Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. i po spocie
  2. Ale gadałeś że przyjedziesz i tyłek Kolkovovi zawracałeś. A Kolkov czekał na Ciebie i wyjechał pewnie jako ostatni razem z Kokosem..[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 19:39_________________________________________________ Dobra dzielnica.. Mieszkałem tam AMEN,ostatni wyjechal,a troche posiedzielismy
  3. to zawsze jest loteria Ragga,odebralem rekaw od fryzjera,prawie tydzien czekal,jak zwykle ,dzieki
  4. swierzakow na spotach to najchetniej Oniak vaguje w kazdy wtorek,reszta ma w d*pie
  5. nie no ok.dostales moje seryjne wszystko ok.
  6. O caiachaniu koniecznie.To kiedy ostatnio się ciachałaś , bo Poziek miesiąc temu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  7. ciekawe ile by krzyknął z Arkadii do Grodziska - zumi pokazuje 34km Trzeba mieć znajomego taxiarza mnie tam po całym mieście ziomek wozi za 20 zł i jeszcze odpowiednie miejscówki zna. Nie będę Ci tłumaczy jakie ponieważ to szlak dla zawodowców i jeszcze sobie coś połamiesz hahaha albo nieznajomego i lecisz z nim na kolo fortuny-taniej nie znajdziesz bo my tylko tam gdzie mozna tanio sie sponiewierac,ale to juz kwestia genow i patologicznego dziecinstwa w biednych dzielnicach:gwizdanie: wczoraj właśnie się żaliłem, że bym coś wylizał dupe? ktos tam sie wczoraj chwalil ze lizal :polew:
  8. jak baby ,wazne zeby spelnialy swoja role nikt ich nie bedzie i tak ogladal upier....w blocie widze ze temat sie troche rozkrecil,specu zamawiales w/g moich starych??? bo ja ci chyba dalem od innego auta mysle ze mimo to nikt sie nie wycofa z rezerwacji?
  9. to samo napisalem juz dawno temu,ze od tego bym zaczal
  10. słoneczko co Ci się tak niepodobało :shocked: :shocked:TY CHAMIE...A I JESZCZE JEDEN JEST TYLKO JEDEN WARUNEK-jako wpisowe na przyszlosc, pierwszy raz musisz wyrobic za kierowce,kierunek Pruszków,Kanie,Otrebusy,Nadarzyn i to wszystko-tylko tyle aaaaa i o auto sie nie martw,jedziesz za***ista safrana 3,0 kuadro full opszyn ktora jeszcze teraz zasmieca mi parking w takim miejscu ze nie da sie ukryc kto ja tam zaparkowal
  11. NNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGGGGGGGGGGGGGGDDDDDDDDDDDYYYYYYYYYYYY KKKKKKKKKKKUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRWWWWWWWWWAAAAAAAAAA WWWWWWWIIIIIIIIIEEEEEEEEECCCCCCCCCCCCEEEEEEEEEEEJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. kurfffa dawno nie widzialem tyle gowna w tym temacie co przez ostatnie kilka dni,jadom se az milo .Fly sie przyjebal do Raggi ze Ragga sie przyjebal do Kaliego ktory cale zycie sie przyjebywal do wszystkich co (tak jak ja) jezdza klekotami i kupil se klekota a Poziek przyjebal sie do Zielonego ze sie ochajtal bo to byl najlepszy sposob zeby poczuc sie doroslym i jak przystalo na prawilnego obywatela zalozyc podstawowa komorke spoleczna :gwizdanie:-co robi notorycznie od pamietnego maja az sie Zielonemu ulało ,to by chyba bylo wszystko co jest zawarte na jakichs ostatnich 20-stu stronach tego watku
  13. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Podobno do 450PS mysle ze pińcet
  14. ja CI przestawiłem kanal jak rezałeś kabelki w lampie :gwizdanie: :shocked: aha no to jednak vagowalem :gwizdanie:
  15. ja bralem z tej pierwszej aukcji i jest ok.nic nie musialem vagowac
  16. to znajdz takiego ktory jest dobry i Cie z ulicy przyjmie od reki :gwizdanie:
  17. Poziek tylko jezdzi caly czas na torwar,nawet pisal ze byl fajny spot ,ale reszta smiga do Arkadii,ja sie dopiero na kwadrat wbilem
  18. kurfa czytam i oczom nie wierze,kilka dni temu poprostu myslalem sie Kali najebal,ale dzisiaj czytam i to samo,nie wytrzezwial chyba jeszcze ,Kali jak kupisz klekota T Y to chyba ci reki juz nie podam :polew: ,kup se jakies seicento sporting o jakiejs nietuzinkowej urodzie,zagazuj i oszczedzaj ,bo - a zreszta ...chu...j ide cos strzelic to moze zrozumiem a co do 3,0 to mysle ze ekonomii zero,Oniak tez jak zwykle pier...oli 270 kucy zamknac w 10l /100 przy malo ekonowicznej jezdzie to jest w pyte i troche :polew:(w dupe-moj juz prawie tyle kotluje)
  19. Ragga jak nie zapomne do dam ci we wtorek rekaw do opierdolenia do mi do kompletu brakuje
  20. :shocked: :gwizdanie:
  21. osz kur...wa :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
  22. ja sie dzisiaj wybieram,wiem ze Specu tez

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.