Treść opublikowana przez marinero
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to nie jest zadna tajemnica - jest to zalazek nowej tajnej organizacji na forum ktora ma za zadanie lupienie, grabienie i gwalcenie - na zlecenie i bez!! tak na powaznie to pare osob ktore jest spoza bardzo hermetycznego srodowiska krakowsko warszawskiego - KWK - to przypieczetowanie bardzo fajnych przyjazni ktore zapoczatkowalismy na zlocie w wisle i bedziemy kontynuowac z!! :th:
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
ja moment szacuje na 340 i km na 140-145 ale hamownia prawde powie!! sie wybieram kiedys wiec jak dojade to poinformuje!!
-
[ALL B5] Jak najprościej zamontować radio w schowku , ile jest tam miejsca z tyłu ??
i twoj cel - czyste brzmienie i fajne car audio legnie w grozach!!
-
[B5 AJM] Nowa, czy regenerowana uzywka??????
Pikuś skontaktuj sie z kolega Iversonem on ostatnio rozmawial z kims o kupnie nowej do AWX za 1200 zl - miala pojsc przez Allegro - moze to ten sam koles co sprzedaje ta ktora ty jestes zainteresowany i sprawa bedzie jasna!!
-
[B5 AJM] Jakie są różnice między AFN a AJM
:notworthy: moj AJM leci fajowsko ale pali 1 litr wiecej srednio od AFN Iversona - softy sa podobne!!
-
[ALL B5] Jak najprościej zamontować radio w schowku , ile jest tam miejsca z tyłu ??
ja osobiscie pozostal bym dalej przy radyjku w centralnej konsoli - mozesz kupic zaslepki albo dorobic z wlokna szklanego jak bys chcial zeby sie w calosc zlewala, sa radyjka ktore idealnie pasuja kolorystycznie typu alpine z koncowka R - oznaczenie koloru RED i bedziesz mial idealne oswietlenie jak w audi. jest watek o idealnie pasujach radiach do naszych aut - poszukaj. jesli chodzi o schowek to tam z tylu jest troche miejsca kable powinny wejsc bez problemu - zreszta mozna sprawdzic bo schowek wkrecony jest na 5 srub - 15 minut roboty. samo radyjko podkrecisz pewnie z mocowaniem i potem to by trzeba takim materialem jak schowek wykonczyc. moze ktos bedzie mial ciekawszy pomysl. w b6 sa tam pochowane zmieniarki wiec by mozna podmaine strzelis ale nie widzialem w b5 - wtedy by mozna schowek caly kupic - ale to koszty a lepiej dolozyc na lepsze radyjko!! :>
-
[ALL B5] Jak najprościej zamontować radio w schowku , ile jest tam miejsca z tyłu ??
Zainteresowales mnie tematem wiec sie wybralem do garazu - wsadzilem do swojego schowka o ktorym piszesz swojego starego chorusa - radyjko 1din - o takie ci chodzi podejrzewam. weszlo na styk - problem byl juz zamknieciem a podwiesilem je u siebie na gorze bo tak to ma wygladac w przyszlosci rozumiem, wiec jesli wymiar tego co ty masz jest podobny do oryginalnego bedzie na 100% trzeba wycinac tyl schowka bo kable nie wejda - ja swoje wkladalem bez kabli. druga sprawa ktora mnie zastanawia - sprawa bezpieczenstwa - obsluga radyjka w schowku bedzie przysparzala problemow - nawet pilot nie rozwiaze tego bo czasami trzeba pogrzebac w radiu!! A jesli chodzi ci o schowanie radyjka przed zlodziejami to i tak wczesniej czy pozniej jak sie ktos uprze to przyuwazy ze ciagle otwierasz i zamykasz schowek!! moze lepiej standardowe miejsce ale radio wsuniete i zaslepka na radyjko?? przemysl sobie wszystkie opcje!!
-
[ALL B5] Jak najprościej zamontować radio w schowku , ile jest tam miejsca z tyłu ??
Mam pytanko - czy chodzi ci o radyjko CB czy cos z car audio bedziesz rezal i o ktory schowek tobie chodzi - konsola glowna czy pod kierownica?? jesli radyjko cb to podaj model wymiary i ci pewnie pomozemy!!
-
Dobre texty II-go Zimowego Zlotu
chwilke pozniej pewna Pani: "murzyn zdejmij ten damski sweterek"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
200 z kabla, 190 z kol a tak naprawde?? :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak zryli nasze hasło przecież Ci mówiłem , że oni nie są fajni!!! Oczywiscie ze nie sa fajni sa ..... Zaje....fucken.....fajni!!!! rozumiem zalozenie kontrgrupy za przybite i podbite przez dwoch prezesow - Szudera i mnie - kolega Szuder przygotuje teraz oficjalny grafik kontrgrupy ktory bedzie mozna wrzucic w podpisy!!! sorki Szudi ze cie wkopalem :polew: - postaraj sie!!! KWK - kontrgrupa wawa krak!!! :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ty wiesz co mozesz sobie napisac!! podobno licznik zamknoles!! a ja tu widze podobnie jak kolega szuder czerwona kreska jest przed a nie za - prawie robi wielka roznice!! Raz jeszcze wielkie dzieki dla calej waszej ekipy za siwetna zabawe i towarzystwo!! Mam nadzieje ze nie jest to nasza ostatnia impra!! Superancko sie z wami wszystkimi bawilem - widze nawet tu zalazek kontrgrupy dla Wawy i Krakowa!! Jest rzeszow jest ostrów!! Jest ostrów jest rzeszów!!! :polew:
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
My z madzia tez juz w domku wyladowalismy - bylo ekstra fajowo!! Raz jeszcze wielkie dzieki dla organizatorow - wszystko idealnie dograne!! Dzienks dla wszystkich za fajna imprezke i klimatyczne nastroje!!
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
Ja uzywam radyjka juz dlugi czas i pomijajac maniakow szybkosci ktorzy radyjka uzywaja jako antyradar to urzadzonko przydalo mi sie wiele razy w innych sytuacjach. po pierwsze - jezdzimy duzo grupowo wiec mamy darmowy kontakt ze soba - oczywiscie kulturalnie dobierajac sobie inny nie zajety kanal po drugie - czesto wiem duzo wczesniej co sie na drodze dzieje - wypadki, objazdy, korki, wachadelka itd... po trzecie - czesto autkiem jezdzi sama zona - jak by jej sie cos stalo (chocby pana) to krzyknie na radyjku i sie ktos zatrzyma jak by sama miala zatrzymywac to nikt jej sie nie zatrzyma choc by nie wiem co a takich co to smigaja szybko jest mnostwo i z radiami i bez - nieustrzezemy sie tego!!
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
dzisiaj szok od rana - tylko 3 strony nieprzeczytanych tematow na forum czyli przynajmniej o polowe mniej niz normalnie - czyzby najwieksi spamowicze byli juz zajeci w wisle????? czas sprawdzic - ruszmy 1300 z ostrowa przez wrocek i na autostrade - wyjazd z wrocka bedzie kolo 1530 :th: jak by sie ktos chcial dolaczyc zapraszamy!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus - pozdo z ostrowa - zapraszamy na nasze zlociki - kalisz - ostrow albo poznanskie!!
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
cala reszta reza po garazach furmanki!! ja wlasnie zaczalem doczyszczac paznockcie!! :polew:
-
[B5 AVANT] VAG v2.5 jak usunąć inspekcje?
Temat byl juz poruszany. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4640.0
-
[B5 AKN] Dziwny dzwięk i nacięcia na tarczach
kliknij prawym na kwadraciki z czerwonym krzyzykiem i potem otworz w nowym oknie i sie pojawiaja cudo zdjecia z fotosika!! :th:
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
No to ladnie a ja juz w letnie obulem autko!! Sie poslizgamy!!
-
[B5 AJM] Podgrzewane fotele
Trzeba pamietac jeszcze o wiazce do napedu elektrycznego fotela, jesli jest.
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
co do pomyslu z kolorami to jak powiedzialem mojej zonci to byl jeden wielki smiech - pytam sie czemu - ona bo faceci nie odróżniaja szarego od golebiego i od .... tu padlo kilka nazw kolorow blizej mi nie znanych wiec sie poddalem - ma racje :th: kolory to nie nasza specjalnosc :polew:
-
[B5 AQD] jak otworzyć pokrywę bezpieczników z boku w desce rozdzielczej
zdaje sie przycisk recyrkulacji i + temperaturowy przytrzymany przez dluzsza chwile to zmienia - sprawdz w kodach klimatronika!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szczegolnie 1.9 na oryginalnym prawie nowym N75!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie zostawcie kol i zawieszenia we wroclawiu :gwizdanie: ja jedynie co zostawie to pitera w z tylu choc od wczoraj moze okazac sie to technicznie awykonalne ale ...... z boska pomoca i torebeczka gwozdzi utrzymam przodek!! :polew: