Treść opublikowana przez ParasoleK
-
[ALL B8] Moja pierwsza Audica
Fajny samochód Bezawaryjności Nie ma to jak czarny sedan
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Rozumiem.A co powiecie na te felgi : http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-dare-19-x-8-5j-5x112-et45-i4888742574.html http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-19x9j-5x112-dla-mercedes-audi-vw-i5054281808.html http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-19-8-5j-9-5j-5x112-et35-i4968853588.html
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
jaka powinna być szerokość zeby przy tym et spasowaly bo byly różne szerokości z tych felg?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
to źle czy ok bo nie trzeba bedzie dystansow zakładać ?:-)
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
A jak wyglądałaby sprawa z takimi alumami do b7 ? : http://allegro.pl/promocja-dare-xxr-527-18-8-75j-9-75j-5x112-5x120-i5119678723.html
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
Ile kosztowały cię te vosseny ? może być na pw Tyle co na alledrogo?
-
Audi A4B6 AirRide/Vossen/1.9tdi by bartek123415
Vosseny masakra Ile dałeś za te alumki? Piękna sztuka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Mam pytanko które alumki podeszłyby do B7 lepiej , chodzi mi o ET : http://allegro.pl/oryginal-felgi-19-audi-a6-c6-s-line-a4-a5-a8-opony-i5105263976.html http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-rs-kola-alufelgi-s-line19-cal-i5066377726.html Jakie ewentualnie dystanse na tył dołożyć żeby to fajnie spasowało ?
-
Plastiki oraz ogólna jakość wnętrza
Może ktoś doradzi jak tą "farbkę" odratować ? da się cokolwiek z tym zrobić?Warto się zabezpieczyć wiedzą Już nieważne Temat troszkę odkopany ale i tak przeczytałem
-
Rarytasy w samochodzie o których właściciel nie ma pojęcia:)
hahaha rozwalił mnie ten tekst
-
poszukiwania utworu
Z ti ti ti ti mi się tylko kojarzy coś takiego : Ale tutaj śpiewają.Kawałek na pewno klubowy
-
[A4 B6] Jakie felgi... S-line czy RS6
Można dekielki przemalować pod kolor felg,nie będą się tak w oczy rzucać
-
[A4 B6] Jakie felgi... S-line czy RS6
Wszystko zależy od tego kolego które bardziej ci się podobają Mnie osobiście łopaty nie odpowiadają natomiast wielu ludziom tak.Zobacz sobie przykładowe zdjęcia i sam podejmij decyzję : Wydaje mi się że łopaty na + .Sam stoję przed wyborem alumów
-
Podświetlenie Listew
Miałem na myśli ogólnie ori graty z różnych samochodów marki audi Wyjątkiem jedynie może być białe oświetlenie od tomnika,które zastępuje ori Nie ma co drążyć tematu , wszystko to kwestia gustu Mi się tylko przypomina golf 3 znajomego sprzed 10 lat,gdzie po otwarciu wszystko świeciło się na niebiesko z nim włącznie czy w którymś nowym audi wypuszczono już takie oświetlenia?
-
Podświetlenie Listew
Podświetlenia przełączników itd to inna bajka , z fabryki tak wychodzą Ogólnie mam niesmak , i nie jestem zwolennikiem dodawania rzeczy do samochodu , u którego seryjnie dana rzecz nie wychodziła w żadnej konfiguracji Co innego różnego rodzaju rezanie na ori gratach
-
Podświetlenie Listew
To samochód , nie choinka Osobiście do mnie to nie przemawia , nawet gdyby ktoś mi dopłacił nie zamontowałbym tego
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Witam kolegę Samochód pierwsza klasa, alumy Zrobiony z za***istym smakiem.Przyjemnie się go ogląda
-
Środki do beżowej skóry
Ok już wszystko zakodowane jeszcze tylko zostało zamówić mikrofibry + jakieś gąbki do czyszczenia ,poczekać na ładną pogodę i można działać
-
Środki do beżowej skóry
Zgadza sie Trzeba dbać o jasną tapicerkę , a odwdzięczy się pięknym wyglądem Ja jeansy noszę sporadycznie ale jak mam czarną kurtkę i jest mokra od deszczu to widać efekty na skórze Apc głownie kupiłem dlatego bo czasem zauważę jakieś przybrudzenie od buta,jak ktoś wsiadał bądź wysiadał ,tzn poprzedni właściciel bo ja uważam na takie rzeczy A PB te plastiki po bokach przy fotelach też można przejechać ?
-
Modyfikacja przedniego zderzaka.
Dokładnie Audi samo w sobie jest tak piekne że oprócz felg i fajnej gleby żadnych cudów z zewnątrz poza seryjnymi nie wymaga
-
Środki do beżowej skóry
hehe muszę na spokojnie to ogarnąć wszystko jak będzie troszkę cieplej bo teraz za zimno .Skóra żeby dobrze wyschła , itd Dzięki za cenne wskazówki bo jestem żółtodziobem w tych sprawach
-
Środki do beżowej skóry
Rozumiem Mam w domu gdzies takie pędzelki z miekkiego włosia to chyba wypróbuję do tej skóry jak będzie ciepło Boczki drzwi również gliptone szorujesz ? Tzn na początku nie myslałem o APC ale wyczytałem że dobrze jest wyczyścić deskę i elementy plastikowe przed nałożeniem poorboya A poorboyem normalnie można po dekorach też smignąć?
-
Środki do beżowej skóry
To pierwsze pędzelkiem rozprowadzasz po całym np siedzisku,czekasz chwilkę i potem dopiero szczotką?A jakbym od razu zaaplikował z tubki i szczotką poczyścił to źle?:)a z boczkami też normalnie postępować jak z tapicerką? A powiedz mi jak już rozmawiamy o pielęgnacji itd jak stosujesz poor boya ?Czy masz jakiś inny środek? Kupiłem sobie APC cyclone.Pierwsze trzeba przetrzeć deskę i plastiki suchą mikrofibrą żeby kurz ściągnąc.Rozcieńczam APC w jakich proporcjach do deski i innych plastików ?czyszczę wilgotną gąbką którą trzeba zamoczyć w rozcieńczonym apc,potem ścieram to mikrofibrą.Nastepnie daję poorboya na aplikator bawełniany i aplikuję?
-
Środki do beżowej skóry
Własnie gliptone zamówiłem specjalnie do jasnej skóry Słuchaj jak ty czyścisz gliptone.Pierwsze dajesz cleaner na fotel przykładowo,szorujesz szczotką z miękkiego włosia(miałem w zestawie)i jak wyszorujesz dobrze , to ścierasz to ręcznikiem/mikrofibrą??czy mokrą szmatką lub gąbką?I potem przy użyciu ręczniczka można aplikować środek do konserwacji?Dostałem gratis od sprzedającego na allegro własnie,szczotkę + taki mały ręczniczek to aplikacji odżywki.
-
Jakie proponujecie żarówki H7 do Audi?
Mógłby ktoś wrzucić foto jak tungsram +90 lub +120 świecą w dzień i w nocy