Treść opublikowana przez Sebo83
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
i mnie to chba czeka - tylko zastanawiam się też nad wymianą odrazu procka - znalazłem kilka ogłoszeń - za 125 zł można to załatwić..
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Koło 41 bloku na Piastów często widuję B5 ale na ramkach serwis-quattro. Nie znam takiego autka jak piszesz na ramkach klubowych, no chyba że to stary furacz Adiego Dziwne też że mnie nie widziałeś w tych okolicach - mieszkam na osiedlu obok Może dlatego że nie mam ramek klubowych, a tylko naklejkę pewnie się widzieliśmy nie raz ja mieszkam mozna powiedzieć, ze tez osiedle obok (kombatantów)
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
myśl, że uchwyt na wkręty byłby lepszy zdecydowanie - tylko jak go wykonać
-
[B5 AFN] A4 1.9 TDI - Moje pierwsze wymarzone autko :)
dokładnie. Piękna furka, kolorek miodzio - tez mam taki, też ten sam rocznik, ale kierownice mam już po lifcie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
prawie codziennie widzę B5 2,5 TDI na os. Piastów obok przychodni...niestety nie wiem czyja to (szara na fajnych aluskach) - ma podkładki pod tablice klubowe
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
a masz jakies uchwyty do tego? w jaki sposób bedzie ją montował?
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
u mnie nie bylo koniecznie odcięcie zasilania. wystarczyło podpiąc emulator na wyłaczonym radiu, wloczyc radio, wcisnąć przycisk MODE i działa
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
3 - 4 dni
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
kurde warto było poczekać dla tego przewijania utworów, bardzo mi tego brakuje
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
ja kupowałem na allegro http://www.allegro.pl/item422395939_honda_mazda_vw_nissan_audi_emulator_zmieniarka.html po 3 dniach była u mnie
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
pewnie tak:) ja też zauważyłem, ze lubi się zawiesić na pamięci typu pendrive. Wole zdecydowanie Kartę SD, jest mniejsza i tańsza Obecnie korzystam tylko z pamięci SD 1GB - mam je po całe 9 zł za kingstona więc nie widzę potrzby ładowania czegokolwiek innego emulatorek rullezzz
-
[B5 AFN] Gdzie wyczyścić TURBO w Krakowie ?
tak też zrobie a co do dziadka to pewna sprawa autko kupione od osoby, która jeździła nim w niemczech podjade na diagnostke komputerową i sprawdze co go boli tlyko pytanie, czy wyjdą błedy kiedy akurat turbina bedzie prawidłowo pracować ?
-
[B5 AFN] Gdzie wyczyścić TURBO w Krakowie ?
hehe pierwszy raz zawiesiła mi się w niedziele, drugi raz dziś, miedzy czasie starałem się od czasu do czasu przebutować ją do 4 tyś obrotów. Mam autko od 3 miesięcy, wcześniej było użytkowane przez starszego faceta ( od salonu) może to jest powodem zapieczonych kierownic? Jeszcze troche postaram się ją przewiertzyć. ale mimo wszystko czekam na info z jakimiś dobrymi warsztatami w krakowie
-
[B5 AFN] Gdzie wyczyścić TURBO w Krakowie ?
Witam Was. Ostatnio zawiesiło mi się turbo po przekroczeniu 3tyś obr. Dowiedziałem się, że najprawdopodobniej to wina sadzy, która osadziła się na kierownicznach (czy gdzieś tam ) Mam w związku z tym pytanko do użytkowników z Krakowa. Czy Ktoś z Was może mi polecić jakiś warsztat, który nie oszukuje tylko robi to co należy? No i jaki może być ewentualny koszt czyszczenia turbinki? Z góry dzięki wszystkim za podpowiedź Aha, mieszkam w Nowej Hucie więc mile widziane warsztaty z okolic NH Pozdrawiam Seba
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
z wyższej półki tzn? to nasz jest jaki? Poka transmiter i jak wyglądają wtyczki, no i jakie masz radyjko w furze:)
-
[B4 TDI] - moja ex-Audica .....
zawsze chciałem mieć Audi 80 B4 w kombiaku wcześniej jeździłem Renią 19stką i taka B4 to była fura przy mojej renacie Niestety Renia się skasowała a teraz mam B5 Avant
-
[B5 AFN] Nawet niezła na 19 calach
no to czekamy
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
nie eyciągnąłem tylko światełko i tym wejściem było przejście do podłączeń radia też się ździwiłem Pilniczek, 5 minut roboty i gotowe
-
[B6 AWX] Piszcząca klimatyzacja
miałem identyczny obiaw. z pod mach wydobywały sie niepokojące piski gdy klima była włączona. próbowąłem naciągnąc pasek, lecz niestety okazał się on za długi i przy maksymalnym naciągu napinacza pasek był nadal luźny. Wymieniłem na nowy, krótszy troszke, odpowiednia regulacja napinacza i piski zniknęły
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
mam jedno pytanko. Kupiłem prawie 3 miechy remu Autko. Przy pierwszym przeglądzie rejestracyjnym typek mi powiedział, że jeden z wahaczy (górny lewy - koło od kierowcy) jest troche wybity. Dodał, że nie ma sansu tego robić odrazu, lepiej poczekać aż się kolejny wybije, żeby nie płacić za każdym razem za robocizne. Czy wg Was miał racje? Dodam jeszcze, że jak wjeżdzam pomału w jakiś dołek to czasem się zatłucze. Robić to odrazu czy czekać aż następny się posypie? (cała dolna część jest wymieniona pare miesięcy temu. Proszę o Wasze opinie!
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
mój emulator, podobnie jak u dropson ejst w schowku. wyciągnąłem lampke w schoweczku, zrobiłem obok niej miejsce na kabel, przeciągnąłem kabel ze schowka do radia i tyle
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
ja polecam adapter zmieniarki, cena adekwatna do jakosci. mam to juz pare tyfodni, jestem bardzo zadowolony, pomimo drobnych klopotow nagrywasz sobie muzyczke na karte SD albo na pendriva i masz swiety spokoj:) karta kosztuje teraz pare złotych więc mozesz miec ich nawet kilka. prostota w obsludze a do tego dobra jakość dźwięku
-
[B5 AFN] Moja Audi A4 B5 czarna ;-) FOTKI !!! ZAPRASZAM!!! ;-)
fajna furka co do lamp. jak kupilem swoja a4 to miala juz te sonary. ogolnie swiatla mijania swieca bardzo fajnie. ciezko jest niestety wyrefulowac swiatla dlugie.
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
wiesz co...okazuje sie, że problem tkwi w mp3, któr mm na dysku w kompie. chyba zlapalem jakiegos wirusa. Tak sie sklada ze pracuje w salonie RTV i wzialem ta karte ktora nie chodzi u mnie w emulatorze i podlaczylem ja do zestawy kina ktory ma slot kart SD. problem jest dokladnie ten sam, czyli piski i trzaki. musze najpierw wyczyscic caly dysk w kompie, posciagac nowe mp3 i dopiero cieszyc se emulatorem wychodzi na to ze jest wyczulony na wirusy
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
dropsone, tak mam podpięte oba czarne kable do masy. dziś nagrałem sobie na inną karte troche muzy starszej z kompa, w 5 folderach. niestety tylko jeden gra prawidlowo, bez trzaskow i piskow. moze emulator jest wyczulony na zla jakos mp3 albo zbyt dlugie nazwy plików?