Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. pisalem ogolnie na przyszlosc
  2. JA JUZ PRZESTALEM POLECAC KOGOKOLWIEK I KOMUKOLWIEK :gwizdanie:,karwa ale sie Boberek spial i to na same swieta,Naradzyniak uwazaj bo wylapiesz klapsa,zreszta co do jazdy to takie tlumaczenie na forum jest bez sĘsu,jak nie pojezdzisz to mozecie sie przekonywac jak do wyzszosci swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanocnymi,wiec Poziek luzuj szczeline bo nie ma sie co spinac
  3. MAM C6 I MOGE POLECIC SULEJMANIE
  4. Moskal.jak tam w jankach? bo ja sie lamalem i sie nie zlamalem zeby pojechac w niedziele przedswiateczna w jakiekolwiek okolice centra handlowego
  5. tak to chyba prawie wszedzie mozna zrobic auto,teraz to raczej standard,myslalem ze chcesz do ASO z tego wzgledu ze maja za***ista jakos uslugi
  6. http://allegro.pl/my_page.php?uid=6732501 o cenie mysle ze warto ponegocjowac,dobry kontakt jest z nimi przez telefon,wiedza o czym mowia i nie sa jakis napiete buce co robia łaske ze od nich bierzesz[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 15:18_________________________________________________ wyje...ales? dlaczego akurat ASO ? tak pytam z ciekawosci bo nigdy jeszcze nie robilem w aso blacharki
  7. 507602658 Lomianki,ja i Pixi bralismy od nich suszarki od BRD,jak na razie wszystko ok.pisemna gwarancja na rok,wszystko trzeba dogadac indywidualnie,
  8. chyba jak ci fotki powysylamy Masz jak zwykle rację _________________________________________________ I jak zwykle Pozia nie było nie bylem zdziwiony
  9. Czego piszesz mi że na 23.00 a teraz się dopytujesz czy na 21.00. Dajcie mi znaś smsem gdzie i o której.. no bo kokosa kobita nie puści tak późno z domu , ZNOWU MASZ RACJE,A TAK POZA TYM TO GOWNO CIE TO OBCHODZI jade do janek bo mnie ku..wica w domu z nudow strzela,obroce jakies koryto na miejscu i sie pokrece,zobacze kto dojedzie,bo ostatnio tylu krzyczalo i skonczylo sie jak zwykle-na sraniu po krzakach-mam racje kolego Nosferski?[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 19:32_________________________________________________ chyba jak ci fotki powysylamy
  10. dokładnie tak jest, jeżeli psy będą chciały was ukarać mandatem, po prostu nie przyjmujcie go Tak. Musiałem się dzisiaj dokształcić, bo ku***a już mam oczko.. I ewentualna wpadka w Yankach mogłaby się skończyć zabraniem papiera oni sie czesciej przyjebuja o stan techniczny auta niz o lamanie przepisow,czesciej zabieraja dowody niz wala mandaty
  11. nikt sie nie wybiera wczesniej na janki bo na 23,00 to ja mam troche wyje...ane,
  12. Kaliemu latwiej bo tylko z Pozkiem a Poziek nie wyrabia sie z polowa forum
  13. dzieki za zyczenia czarnuchy i tak wiem ze byly nieszczere ,urwanie jaj mam takie przed tymi zasranymi swietami ze na forum wchodze jak juz wszyscy spia ale chociaz mam caly przeglad dnia jak sie gowniarze podk...urwiaja :polew: ,jajca wam ogolic i resorakami sie bawic a nie pojazdami mechanicznymi,evo srevo i takie tam plotki i damskie fochy, chyba z powodu zblizajacych sie swiat taki przyjazny nastroj wszystkich ogarnia,widze tylko ze co druga spinka to z ksiegowym???? :polew: :polew:kurfa Poziek ale ty jestes konfliktowy
  14. tak,wczoraj do ok.2.00 spawali wydech do s3 u Rogala :gwizdanie:.ogolnie sie podobno nie wyrabiaja z robota
  15. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to ty kozak jesteś czy zgrywasz cwaniaka tylko? to już brzmi conajmniej jak groźba
  16. kokos odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to nie jego .... tamto bylo srebrne daltonizm sie klania .... no to prawie zadna roznica [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 18:41_________________________________________________ on ma takie parcie na szklo ze nawet nie prezentowal osobiscie swojego auta w OPT tylko poprosil o to Adama
  17. u nas warunki za***iste do slizgania,sypie ze az milo
  18. sandaly tez
  19. warunki byly super,tylko cos ci chetni z wczoraj na slizgawke maja auta tylko na sezon letni i przypomnieli sobie dzisiaj ze slizgawka jest w warnkach zimowych
  20. to co jutro janki???????
  21. PIXI I NOSFER mam dla was graty
  22. ja jutro lece srodkami komunikacji miejskiej i wykladam...
  23. wlasnie kurfa wrocilem z ursynowa ok.1 godz. :gwizdanie:
  24. to ja sie jednak chyba przesiade na 2,7 bo sie okazuje ze jest nie mniej ekonomiczne niz moj
  25. :shocked:chyba Cie nie zrozumialem Stasiu ?????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.