Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. Podepne sie do tematu :gwizdanie: Panowie co myslicie o takiej kierownicy: http://allegro.pl/item334129888_kierownica_audi_drzewo_skora.html Jest z tego co widze od A6, ale na 90% powinna pasowac do A4. Warto cos takiego brac ? Mam wnetrze wykonczone tym typem drewna. EDIT: Avantéix wyrezal kierownice od TT, wiec pewnie od RSa dez sie da. Zapewne cala sprawa sprowadza sie do wlasciwego modulu sterujacego i wiazki. http://public.fotki.com/Avanteix/audi/my_avant/goodies/steering_wheel/tt_steering_wheel-1/installed/
  2. Tez mi sie tak wydaje Znalazlem je tutaj: http://www.ujeb.pl/czarneledya4/
  3. Listwy to na 100% Ale lampy.... jak Ci sie podoba ten typ to moze lepiej czarne:
  4. Xenon ma 35 w natomiast halogen 55 w. Hid wydziela na tyle malo ciepla, ze nie jest w stanie ogrzac szkla swiatel.
  5. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ostra konftrontacja między Joanną Najfled, katolicką działaczką, publicystką portalu kosciol.pl i Frondy, a redaktorem naczelnym GAYLIFE.PL http://www.dailymotion.com/video/x4wufl_joanna-najfeld-vs-jacek-adler-w-wsi_news
  6. I znow beda korki w Krakowie jak 20 maja zeszlego roku :gwizdanie: Kurcze moze uda mi sie wyrwac "na miasto"
  7. Tylko i wylacznie P. Oczywiscie skrzynia nie umrze od tego ze zgasisz silnik na N ale ze wzgledow bezpieczenstwa nie praktykuj tego. N sluzy zasadniczo do tego aby dalo sie przelaczyc miedzy R a D oraz do umozliwienia wciaganiecia na lawete Poczytaj sobie forum www.automat.pl
  8. Longinus, mialem identyczny problem jak ty. Wszelkie protezy nie bardzo sie mi podobaly Rozwiazanie : kupilem nawigacje BNS 5.0 -- Jest to radio i grajek mp3 z doczepiona funkcja navi Funkcjonalnosc tego jest o wiele wieksza niz golego concerta. Mozemy sie spotkac to zobaczysz sobie co i jak. Teraz ceny: za swoje bns (nie uzywane!) zaplacilem 730pln z kosztami kuriera. Concerta sprzedalem za 450 pln. Allegro rulezz Montaz + antena + kable 600pln Radio dziala rewelacyjnie -- duzo lepiej niz standard. MP3 -- sam miodek Navi to taka namiastka, jest strzalkowa i przydaje sie tylko awaryjnie. Kilka fotek abys zobaczyl co i jak:
  9. hehe, dobrego nigdy za wiele Dac mu piwo No to mamy dwie góry i jeden dół Kurcze, panowie może znacie jakieś miejsce w KRK gdzie można _dobrze_ wyczyścić skórzaną tapicerke ? Gdzie bym nie pojechał to chcą ją robić na błysk - a wole tak jak jest fabrycznie: głęboki mat :th:
  10. Fioletowo-błekitny avant z ksenonami spotkany dzis na Kalwaryjskiej, około 12:30. Z tylu podkladki klubowe prawdopodobnie :gwizdanie:
  11. Oczywiscie, ze da sie to zrobic. Glowny problem to koszt, okolo 1200 -- 1300 $ Jest tez troche rozkrecania, troche dlubania ale da sie to przeskoczyc http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=138299
  12. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  13. No to ja też krótko i na temat : wiśnowo-ceglaste modeo mk3 KVV 196? -- bardzo czesto pokazuje sie na obwodnicy i kawałku dwupasmówki do Wieliczki.
  14. Ciekawy temat, ciekawy... dorzucę swoje 3 talary. Dziś zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli przez krakowskie mondeo (video rad.) Panowie posprawdzali sobie dokumenty, sprawdzili czy działają stopy przeciwmgielne i tak dalej. Na koniec zainteresowali sie hidami. Sympatyczny misiek stwierdził, ze skoro są czyste i mam standardowa barwe (przymierzali do swojego mondeo ) To mandatu nie dostanie Chwile pogadaliśmy i wyszło na to, ze panowie wycinają tych co mają niebiesko-fioletowe światła lub nieustwione. Dla przypomnienia, tak wyglądało porównanie które robiliśmy na jednym ze spotów:
  15. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    De-motywatory
  16. Ooo, no widze, że jest nas wiecej Ja mialem biednego 1.6 basic -- pełen manual Kupilem go na pierwszym rocku studiów. Ehh strasznie lubilem to auto, zjezdzilem nim kawałek Europy (bez klimy! ), sprzedałem go jak miał cos około 270k przebiegu. Zero poważnych awarii.
  17. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Sprawdz sobie wzrok http://tinyurl.com/3coj5s
  18. Nie mam faktury pod reka ale napisze z pamieci: ASO Auto Special Krakow Modlniczka: filtr oleju: 1210 pln olej ATF: 730 pln Reszta to robocizna w tym czyszczenie filtra siateczkowego w skrzyni. Wymiana metoda dynamiczna. Olej i filtr wymienia sie jednoczesnie tzn. bez sesu jest wymiana samego oleju i jazdna na zasyfionym filtrze.
  19. Wyminana oleju i filtra w tej skrzyni to koszt ok 2200 pln - 2500 pln w ASO. Trwa jakies 1.5h - jesli olej wymieniany jest dynamicznie. Poszukaj sobie na forum, pisalismy o tym sporo. I lepiej wymien ten olej zgodnie z zaleceniami producenta, bo znow bedzie placz, ze multi to slaba skrzynia i "sie sypie".
  20. Madey, szarpanie przy zatrzymywaniu swiadczy o zaniedbanej skrzyni biegow. Wymien filtr w skrzyni oraz olej - najlepiej w sposob dynamiczny. Poprawione multitroniki montowane byly od wrzesnia/pazdziernika 2003 - w roczniku modelowym 04.
  21. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  22. Diego odpowiedział(a) na kastet temat w Audi A4 B5
    Najprosciej tak: http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4
  23. Bez wady, multi poprawili mniej-wiecej w polowie 2003. :gwizdanie:
  24. Czyli generalny remont I jak Ci teraz autko lata ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.