przyjebywaniu w morde...? w tym wypadku radze w pupke Dobrze wiedzieć, Jak cos to bede potrzebował sam silnik bo osprzęt w tej chwili mam bo motocykl jest kompletny tylko panewki już napierdzielają i kompresja nie taka. A nie chce go drugi raz naprawiac i potem obiecywac sobie ze bede go docieral bo to i tak sie nie uda i szkoda czasu i kasy. Wole wsadzić cały, nierozbierany, zeby można było odpalić i jeździć. Suzuki GSX-R 750 SRAD rocznik 98 na wtrysku. Ale to jak coś to bede sie odzywał jak kase odłoże bo puki co nie dysponuje praktycznie zadnym dodatkowym funduszem. czlowieku,przeciez on ci do hondy zalatwi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wypier...dol ten komin z tylu to uslyszysz :polew:przecinales katowicka w hrabstwie Nadarzyn,w kierunku swojej twierdzy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wez jeszcze mnie pod uwage, :gwizdanie:Poziek teraz tak zwaznial ze jak wczoraj ok.16,00 przecinal katowicka to nawet klaksonu nie slyszal- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A takie tam pierdoły przypucuj sie komu po chamsku po rajtach pojechales? jak to komu ? HooojRajdowi ale ty kurfa monotematyczny jestes , a ja gupi ze sie od razu nie domyslilem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie bylo mnie ale sie domyslam o kogo chodzi, czasami przyjezdza na spoty popatrzec z bliska na porzadne auta a ryja to on zawsze drze,- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem? nic nie robie to chyba dobrze?sorry wczoraj pasek i napinacz wymienilem o kurrr... jeszcze Tomkowi za graty nie zaplacilem :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A takie tam pierdoły przypucuj sie komu po chamsku po rajtach pojechales?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no d*pa fajna ale nie ma jak motorniczy na urlopie :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema siema,jak zobaczylem ze Poziek sie zmienil na ciemny różowy to pękłem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co tu gratulowac,daja se VIPy a pozniej sie taki napina na caly Nadarzyn,przeciez on nawet na porzadne OOOO nie ma i sie wozi jakims mataszubiszi w dodatku na WUPEERACH :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
90% Arkadia no nie wiem,mysle ze pomimo ankiety wszyscy i tak pojada na torwar Poziek obiecal ze bedzie krecil blondyne na rożnie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podpal i do wisły :gwizdanie:- Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
przyjedz jutro ,obcenimy i zrobimy moze maly test hamowania .pzdr- Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
PIXI.MYSLE ZE J.A.R.O. (dzieki za wyczerpujacy opis,przy okazji sporo sie dowiedzialem jakie beda objawy jak mnie dopadnie wymiana) wyczerpujaco Cie oświecil, po moich rozmowach z Toba ja juz bym chyba nie mial watpliwosci,co sie dzieje i co robic dalej.pzdr- Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
PIXI,ja chyba bym zrobil tak,nie wiem na jakiej podstawie ten mechanik stwierdzil usterke? na sluch? na wech? czy na wlasna intuicje? bo jesli to ustalil po wygladzie i stanie ogolnym poduchy (jesli nie to od tego bym teraz zaczal-ma praktyke to oceni) to ja bym chyba osral z gory vaga i po prostu ja wymienil,a tak tylko sie wkur....iasz bo nie wiesz co jest,a zreszta po tym co pisza chlopaki to vag tez moze nie zalatwiac sprawy bo mimo uszkodzenia nie pokaze bledu i co i nadal jestes w czarnej ,mysle ze najlepsze sa sprawdzone rozwiazania organoleptyczne,zreszta powinienec miec podobne podejscie do sprawy,jak ja sie zaczynalem interesowac autami to elektronika konczyla sie na przyciskach elektrycznych szyb,pomysl nad takim rozwiazaniem,pzdr.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciągnie starego lisa do młodej nory :naughty: :naughty: :polew: :polew: czekalem az to napiszesz zboczencu :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: jebłem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale amerykan :gwizdanie:- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
,nie dziwne kolega specjalista od klinkieru , a tak powaznie to uzywalem juz tylu produktow meg i jeszcze mi sie to nie zdarzylo.po prostu pech,przelej do innej butli i po sprawie.pzdr - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.