Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ParasoleK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ParasoleK

  1. Wszystko to było robione miesiąć temu smród na chwilę ustał , ale teraz znowu go czuć jak się załączy klimę , irytujące to jest :-) Dzięki Artur.Jutro jeszcze zadzwonię do tych moich fachowców z Bosch Service i zobaczymy co zaradzą.Jesli nic nie poradzą to będzie moja ostatnia wizyta tam i skontaktuje się z tym mechanikiem :-) Dzwoniłem do tego mechanika.Bardzo sympatyczny i uprzejmy.Umówiłem się z nim na 13:15 , zobaczymy czy coś zaradzi. Byłem dziś u Grześka Wstępnie umówiona wizyta na przyszłą środę.Odpalił klimę i mówi w tym samochodzie nie śmierdzi, tutaj je**e Bardzo pozytywne wrażenie.Widać że zna się na rzeczy i mam nadzieję że wyleczy klimę z zapachu kury Jeśli chodzi o chłodzenie , podpinał różne cuda i mówił że wygląda wszystko w porządku.Zobaczymy jak się pobawi.
  2. U mnie dokładnie ten sam problem.Miesiąć temu robiony cały serwis klimy a wydaje mi się że nie chłodzi tak jak trzeba.Ostanio była temperatura 31 stopni , odpaliłem na LO chyba z 7 kresek i jakoś mi za zimno w tym samochodzie nie było.Mechanik twierdzi że wszystko jest ok, ale mam przeczucie że nie jest.Brat w B5 ma o wiele lepsze chłodzenie , a klimy dawno nie nabijał.
  3. Jest może ktoś z obszaru , Bielsko, Tychy lub okolic kto naprawdę dobrze ogarnia klimatyzację , lub zna dobrego mechanika który się w tym specjalizuje? Jakiś czas temu jak zaczęło robić się ciepło , odpaliłem klimatyzację , smród okropny jak z kurnika tak z 30 sekund.Trzeba było otwierać okna zanim się załączyło...Klima coś tam chłodziła....Postanowiłem oddać samochód do mechanika dokładnie miesiąć temu.Klimę nabili , odgrzybili ale poprawy w jakości chłodzenia nie widzę.Przez jakiś czas było jeszcze czuć środkiem jak się odpaliło klimatyzację ale teraz znowu śmierdzi jak z kurnika, a klima jeśli chodzi o chłodzenie d*py nie urywa.Pojechałem do mechanika na kontrolę.Podpiął komputer itd pokazywał mi że wszystko jest w porządku i nic się nie doszukał.Jutro będę dzwonił i powiem że znowu śmierdzi jak na początku, i ciężko wytrzymać jak się odpali klimę...Tutaj na forum czytałem różne wątki i chłopcy naprawdę się na tym znają w porównaniu do niektórych mechaników ale ja sam nie będę z tym robił , bo mogę wyrządzić więcej szkody niż pożytku.Po włączeniu klimatyzacji słychać jak sprężarka zaczyna pracować więc chyba jest ok :-).
  4. Muszę jeszcze poszukać jakiejś hurtowni i zadzwonić, popytać bo chyba taniej nie znajdę Wydaje mi się że przy ilości 250 butelek faktycznie było by po 20 zł , także może nie jest najgorsza ta cena.Wczoraj byłem w Auchan i Tadziu był za 24 z groszami , Wyborowa 23 z drobnymi a Stock chyba też 23.Dzwoniłem do tej hurtowni : http://www.alti.com.pl/index.php?option=com_wrapper&Itemid=38.Jeślima ktoś namiary na jakąś inną , gdzie zaopatrywał się w wódkę , będę wdzięczny za pomoc :)A co do testowania to ja tak nie za bardzo hehe Nie przepadam ogólnie za alkoholem a co dopiero wódka , chyba bede musiał jakiegoś testera wynająć Jak 2 piwa na rok wypiję to wszystko
  5. Witam.Przymierzam się do kupna wódki weselnej.Jestem zainteresowany wódkami : Pan Tadeusz , Stock , Wyborowa , gdyż zebrały najlepsze opinie Dzwoniłem do pewnej hurtowni , przy ilości 100 butelek Pani podała mi cenę za Wybrową 0.5 22 zł z groszami , Pan Tadeusz 21,44 bodajże a Stock 21,77.Może ktoś kupował niedawno wódkę i może coś powiedzieć o tych cenach?dobre czy wysokie ? pozdrawiam.
  6. Gdzieś jest błąd.U mnie wygląda to tak : Odpalam--->10 sekund i klima zaczyna chłodzić.Nie trzeba nic gazu dodawać.
  7. Oczy odmawiają posłuszeństwa
  8. Haha Ja budzik nastawiłem na 3, potem przestawiłem na 4:45, przysnęło mi sie , pobudka o 5:15 mysle cholera po walce a tu dopiero zaczynamy Miłego oglądania
  9. To dobrze bo nie będę musiał kupować Czyli tylko rozcieńczony Nielsen.Spryskać ubrudzone elementy dywanu + podsufitki , i gąbeczką poprzecierać ? Mam nadzieję żę nie narobię więcej szkód niż pożytku hehe :-) Dzięki
  10. Panowie co polecilibyście do jasnego wnętrza? Potrzebuję ogarnąć dywany , bo po zimie troszkę się ufajdały , i podsufitkę na progach bo zauważyłem ostatnio że jest trochę przybrudzone.Ogólnie cała podsufitka jest czysta tylko na progach wymaga leczenia Jeśli chodzi o dywaniki najlepsza byłaby pianka np. : http://allegro.pl/stp-tuff-stuff-pianka-do-czyszczenia-tapicerki-i5154697335.html.Nałożyć , poczekać i zetrzeć wilgotną ściereczką + identycznie zrobić z podsufitką ?? Czy może lepiej kupić wspomniany wcześniej : http://www.mastershine.pl/nielsen-nap-extra-0-5l-p-186.html ? Rozcieńczyć z wodą , gąbeczka i przeczyścić podsufitkę+ dywanik? Jeszcze jedno pytanie , bo mam w domu coś takiego , kupiłem niedawno : http://allegro.pl/nielsen-cyclone-apc-uniwersalny-skuteczny-wnetrze-i5116528340.html .Może się coś takiego nadać do wspomnianych wcześniej prac? pozdrawiam
  11. Zgadza się oszustów trzeba zwalczać ich własną bronią
  12. za***ista :) Napisz coś więcej o swojej podopiecznej Chodzą za mną białe samochody masakrycznie , następny musi być biały Gratulacje wozidła , bezawaryjności nie piszę bo byłoby to śmieszne
  13. ParasoleK odpowiedział(a) na Mizur138 temat w Audi A4 B7
    Przednie ledy w b7 jakoś tak średnio hehe Jest jeden rodzaj który daje radę , ale za tą cenę to bym wolał na bixy odłożyć
  14. ParasoleK odpowiedział(a) na Mizur138 temat w Audi A4 B7
    Ale lepiej zostań przy oryginale , tylko kup fajną żarówkę
  15. hehe :P Kiedy kupujemy używany samochód , trzeba się z tym liczyć że z biegiem lat jakieś elementy normalnie się ścierają :)Zależy jak poprzednik dbał ale na to już nie mamy niestety wpływu Nawet nowe samochodu mają różne mankamenty których przyszły nabywca nie zauważy bo jest w takiej euforii , wiem co mówię haha Nie będę się bawił z tą farbką poprostu znajdę igłe Swoją drogą gdyby podłokietnik po bokach obili także skórą to była by już mega profeska , ale trzeba jakoś napędzać tą machinę wymiany części
  16. Nie myślałeś żeby w tej cenie kupić 19 z AXE ? : http://allegro.pl/felgi-axe-cs-19-8-5-9-5-5x112-i4926035044.html Też się zastanawiam nad tym wzorem, ale za cholerę nie mogę przekonać się do sedana na tych alumach
  17. Ktoś kojarzy ? :
  18. Szukaj na allegro od użytkowników 100% pozytywy Jeśli ktoś ma napisane że ori a sprzeda ci podróbki może mieć kłopoty
  19. Raczej nie bardzo Samochód od kobiety , paznokcie , nieuwaga , dużo nie trzeba , żeby od nowości uszkodzić takie rzeczy.Reszta elementów w perfekcyjnym stanie,poza małymi drobiazgami.
  20. Czyli jak na podłokietniku delikatnie farbka zeszła , to jedynie wymiana na nową/używkę w super stanie ?
  21. No właśnie hehe Napisane masz 18 cali i coś mi nie pasowało
  22. Piękna jest Alumy wydają się większe niż 18 cali jaki profil opony?35mm?
  23. Ja miałem kiedyś nieprzyjemną przygodę z AM Jechałem na rehabilitację akurat , i prowadziła mnie do lasu :decayed:Na początku była jakaś polna droga , myślę objazd na skróty ale jak droga była coraz bardziej wąska i coraz więcej drzew , odpuściłem sobie navi Ogólnie interfejs AM słabo mi odpowiada.Miałem kiedyś na wszystkich nokiach Sygic i byłem mega zadowolony , chyba muszę znowu do niego wrócić.
  24. Ładny samochodzik :)bezawaryjności

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.