Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. Jakies 3500 pln + robocizna. Sa tacy co naprawiaja ten komputer (podobno).
  2. Jak ma sie to do zarobkow w Szwecji ? Z mojego profilu nie wynika, ze mam jedno auto :gwizdanie: ps. koniec offtopa, bo smiecimy.
  3. Diego odpowiedział(a) na HiRide temat w 1.9TDI
    HiRide, dla porownania masz start mojego AVFa. Zimny, nie odpalany od soboty. Serce sie kraje ale musialem biedakowi wcisnac ps. Ściszcie sobie GŁOŚNIKI
  4. A skąd taki wniosek ? :gwizdanie: Odwracasz kota ogonem, strone do tylu pisalismy o spalaniu z multitronicem a nie ile 1.9 tdi jest w stanie spalic wogule. ps, Cuber mial akurat manual, wiec... :gwizdanie:
  5. Uwalil Ci sie TCU skrzyni, jesli podepniesz VAGinę to na 99% bedziesz mial taki blad: Nic strasznego, mozna z tym jezdzic, ale jest ryzyko, ze staniesz w polu jak komputer calkowicie wyzionie ducha. Wymien go na nowego i po klopocie. Audi2004, powiedz czy blad wyskakuje tylko w pewnym zakresie temperatur ? Na zimnej i rozgrzanej do temp roboczej jest ok ? A jak postoi i wychłodzi sie wtedy zaczyna sie buntowac ? Tak to wyglada "w naturze"
  6. tak troche off topic Takie samo pytanie mozna zadac posiadaczom silnikow 2.5 TDi... Dlaczego wybrali silnik "specjalnej troski" ? Koszty i tu i tam podobne... *ale masz jakieś wsparcie ??
  7. Tak, normalne Zreszta panowie podepnijcie sobie VAGiny (khe khe khe ) Potem AutoScan i wytężajcie sluch.... chrup-chrum... Brzmi znajmo ? :gwizdanie:
  8. Witam kolege z multitronicem Ladne autko i nie taki golas Oby dobrze Ci sluzylo. ps. masz MC_Zestaw powiekszony: multi + 2.5 v6 - niektórzy forumowicze juz obgryzaja nerwowo klawiaturę. :polew:
  9. No to moze OZ MICHELANGELO 10 ??
  10. Moj sposob na ten ^&$@#*& !! zawias :ranting1: Pacjent na stole: z jednej strony oraz z drogiej strony: Wyglada dosc paskudnie A tu sprawca calego zamieszania, jego wysokosc tloczek :bicz3: Co bedzie potrzebne: jakis klej - ja wybralem poxipol bezbarwny bo akurat byl sruba z "wyraznym" gwintem, aby klej mial sie czego trzymac; dlugosc sruby to ok 5 cm srednica wg uznania. wiertarka z wiertlem uchwyty montażowe - przydadza sie podczas działań z wiertara. ok 20 minut wolnego czasu. Na poczatek demontaż tloczka - i tak musimy to zrobic celem instalacji nowego. Stary mozna jeszcze zupelnie AWARYJNIE wykozystac, ale o tym na koncu. Robimy stosowne otwory w klapie schowka (ostroznie, nie za gleboko) oraz w zawiasie. Byłoby niezle jesli wyszly by nam symetrycznie... Przymiarka: Jesli wszystko jest OK, to pozostaje jedynie klejenie. Zalewamy klejem obydwa otwory, potem osadzamy srube. warstwa kleju na srube, na powierzchnie polamanego zawiasu. troche tam gdzie jest "plaster miodu". Ale z wyczuciem, nie za duzo. Klej ma pozostac niewidoczny. Zostawiamy schowek na 24h. Awaryjne wykorzystanie starego tloczka: Nowy tloczek bedzie za 10 dni; postanowilem cos zrobic z brakiem oswietlenia w schowku bo tak 10 dni zyc w ciemnicy... Wiercimy otwor w gornej czesci obudowy, ostroznie tlok w pozycji wysunietej. Nastepnie do srodka za pomoca strzykawki dajemy troche smaru grafitowego. Nie warto przesadzac z ilosca. Teraz troszke smaru na zewnetrzne prowadnice tloka. Pozostalo jedynie rozruszac ta kupe zlomu. I cieszyc sie dzialajacym oswietleniem. ps. teraz czas na STAGE II: Zimne Pawelki Mod, jak komus nie chce sie naprawiac swojego to moj schowek bedzie na sprzedaz za jakis miesiac lub dwa...
  11. W multitronicu olej wymienia sie* co 60k km lub 90k km (ASO Beltowski twierdzi, ze co 90, ASO AutoSpecial, ze co 60) Wymienia sie tez filtr oleju - zewnetrzny oraz czysci sie filtr siateczkowy wewnatrz skrzyni. Magnesy na dnie tez, ale to juz oczywiste. Szarpanie moze byc spowodowane przez zasyfiala skrzynie od niewymienionego oleum lub przez niewlasciwy olej, az do niewlasciwiej wymiany - prawidlowa wymiana odbywa sie sposobem dynamicznym na forum. Jak masz szczęście to szarpanie spowodowane jest przez uszkodzone/krzywo zamocowane czujniki abs/asr. http://www.audiforums.com/forum/showthread.php?t=4552&highlight=multitronic+engineer *nie ma innej mozliwosci, olej uzupelniany jest w skrzyni typu TIPTRONIC.
  12. Ehhh, panowie na forum jest takie ladne FAQ opisujace odgrzybianie klimatyzacji w B6. Szukajka nie gryzie... http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_odgrzybianie_klimatyzacji-t39455.0.html
  13. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Irlandia wg. pana Tuska:
  14. wojtek11066, prawdopodobnie radiatory czujnika polozenia lewarka, lub "ten element" mechaniczny co współpracuje z czujnikiem. Do regulacji. Czy mruganie wystepuje CZESCIEJ w sytuacji: dluzsza jazda, potem 3-4 godziny postoju np. w garazu i przy ponownym uruchomieniu mryga ? Gorszy scenariusz to uszkodzenie ECU skrzyni, w tym wypadku pozostaje wymiana. Ale sa tez tacy co naprawiaja: http://multitronic-box.com/EN/home.html
  15. Przebieg 165 000 km, nuda nic sie nie dzieje
  16. Mam przeglad w tym tygodniu u beltowskiego, wiez looz, zrobia przy okazji i to. Strasznie wkurzajce jest to skrzypienie.
  17. Pfff, 99% rowerzystów oraz 100% pieszych nie uzywa w dzien swiatel, no i jak takiego dostrzec, no jak ? Panowie czy światła włączone czy nie nic nie zastapi MYSLENIA oraz ODPOWIEDZIALNOSCI za kierownica. Howgh!
  18. Plastik, ten gdzie jest mocowanie rolety ma wyłamane zatrzaski od strony szyby - jak i gdzie sie to stalo - nie wiem. Wygląda, ze samo z siebie podczas jazdy, byc moze zmęczenie materiału. Ciezko sie to fotografuje, refleksy.
  19. Tytus, pamietasz jak Ci mowilem na spocie ze, zarazilo sie skrzypieniem :gwizdanie: Znalazlem przyczyne, to nie roleta - ta siedzi jak cicho jak lepper po wyborach ale: urwal sie srodkowy zatrzask. :gwizdanie:
  20. Nie wiem jak wy ale ja wole jeździć na kolach a nie na swiatlach
  21. http://wiadomosci.wp.pl/kat,83914,title,Cale-lato-bez-swiatel-mijania,wid,10120473,wiadomosc_prasa.html Cos takiego, nasz rzad zaczyna myslec o obywatelach
  22. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ogromna kolekcja de-motywatorow: http://picasaweb.google.com/Zolcik/Motivators8
  23. Mialem to w golfinie mk5 i wk.denerwowalo mnie to niemożebnie. Panowie po co chcecie sobie chomąto zakładać ? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.