Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sebo83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sebo83

  1. i mnie to chba czeka - tylko zastanawiam się też nad wymianą odrazu procka - znalazłem kilka ogłoszeń - za 125 zł można to załatwić..
  2. Koło 41 bloku na Piastów często widuję B5 ale na ramkach serwis-quattro. Nie znam takiego autka jak piszesz na ramkach klubowych, no chyba że to stary furacz Adiego Dziwne też że mnie nie widziałeś w tych okolicach - mieszkam na osiedlu obok Może dlatego że nie mam ramek klubowych, a tylko naklejkę pewnie się widzieliśmy nie raz ja mieszkam mozna powiedzieć, ze tez osiedle obok (kombatantów)
  3. myśl, że uchwyt na wkręty byłby lepszy zdecydowanie - tylko jak go wykonać
  4. dokładnie. Piękna furka, kolorek miodzio - tez mam taki, też ten sam rocznik, ale kierownice mam już po lifcie
  5. prawie codziennie widzę B5 2,5 TDI na os. Piastów obok przychodni...niestety nie wiem czyja to (szara na fajnych aluskach) - ma podkładki pod tablice klubowe
  6. a masz jakies uchwyty do tego? w jaki sposób bedzie ją montował?
  7. u mnie nie bylo koniecznie odcięcie zasilania. wystarczyło podpiąc emulator na wyłaczonym radiu, wloczyc radio, wcisnąć przycisk MODE i działa
  8. kurde warto było poczekać dla tego przewijania utworów, bardzo mi tego brakuje
  9. ja kupowałem na allegro http://www.allegro.pl/item422395939_honda_mazda_vw_nissan_audi_emulator_zmieniarka.html po 3 dniach była u mnie
  10. pewnie tak:) ja też zauważyłem, ze lubi się zawiesić na pamięci typu pendrive. Wole zdecydowanie Kartę SD, jest mniejsza i tańsza Obecnie korzystam tylko z pamięci SD 1GB - mam je po całe 9 zł za kingstona więc nie widzę potrzby ładowania czegokolwiek innego emulatorek rullezzz
  11. tak też zrobie a co do dziadka to pewna sprawa autko kupione od osoby, która jeździła nim w niemczech podjade na diagnostke komputerową i sprawdze co go boli tlyko pytanie, czy wyjdą błedy kiedy akurat turbina bedzie prawidłowo pracować ?
  12. hehe pierwszy raz zawiesiła mi się w niedziele, drugi raz dziś, miedzy czasie starałem się od czasu do czasu przebutować ją do 4 tyś obrotów. Mam autko od 3 miesięcy, wcześniej było użytkowane przez starszego faceta ( od salonu) może to jest powodem zapieczonych kierownic? Jeszcze troche postaram się ją przewiertzyć. ale mimo wszystko czekam na info z jakimiś dobrymi warsztatami w krakowie
  13. Witam Was. Ostatnio zawiesiło mi się turbo po przekroczeniu 3tyś obr. Dowiedziałem się, że najprawdopodobniej to wina sadzy, która osadziła się na kierownicznach (czy gdzieś tam ) Mam w związku z tym pytanko do użytkowników z Krakowa. Czy Ktoś z Was może mi polecić jakiś warsztat, który nie oszukuje tylko robi to co należy? No i jaki może być ewentualny koszt czyszczenia turbinki? Z góry dzięki wszystkim za podpowiedź Aha, mieszkam w Nowej Hucie więc mile widziane warsztaty z okolic NH Pozdrawiam Seba
  14. z wyższej półki tzn? to nasz jest jaki? Poka transmiter i jak wyglądają wtyczki, no i jakie masz radyjko w furze:)
  15. zawsze chciałem mieć Audi 80 B4 w kombiaku wcześniej jeździłem Renią 19stką i taka B4 to była fura przy mojej renacie Niestety Renia się skasowała a teraz mam B5 Avant
  16. nie eyciągnąłem tylko światełko i tym wejściem było przejście do podłączeń radia też się ździwiłem Pilniczek, 5 minut roboty i gotowe
  17. miałem identyczny obiaw. z pod mach wydobywały sie niepokojące piski gdy klima była włączona. próbowąłem naciągnąc pasek, lecz niestety okazał się on za długi i przy maksymalnym naciągu napinacza pasek był nadal luźny. Wymieniłem na nowy, krótszy troszke, odpowiednia regulacja napinacza i piski zniknęły
  18. mam jedno pytanko. Kupiłem prawie 3 miechy remu Autko. Przy pierwszym przeglądzie rejestracyjnym typek mi powiedział, że jeden z wahaczy (górny lewy - koło od kierowcy) jest troche wybity. Dodał, że nie ma sansu tego robić odrazu, lepiej poczekać aż się kolejny wybije, żeby nie płacić za każdym razem za robocizne. Czy wg Was miał racje? Dodam jeszcze, że jak wjeżdzam pomału w jakiś dołek to czasem się zatłucze. Robić to odrazu czy czekać aż następny się posypie? (cała dolna część jest wymieniona pare miesięcy temu. Proszę o Wasze opinie!
  19. mój emulator, podobnie jak u dropson ejst w schowku. wyciągnąłem lampke w schoweczku, zrobiłem obok niej miejsce na kabel, przeciągnąłem kabel ze schowka do radia i tyle
  20. ja polecam adapter zmieniarki, cena adekwatna do jakosci. mam to juz pare tyfodni, jestem bardzo zadowolony, pomimo drobnych klopotow nagrywasz sobie muzyczke na karte SD albo na pendriva i masz swiety spokoj:) karta kosztuje teraz pare złotych więc mozesz miec ich nawet kilka. prostota w obsludze a do tego dobra jakość dźwięku
  21. fajna furka co do lamp. jak kupilem swoja a4 to miala juz te sonary. ogolnie swiatla mijania swieca bardzo fajnie. ciezko jest niestety wyrefulowac swiatla dlugie.
  22. wiesz co...okazuje sie, że problem tkwi w mp3, któr mm na dysku w kompie. chyba zlapalem jakiegos wirusa. Tak sie sklada ze pracuje w salonie RTV i wzialem ta karte ktora nie chodzi u mnie w emulatorze i podlaczylem ja do zestawy kina ktory ma slot kart SD. problem jest dokladnie ten sam, czyli piski i trzaki. musze najpierw wyczyscic caly dysk w kompie, posciagac nowe mp3 i dopiero cieszyc se emulatorem wychodzi na to ze jest wyczulony na wirusy
  23. dropsone, tak mam podpięte oba czarne kable do masy. dziś nagrałem sobie na inną karte troche muzy starszej z kompa, w 5 folderach. niestety tylko jeden gra prawidlowo, bez trzaskow i piskow. moze emulator jest wyczulony na zla jakos mp3 albo zbyt dlugie nazwy plików?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.