Treść opublikowana przez Diego
-
[B6 AVF] Problemy ze skrzynią multitronic
Jakies 3500 pln + robocizna. Sa tacy co naprawiaja ten komputer (podobno).
-
[B6 BEX] Multitronic nawala
Jak ma sie to do zarobkow w Szwecji ? Z mojego profilu nie wynika, ze mam jedno auto :gwizdanie: ps. koniec offtopa, bo smiecimy.
-
[B6 AVF] Skąd te plamy oleju ?
HiRide, dla porownania masz start mojego AVFa. Zimny, nie odpalany od soboty. Serce sie kraje ale musialem biedakowi wcisnac ps. Ściszcie sobie GŁOŚNIKI
-
[B6 BEX] Multitronic nawala
A skąd taki wniosek ? :gwizdanie: Odwracasz kota ogonem, strone do tylu pisalismy o spalaniu z multitronicem a nie ile 1.9 tdi jest w stanie spalic wogule. ps, Cuber mial akurat manual, wiec... :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Problemy ze skrzynią multitronic
Uwalil Ci sie TCU skrzyni, jesli podepniesz VAGinę to na 99% bedziesz mial taki blad: Nic strasznego, mozna z tym jezdzic, ale jest ryzyko, ze staniesz w polu jak komputer calkowicie wyzionie ducha. Wymien go na nowego i po klopocie. Audi2004, powiedz czy blad wyskakuje tylko w pewnym zakresie temperatur ? Na zimnej i rozgrzanej do temp roboczej jest ok ? A jak postoi i wychłodzi sie wtedy zaczyna sie buntowac ? Tak to wyglada "w naturze"
-
[B6 BEX] Multitronic nawala
tak troche off topic Takie samo pytanie mozna zadac posiadaczom silnikow 2.5 TDi... Dlaczego wybrali silnik "specjalnej troski" ? Koszty i tu i tam podobne... *ale masz jakieś wsparcie ??
-
[B6 BEX] Multitronic nawala
Tak, normalne Zreszta panowie podepnijcie sobie VAGiny (khe khe khe ) Potem AutoScan i wytężajcie sluch.... chrup-chrum... Brzmi znajmo ? :gwizdanie:
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Witam kolege z multitronicem Ladne autko i nie taki golas Oby dobrze Ci sluzylo. ps. masz MC_Zestaw powiekszony: multi + 2.5 v6 - niektórzy forumowicze juz obgryzaja nerwowo klawiaturę. :polew:
-
Caravaggio vs Palladio
No to moze OZ MICHELANGELO 10 ??
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Moj sposob na ten ^&$@#*& !! zawias :ranting1: Pacjent na stole: z jednej strony oraz z drogiej strony: Wyglada dosc paskudnie A tu sprawca calego zamieszania, jego wysokosc tloczek :bicz3: Co bedzie potrzebne: jakis klej - ja wybralem poxipol bezbarwny bo akurat byl sruba z "wyraznym" gwintem, aby klej mial sie czego trzymac; dlugosc sruby to ok 5 cm srednica wg uznania. wiertarka z wiertlem uchwyty montażowe - przydadza sie podczas działań z wiertara. ok 20 minut wolnego czasu. Na poczatek demontaż tloczka - i tak musimy to zrobic celem instalacji nowego. Stary mozna jeszcze zupelnie AWARYJNIE wykozystac, ale o tym na koncu. Robimy stosowne otwory w klapie schowka (ostroznie, nie za gleboko) oraz w zawiasie. Byłoby niezle jesli wyszly by nam symetrycznie... Przymiarka: Jesli wszystko jest OK, to pozostaje jedynie klejenie. Zalewamy klejem obydwa otwory, potem osadzamy srube. warstwa kleju na srube, na powierzchnie polamanego zawiasu. troche tam gdzie jest "plaster miodu". Ale z wyczuciem, nie za duzo. Klej ma pozostac niewidoczny. Zostawiamy schowek na 24h. Awaryjne wykorzystanie starego tloczka: Nowy tloczek bedzie za 10 dni; postanowilem cos zrobic z brakiem oswietlenia w schowku bo tak 10 dni zyc w ciemnicy... Wiercimy otwor w gornej czesci obudowy, ostroznie tlok w pozycji wysunietej. Nastepnie do srodka za pomoca strzykawki dajemy troche smaru grafitowego. Nie warto przesadzac z ilosca. Teraz troszke smaru na zewnetrzne prowadnice tloka. Pozostalo jedynie rozruszac ta kupe zlomu. I cieszyc sie dzialajacym oswietleniem. ps. teraz czas na STAGE II: Zimne Pawelki Mod, jak komus nie chce sie naprawiac swojego to moj schowek bedzie na sprzedaz za jakis miesiac lub dwa...
-
[ALL B6] Multitronic - warto?
W multitronicu olej wymienia sie* co 60k km lub 90k km (ASO Beltowski twierdzi, ze co 90, ASO AutoSpecial, ze co 60) Wymienia sie tez filtr oleju - zewnetrzny oraz czysci sie filtr siateczkowy wewnatrz skrzyni. Magnesy na dnie tez, ale to juz oczywiste. Szarpanie moze byc spowodowane przez zasyfiala skrzynie od niewymienionego oleum lub przez niewlasciwy olej, az do niewlasciwiej wymiany - prawidlowa wymiana odbywa sie sposobem dynamicznym na forum. Jak masz szczęście to szarpanie spowodowane jest przez uszkodzone/krzywo zamocowane czujniki abs/asr. http://www.audiforums.com/forum/showthread.php?t=4552&highlight=multitronic+engineer *nie ma innej mozliwosci, olej uzupelniany jest w skrzyni typu TIPTRONIC.
-
[B6 ALT] Klimatronik, śmierdzi z nawiewów
Ehhh, panowie na forum jest takie ladne FAQ opisujace odgrzybianie klimatyzacji w B6. Szukajka nie gryzie... http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_odgrzybianie_klimatyzacji-t39455.0.html
-
Strefa Śmiechu
Irlandia wg. pana Tuska:
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
wojtek11066, prawdopodobnie radiatory czujnika polozenia lewarka, lub "ten element" mechaniczny co współpracuje z czujnikiem. Do regulacji. Czy mruganie wystepuje CZESCIEJ w sytuacji: dluzsza jazda, potem 3-4 godziny postoju np. w garazu i przy ponownym uruchomieniu mryga ? Gorszy scenariusz to uszkodzenie ECU skrzyni, w tym wypadku pozostaje wymiana. Ale sa tez tacy co naprawiaja: http://multitronic-box.com/EN/home.html
-
[ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
Przebieg 165 000 km, nuda nic sie nie dzieje
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
Masz faks w aucie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam przeglad w tym tygodniu u beltowskiego, wiez looz, zrobia przy okazji i to. Strasznie wkurzajce jest to skrzypienie.
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
Pfff, 99% rowerzystów oraz 100% pieszych nie uzywa w dzien swiatel, no i jak takiego dostrzec, no jak ? Panowie czy światła włączone czy nie nic nie zastapi MYSLENIA oraz ODPOWIEDZIALNOSCI za kierownica. Howgh!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokladnie ten.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Plastik, ten gdzie jest mocowanie rolety ma wyłamane zatrzaski od strony szyby - jak i gdzie sie to stalo - nie wiem. Wygląda, ze samo z siebie podczas jazdy, byc moze zmęczenie materiału. Ciezko sie to fotografuje, refleksy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tytus, pamietasz jak Ci mowilem na spocie ze, zarazilo sie skrzypieniem :gwizdanie: Znalazlem przyczyne, to nie roleta - ta siedzi jak cicho jak lepper po wyborach ale: urwal sie srodkowy zatrzask. :gwizdanie:
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
Nie wiem jak wy ale ja wole jeździć na kolach a nie na swiatlach
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
http://wiadomosci.wp.pl/kat,83914,title,Cale-lato-bez-swiatel-mijania,wid,10120473,wiadomosc_prasa.html Cos takiego, nasz rzad zaczyna myslec o obywatelach
-
Strefa Śmiechu
Ogromna kolekcja de-motywatorow: http://picasaweb.google.com/Zolcik/Motivators8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mialem to w golfinie mk5 i wk.denerwowalo mnie to niemożebnie. Panowie po co chcecie sobie chomąto zakładać ? :gwizdanie: