Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    eeee drift ? http://www.autokrata.pl/ogien/1496/niby_drift/ :eek: :eek:
  2. A to moj skromny TDI:
  3. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Stupid woman driver: http://www.metacafe.com/watch/381527/stupid_woman_driver/
  4. Ładne b6, no i do tego TDi
  5. Szogunie chodzi o ten: http://www.viaken.pl/index.php?lang=pl viaken ? Wyslalem juz do nich @ Dzieki za namiar.
  6. Witam Mam okazję kupić nawigację (bns 5.0 tak, tą która świeci jak neon nad burdelem ) Navi pochodzi z rozbitego auta, a niestety obecny wlasciciel nie ma kodu. Zapewnia mnie, ze z rozkodowaniem nie powinno byc problemow. Ale, zanim kupie ten kawal zlomu, wolę się upewnić: czy ktoś juz przerabiał temat ? Może ktoś zna jakiegoś Szpenia w od nawigacji w malopolsce ? Dzieki za pomoc
  7. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  8. Piekna :eek: :eek: Gratulacje i szerookiej drogi
  9. No tak jakby, czasem cos tam dłubie sobie :redface:
  10. Dzieki za zainteresowanie Obiecane tapetki (1600x1200) i jedna panoramiczna. http://img204.imageshack.us/img204/8889/wallpaper03fi2.jpg http://img204.imageshack.us/img204/8051/wallpaper02kw0.jpg http://img204.imageshack.us/img204/108/wallpaper01ly4.jpg Co do technikaliow: aparat na statywie statyw na tylnej kanapie, bardzo profesjonalnie zamontowany :eek: : Do tego ogniskowa 24, iso 800 przeslona f11, wężyk i włala. Wczesniej mialem Golfa V ale to prawie blizniaki (tfu tfu) z Turanem.
  11. O, nie spodziewalem sie ze bedzie taki odzew :eek: Wieczorem podam linki do fotek w pelnych wymiarach i napisze nieco o "technice" ps. jak kogos interesuje to tutaj: http://tinyurl.com/yrzj7x jest fotka mojego poprzedniego wozidla.
  12. Niuńka "baj najt" czyli kilka pstryków:
  13. Na twoim miejscu sprzedalbym to auto, zaczniesz je naprawiac i potem okaze sie, ze kupilbys sobie nastepny za kase z napraw. IMHO nie warto sie tak poswiecac :confused:
  14. Ehhh pewnie macie racje alvaroalvaro78 jak wyglada docinanie tunelu, duzo jest rzezbienia ? Czy moglby ktos zapodac kilka fotek swojej RNS-e w czasie pracy, zwlaszcza odtwarzanie mp3, mapa Polski... Bede wdzieczny za wszelkie uwagi posiadaczy. Jak tam wyglada sprawa z telefonem ? Aktualnie posiadam zestaw glosnomowiacy Sony-Erricson na bt - pogryza sie ? Cos jednak czuje, ze skonczy sie to na rns-e :twisted: zorp dzieki za linka
  15. Dzieki za odpowiedzi RNS-e jest bardzo fajna tylko cokolwiek zlodziejolubna - dlatego rozgladam sie za BNS 5.0 tego pewnie nie rusza :twisted: Czy jest na forum jakis byly lub obecny posiadacz BNSa ? Prosze o kontakt na pw
  16. Nie wiem czy Ci to pomoze SilverXire , ale umnie _zanim_ spalila sie przednia zarowka w sw. mijania, komputer tez pokazywal ostrzezenie. Po odpaleniu pokazywal komunikat, potwierdzal stosownym piskiem i po jakich 15-20 minutach wylaczal straszaka. Zarowa odeszla do krainy wiecznego napiecia dokladnie na trzeci dzien po reakcji kompa :eek: :frown: :exclaim: Byc moze modul potrafi wykryc niewielkie zminany opornsci ? Albo to zwykly przypadek.
  17. Dziendobrywieczur wszystkim. Mam ochote zamontowac nawigacje do niuńki. A konkretnie ten model: 1.Moja A4 to rocznik modelowy 2004 - czy znane sa jakies problemy z uruchomieniem ? Jakies niekompatybilnosci ? 2.MP3 to glowny powod (oprocz wygody uzywania i wygladu :twisted: ) checi zakupu tej nawigacji, czy ktos mial przyjemnosc sluchania mp3 z tej navi ? Jak z jakoscia ? 3.Co jest potrzebne oprocz samego modulu nawigacji ? Inny koszyk montazowy ? Inny panel klimy ? Widzialem, ze niektorzy maja standardowy panel (+duza navi) ale zamontowany nizej i glebiej. 4. Nie nie chce Navi+ :twisted: od nawigacji mam palma z Automapa/TomTomem. Troche chaotycznie to wszystko napisane, ale mam nadzieje, ze da sie zrozumiec
  18. nie no ja poprostu pytałem bo ja na swoim kompie w pozycji srednie zuzycie jakos tak najczesciej ogladam 12,6l z tego co mi sie zdaje i nieraz jest to zawyzona wartosc a nierazzanizona jakos tak jeszcze nie udalo mi sie by byla to prawda aaaa :redface: :redface: Poprzednio mialem paska 1.8T i tam komp czesto pokazywal zawyzone spalanie; Pokazywal mi, ze naprzyklad moge jeszcze przejechac 150 km a rezerwa uruchamiala sie po przejechaniu ok 120 km wtedy skubaniec zmienial zdanie i pokazywal 80-90 km :eek: pozdr
  19. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ruch uliczny w Indiach: http://www.smog.pl/wideo/1026/ruch_uliczny_w_indiach/
  20. a u Ciebie jaki ma zwizek z rzeczywistoscia towskazanie sredniego zuzycia?? Zdaje mi sie, ze nie zrozumiales To moj pierwszy dizel i chcialem sprawdzic jakie jest minimalne spalanie na trasie ~100 km. Ale traktuj to jako ciekawostke. Normalnie komp pokazuje wartosci oscylujace ok 7 litrow - 50% miasto 50% trasa.
  21. Trasa Myslenice - Sulkowice - Krakow. Spokojna nocna jazda Sprawdzalem ile najmniej wyciagnie: Moja srednia oscyluje około 7L
  22. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  23. Dzieki :redface: za slowa uznania Multi, puki co (puk puk) gra jak gruźlikowi w plucach - zbliza sie czas wymiany oleum, wiec mysle, ze nie bedzie gorzej niz jest a jest niezle :smile:
  24. W koncu znalazlem czas i suchy dzien aby zrobic fotki mojego OOOO Jest to egzemplarz z 2004, aktualnie ma jakies 120 000 km, wyposażenie jak to w bywa do tego czarna skórzana tapicerka. Silnik TDI 1.9 130km z multitronikiem. Kolor blekitno-fioletowa perla. Mam go ~1,5 miesiaca i juz zdazylem mocno polubic, bardzo wdzieczny samochodzik. (kurcze nie podejrzewalem siebie o to, ze spodoba mi sie kombi :eek: :eek: ) Aktualnie na oponach zimowych, latem beda 17stki OZ. Kilka fotek:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.