Treść opublikowana przez marinero
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Wczoraj wybralem sie do berlina po autko dla brata - trasa 860 km - swiezo po wymianie filtrow i oleju oraz termostatu - spalanie 5.6 mi wyszlo!! sam jestem zaskoczony!!
-
Nasza Klasa - profil klubu
Marcin Fułek - Ostrów Wielkopolski (wlkp)
-
Zakup Corsy 2000 r. proszę o opinie
dwie osoby jezdzily z rodzinki jako przedstawiciele handlowi takimi autkami i bardzo sobie chwalili - spalanie 6 do 7 litrow i bardzo malo awaryjne!! silniczek radzi sobie rewelacyjnie po miescie w trasie raczej srednio!! to co widac na zdjatkach bardzo ladne - widac ze zadbane!! cena jka na ten rocznik niewygorowana - auto do oblukania moim zdaniem!!
-
Samochody z videoradarami
Ostrów Wielkopolski - srebrna skoda octavia - POS V880 - najczesciej "grasuja" na 11 ostrow pleszew!!
-
[B5 1996 1,9 TDI] podswietlanie zegarów nie świeci jasno ale za to równomiernie
To jest prawidłowe, podświetlanie włącza się na pozycyjnych a regulacja natężenia jest lewym przyciskiem, tym od zegara. wydawalo mi sie ze we wszystkich b5 lewe pokretlo jest od ustawienia zegara i funkcji kompa (jesli jest pol fis) a prawy jest od regulacji podswietlenia deski i kasacji dziennego przebiegu!! Spedyt mozesz potwierdzic ze u ciebie jest innaczej bo to byla by kolejna roznica miedzy rocznikami i modelami!!
-
[B5 AJM] BRAK nawigacji w mojej Niuni
Zdaje sie masz na mysli tak zwana kleine navigation - wyswietlacz w radiu i duzym FIS - przydatna jak kazda inna - co do ceny osprzetu nie wiem - plytka z mapami - 100zlotych albo zaprzyjaznieni koledzy z klubu!!
-
Kino domowe - co polecacie?
Ja mialem ten sam problem kilka miesiecy temu - po dlugich debatach; sprawdzania forum i czytaniu oraz zasieganiu opinii zdecydowalem sie na sprzet Yamahy - zestaw z subwooferem za okolo 4000 tys PLN. Polecam fajnie gra i ma dobre opinie!! Co do tych sprzetow do ktorych linki podales to ja bym sie zdecydowal na harmana - chyba ma lepsza renome w tym sprzecie jak pioneer!!
-
Alkomat drogi czy tani ?
Mam nadzieje ze nie bede jechal z przeciwka!! Jak bedziesz na biby wyjezdzal to pisz na forum - PLIS !! :polew:
-
[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki
Ladna felga i zawieszenie troszke obnizyc - poztym cacuszko!! Prosimy o wiecej zdjec bo ciezko cos powiedziec po tylko 2!! Generalnie ladna seria dobrze wypasiona i za wiele nie trzeba robic - najpiekniejsze audi sa "prawie seryjne". Osobiscie zdjal bym jeszcze znaczek a4 z tylu zeby klapa byla czysta!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja niestety bede sie bujal w tym terminie wiec odpadam!! Mnie bedzie Iverson z Pet3rem reprezentowal!!
-
[B5 AFN] Demontaz lapy pod podlokietnikiem albo podlokietnika/jak to zrobic?/fotki
Podpowiedzieli tyle co my wiemy - jak pukniesz swoim elektronicznym mlotkiem to wrzuc foty jak to dziadostwo wygladalo!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolejnego Wielkopolaniana - zapraszamy na spoty w poznaniu!! najblizszy bedzie 01.12 - gokarty!!
-
[B5 AFN] Demontaz lapy pod podlokietnikiem albo podlokietnika/jak to zrobic?/fotki
dokladnie o te srube mi chodzi ale rzeczywiscie u ciebie jej nie widze!! podjedz do nich i napisz potem co i jak bo to bardzo tajemniczo wyglada i pierwszy raz takie czary mary widze!! powinno zejsc po rozruszaniu jak jest na scisk a jak by byla sruba od spodu albo od gory to tez powinna byc widoczna!! ale lepiej spytaj bo szkoda zebys cos polamal a te elementy nie lubia mlotka!!
-
Alkomat drogi czy tani ?
Ladnie wyglada na zdjeciu ale z tego co pamietam Auto Swiat albo Motor robil testy alkomatow i te najtansze wcale nie wyszly zbyt ciekawie!! trzeba pamietac ze taki sprzet trzeba kalibrowac co jakis czas 6 albo 12 miesiecy wedlug przepisow. Jesli ma ci to posluzyc jako zabawka to sie sprawdzi a jesli potrzebujesz go do pracy albo w jakis powaznych celach to bym rozwazyl opcje kupna drozszego!! potem wywalisz pracownika za pijanstwo - on cie pozwie do sadu i sie spyta mial pan legalizacje a ty mu nato ... - wiec on ci na to: .... :polew: - teraz odszkodowanie poprosze!! i jestes ugotowany... http://www.auto-swiat.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=11113 http://www.auto-swiat.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=16748 http://alkomaty.biz/testy.htmlhttp://alkomaty.biz/testy.html http://www.alkomaty.com.pl/index.php?act=testy
-
[B5 AFN] Demontaz lapy pod podlokietnikiem albo podlokietnika/jak to zrobic?/fotki
Powinna byc od spodu dobrze widoczna sruba - u ciebie na fotkach sie przygladalem i jej nie widze. Mozesz sobie zobaczyc gdzie ta sruba powinna byc w warsztacie - robilem foty z montazu!!
-
[B5 AFN] Demontaz lapy pod podlokietnikiem albo podlokietnika/jak to zrobic?/fotki
Z tego co wiem sa dwa rodzaje mocowan - albo na srube albo na wcisk. w pierwszym rozwiazaniu powinienes miec srube od spodu laczaca podstawe z kolumna podlokietnika a w drugim jak odkreciles 3 wkrety to trzeba to rozruszac i wyciagnac bo jest wcisniete na sile. byc moze istnieje trzeci sposob sruba od gory - gdzies w srodku pod "tapicerka" - pozwolilo by to na zdjecie podlokietnika bez demontazu tunelu. ciekawe jak to jest u ciebie!!
-
[B5 AHU] Co sądzicie o orginalnych felgach Audi
ja mam takie u siebie - sprawdz fotki mojej a4 - bardzo ladne i tak jak koledzy pisali wytrzymale - po roku nan naszych drogach 30000 tys przejechanych nie sa pogiete. zgadzam sie z Alvaro - jak nie myslisz o 17 to te 16 to jest dobry wybor!! do tych dekielkow ktore masz na zdjeciu dokupilem nakladki na sruby w kolorze - 1,70 za sztuke w aso i jest teraz gites!!
-
Historia Taniej Ropki
jak kogos stac na e46 to na paliwko juz mogl by nie skapic - tez mi jakos nie zal tego kolesia - szczegolnie ze wszyscy pieja dookola jak czule sa nowe diesle na paliwo!!
-
[B6 AWX] Szarpanie silnika
bez vaga nic nie poradzimy - odpowiedzi moze byc tysiace!!
-
[A6 BDV] Tylna wycieraczka nie chodzi
Rozkrec calosc i przeczysc dwie zebatki ktore napedzaja ramie wycieraczki - co i jak jest podane w dziale warsztat!! Po wyczyszczeniu i nasmarowaniu powinno dzialac bez problemu - to jest bolaczka wszystkich avantow - zardzewiale zebatki tylnej wycieraczki!!
-
[B5 AJM] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 115 KM - Brzęczący podłokietnik
Nie ma sprawy - sprawdz tylko czy masz wszystkie sruby - ja montujac ostatnio podlokietnik mialem tylko 1 - reszte musialem dokladac razem z podkladkami - 3 punkty dadza ci dobre mocowanie!! :th:
-
[B5 AJM] Audi a4, B5, 00, 1.9 TDI 115 KM - Brzęczący podłokietnik
Proponuje przeczytac moj post jak zamontowac podlokietnik w dziale warsztat i potem rozebrac calosc i skrecic - najprawdopodobnij lekko poluzowaly ci sie sruby laczace tunel z podlokietnikiem!! Wystarczylo by wyjac popileniczke tyl oraz pojemnik na napoje przy dzwigni recznego i dokrecic 3 sruby 13 nasadka - powinno byc gites potem!! :th:
-
[B5 AHU] Myć czy nie myć na automatycznej myjni ??
Polecam oryginalne wyroby firmy karcher - mialem ich kilka w firmie testowane w ciezkich warunkach i nigdy zadnych problemow!! popatrz sobie na ceny - od 500 do 1000 powinienes cos fajnego wychaczyc albo podjedz do oryginalnych serwisow - oni czesto maja uzywki po serwisie na gwarancji i wtedy mozna cos fajnego dostac!!
-
[B6 ALL] Problem z xenonami - migotanie zarnika.
Najprawdopodobniej konczy sie zarnik - przy wymianie proponuje wymienic obydwie strony!! Sprawedz jeszcze samo mocowanie zarnika - moze jest luzny i dlatego po odpaleniu silnika wszystko wpada w wibracje i zarowka zaczyna migac!!
-
[B5 AHU] Myć czy nie myć na automatycznej myjni ??
Jak masz jakies oszczednosci albo cos przed zoncia ci sie udalo uchowac i nie musisz kupic nowej kanapy to polecam myjke cisnieniowa - nawet uzywke ale sprawdzona z dostawka na plyn - najpierw plyn potem przerwa potem spluk i ...... starczy do wiosny!! nie to co raczka i gabka ale na zime idealnie!!