Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. Mam ten temat za soba Nie jest to trudne, trzeba jedynie bardzo uwazac na zatrzaski w lusterkach i obudowie -- lubi sie to cholerstwo lamac. 1. Podwaz lusterko, najpierw u dolu potem gora; powinno zsunac sie z zatrzaskow. Tu potrzeba wyczucia i delikatnosci. 2. Wykrec dwie sruby (krzyzaki) pod spodem obudowy lusterka. 3. Wykrec trzy sruby (torox) wewnatrz obudowy lusterka. 4. Teraz bedzie upierdliwa czesc: obudowa trzyma sie juz na samych zaczepach - delikatne to cholerstwo. W sumie powinno dac sie to zrobic w 15 minut. Ale efekt jest zajedwabisty :shocked: Moja wyglada teraz tak: edit: o, poziek byl pierwszy
  2. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Fotoradarowo: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5db4f2db325c4efb.html Polska jest jak twórczość Lucasa: 1980 - Gwiezdne Wojny, 1981 - Imperium Kontratakuje, 1989 - Powrót Jedi, 1993 - 2005 - Mroczne Widmo... A teraz mamy Atak Klonów... Strach myśleć o Zemście Sithów... --- Zakłady Mięsne, rzeźnia nr 5. Stoją dwie krowy: - Jestem Mućka, cześć. - Krasula. - Pierwszy raz tutaj? - Nie, kur.., drugi! --- Mężczyzna wchodzi wieczorem do lokalu. Spostrzega siedzącą przy barze atrakcyjną kobietę. Podchodzi i zagaja: - Co porabiasz, ślicznotko? Ona patrzy mu w oczy i odpowiada: - Co porabiam? Dymam, kogo popadnie. Wszystkich jak leci! Starannie, na wylot i wszędzie! W domu, w biurze, nawet tutaj dymam. Uwielbiam dymać kogo się da! Od kiedy skończyłam nauki, nie robię nic innego. Na to on: - No proszę, coś podobnego! Bo ja też jestem prawnikiem. A pani w której kancelarii pracuje? --- Król przyjechał na polowanie. Zobaczył zająca, przycelował, strzelił i wysłał sługę w krzaki. Po chwili paź wraca. -I co? Nie żyje? -Wasza królewska mość raczył go ułaskawić.. --- http://img511.imageshack.us/my.php?image=39202696ln5.jpg
  3. Diego odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jest polska wersja "Audi Magazyn", ukazuje sie jako kwartalnik. http://www.yo-media.pl/czasopismo.php?ID=1
  4. Aso AutoSpecial, Aso Bełtowski, ludzie z krakowskiego serwisu (wybacz nie mam pod reka wizytowki) specjalizujący sie w naprawie multi i tiptroników. Tak nawiasem mówiąc, przyczyną awarii najczesciej są: przegrzanie skrzyni, ciptuning silnika i wlasnie olej o konsystencji kaszy. BTW w skrzyni dsg (Audi) olej wymienia sie co 60K km.
  5. Zakładaj
  6. Normalnie zawsze włączony, sporadycznie nie -- zaleznie od okolicznosci
  7. Piekna furka Powitać brata w multironicu
  8. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak a'propos dżokeja pod łóżkiem.
  9. Diego odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Hej poziek, mozesz wrzucic fotke jak swieca w dzien i w nocy te ksenony 4500 K ? Bo koniec koncow wsadze chyba HIDy w soczewki i dorobie spryskiwacze. Tylko nie chce przegiac z kolorem. W gre wchodza lampki od 4000 K do 6000 K. ps. FIS nie wywala błędów przy HIDach na h7 ??
  10. Diego odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Wiedzialem, ze jest gdzies haczyk Sa jakies inne opcje ?
  11. Diego odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Wlasnie zachorowalem na xenonki do mojego traktorro Jaki jest orientacyjny koszt spryskiwaczy oraz samopoziomowania ? Oczywiscie w gre wchodza tylko ori swiatla. Czy mozna przerobic standardowy zderzak czy potrzebny jest "dedykowany" do spryskiwaczy ?
  12. Rocznik 2004 Silnik 1.9 tdi avf Przebieg 134 000 Awarie 0 (zero ) Przy multitroniku BARDZO ważne jest pamiętanie o wymianie oleju i filtra nie rzadziej niz 90 000.
  13. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  14. Moze masz uszkodzone mocowanie zarowki ? To dosc czesta usterka w b6. Wystarczy nieostroznie wymieniac zarowke. Element wystepuje jako osobna czesc serwisowa. Znam to z autopsji.
  15. Fajny temat U mnie na stanie pies sztuk 1 oraz kot sztuk 1. Nawiazujac do poczatkow topika, trudno sie nie zgodzic, ze owczarki są najlepsze
  16. Tak wszytko robie w aso. Na szczescie nie mam longlife, zmieniam co 15k kilometrów. Dzieki za pomoc :biggrin:
  17. To jak będziesz dzwonił, to wypytaj też co oni widzą w książce dla tego motorka. Bo ja w swojej widzę to : {.....} Zobacz tę ramkę czerwoną na drugim obrazku.... Zdaje sie, ze kazdego trzeba sprawdzac na kazdym kroku... Instrukcja mowi o normie VW 505.01 a ten mobil ma 505.00. No szczegół. No to teraz pytanie które każdy sobie zadaje Jak bardzo wazne jest owo 01 ? Na jaki olej zmienic ? Czy w razie stwierdzenia jakis szkod w silniku mozna pociagnac aso za odpowiedzialnosc ? :twisted: ? Pocieszajace jest to, ze autko smiga bez zarzutu. ps. Zajrzałem pod maske przed chwilą, z karteluszka wynika, że jest tam Mobil 1 Turbo Diesel 0W-40, ale na WWW normy ma takie same jak "zwykły".
  18. Wiesz, jak kupilem auto to bylo firmowo zalane tym mobilem, serwisuje go (tzn auto nie olej ) w aso Bełtowski w w AutoSpecial. W jednym jak i w drugim zawsze stosowali tego mobila. W kazdym razie jak narazie wszystko jest ok. Ale przedzwonie sobie w poniedziałek i ich popytam.
  19. ten olej zdaje się nie spełnia norm dla Twojego silnika (505.01 albo 506.01) Nie, wszystko gra: polska strona Mobila i amerykanicka strona Mobil 1 0W-40 is approved against the VW 502.00 specification which is required for the Audi A4 (you should be able to verify this together with your local VW/Audi dealer via your A4 owner's manual). There should be no problem to use Mobil 1 0W-40 in this application.
  20. Od nowości na Mobilu 1 0w40 @piotrpan Ja bym zmienił, olej to ostatnia rzecz na której warto oszczędzać.
  21. Aktualnie 16' O-Z Racing MICHELANGELO. do tego Goodyear Excellence
  22. Jesli mozna chcialbym sie podłączyć do pytania.... Zdekodowalem listę wyposazenia mojej 2K1 = reinforced bumpers -- co to za czort ? Wzmocnione zderzaki ? :eek: D3E = 4-cylinder turbo diesel engine 1.9 L/96 kW TDI with pump-jet injection system, EU 3, base engine is T9J/TG0 -- moj silnik to wg. specyfikacji "papierowej" AVF, o co chodzi z tym t9j ? 8GU = alternator 140A -- były jakieś inne wersje alternatora ? 6R0 = selector lever cover -- ?? 5RU = outer right rear view mirror: convex (large viewing field) --takie lusterko to standard czy jakas specjalna wersja ?
  23. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Czas na motoryzacyjną historyjkę… Z elektroniką w autach trzeba uważać… A zatem… bardzo miło się jedzie trasą Katowicką – to taka namiastka niemieckich autostrad. Wystarczy jechać 130 km/h by być najszybszym. No, oczywiście najszybszym wśród prywaciarzy. Służbowe auta to zupełnie inna liga – przecież się spieszą na spotkanie. Spoko. Wtem (to słowo pamiętam z komiksów Kajko i Kokosz – zawsze było “Wtem!” jak się Hegemon pojawiał) z potwornym piskiem i świstem wyprzedza mnie czarny Renault Laguna. Z przednich kół wali biały dym. Kierowcę widziałem przez ułamek sekundy – był w kolorze dymu. Laguna jedzie około 150 km/h a po tylnych światłach wnoszę, że kierowca usilnie próbuje ją zatrzymać. Auto nie reaguje. Wtem (hehe… robi się z tego moje ulubione słówko) samochód gwałtownie zjeżdża na prawo, mieści się w szczelinie między barierkami i pakuje prosto w spulchnione wiosennymi deszczami pole. Podskakuje, kolebie się i trzeszczy – ale zwalnia. I to dość gwałtownie. I się w końcu zatrzymuje. Wszyscy widzący tę akcję kierowcy, łącznie ze mną, stoją już elegancko zaparkowani na poboczu. Każdy jest ciekaw ciągu dalszego. I wtem (wtem, wtem, wtem – mistrzowskie słowo!) otwierają się drzwi i na miękkich nogach wychodzi kierowca Laguny. Odchodzi dwa kroki i zapala papierosa. Wtedy, co bardziej ciekawi widzowie, udają się mu na spotkanie. - Już dawno miałem wymienić klocki – chyba od grudnia mi się kontrolka hamulców pali. Jak klocki się zetrą, to luzy się w układzie robią i płynu jest za mało. Ale jakoś zwlekałem – co to są 2 lata dla takiego auta! – zapalił drugiego papierosa. – To przez ten deszcz chyba. Elektronika pieprznęła. Nagle, podczas jazdy. To najwyższy model – wszystko tu na procesorach: skrzynia automatyczna, hamulec ręczny na guzik, gaz na czujniku, jakiś ABS kosmiczny. I wilgoć wystarczyła – rozprostował kręgosłup i zaciągnął się mocno. - Jechałem szybko i nagle on zaczął przyspieszać. Równo do przodu. A to diesel, 150 koni, to przy każdej prędkości potrafi wyrwać jak dziki. Hamowałem, ale mniej więcej przy 30 na godzinę płyn się zagotował (bo ja, Panie, hamuję, a on ciągle jedzie, i ABS terkocze i nijak nie zwalnia), hamulce zrobiły się miękkie i znów zaczął coraz szybciej… Skrzynia to przecież automat, dzwignią ruszałem ale nic to nie dało. Ręczny na guzik to se mogłem go klikać… Odpuściłem hamulce żeby się ochłodziły i znów zacząłem hamować. Tym razem, nim się zagotowały i przestały działać, zwolniłem do 50-tki. A potem znów rura w przód. Szczęście, że to Katowicka – w mieście już by mi latarnię z miednicy wydłubywali. I tak w kółko – hamowanie, przyspieszanie, hamowanie, przyspieszanie – zaciągnął się papierosem ponownie. - Dzwoniłem na policję, żeby mi drogę oczyścili, to posterunkowy zaczął pytać, gdzie dokładnie jestem. Mówię mu, Panie, że właśnie mijam Podkownicę, teraz już mijam Bieluny, a teraz wjeżdżam do Zagrody Dużej czy jakoś tak – westchnął. - Szczęście, że ten zjazd w pole był – wiedziałem, że na tych grządkach wcześniej czy później się zatrzymam. Fart, że to Laguna. Pamiętam, jak zastanawiałem się nad Land Cruiserem. Tym czołgiem to bym pół tego lasu, o tam, wyrżnął. Póki ropa w baku, póty bym karczował… Wszyscy odetchnęli z ulgą. To ogromne szczęście, że nie miał Toyoty Land Cruiser. Ten las tam na horyzoncie to rezerwat. Pod ścisłą ochroną. Karczowanie jest nielegalne… http://www.blogomotive.pl/index.php/2007/04/18/27-niedoszly-pan-drwal/
  24. Troche nas na forum jest kremi A tak bajdełej: wczoraj musialem pojechac autkiem mojego Ojca - oczywiscie reczna skrzynia.... jakie to meczace sie zrobilo, to wachlowanie biegami Z ulga wrocilem do Niuńki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.