Treść opublikowana przez Diego
-
Strefa Śmiechu
reklamy....inaczej...
-
[B7 BPW] Historia serwisowa z VIN - czy rozrząd był zmieniany?
Jesli cos bylo wymieniane jest data i ETKowy numer. Przynajmniej najczęściej tak jest. Skoro masz wpisane "pasek" wiec na 99% zostala zmieniona jedna czesc. Najlepiej sprawdzic i wymienic tak jak powinno byc.
-
[B7 BPW] Historia serwisowa z VIN - czy rozrząd był zmieniany?
Zazwyczaj sa wymienione wszystkie czesci, nawet te drobne. Masz przyklad jednego z moich przegladow (ASO):
-
Strefa Śmiechu
Dach ci sie pali 2. Pierwsza czesc kilka stron wstecz.
-
Strefa Śmiechu
- Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
lukaszr, w okolicach 07.31 - 05.08 zgłoszę sie do ciebie w sprawie valentine v1. Bede potrzebowal jedna sztuke.- [Małopolska] Widziany, widziana
Niedziela ok 24:00, GK. Pozdrawiam kolege- [INNE] Jaki telefon do GPS w Orange ?
Na iPhone jest xgps (darmowy) mozesz korzystac z map googla w trybie offline. Limituje cie tylko ilosc pamieci. Bardzo wygodne rozwiązanie.- Jakie imie dla syna/córki ?
Ehh, i tak nic nie przebije Majora Majora. moar: http://en.wikipedia.org/wiki/Major_Major_Major_Major- Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
:kox: :kox:- Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Tutaj? Wydaje mi sie ze swiatlo odbija sie w soczewce.- Strefa Śmiechu
Hitler traci prawko- [ALL B7] Błąd w multitronic'u
Polecam ten zakład: Co prawda na rach jest Ozorków ale siedzibę mają w Łodzi, dość blisko Piotrkowskiej. Człowiek naprawia elektronikę do Audi, Mercedesów... Gwarancja na rok.- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=iAuTSlQ1ybw "Nie jest to sens, znaczenie, jest to bez znaczenia" Na takie wyżyny metafizyki wzniósł się mało który niemiecki filozof.- [ALL B7] Błąd w multitronic'u
Sterownik skrzyni do regeneracji lub wymiany. Regeneracja z wyjęciem modułu 1200 pln. Nowy ster. jakies 4000pln w aso Beltowski. Polecam regenerowac.- [ALL B6] Światła dzienne w reflektorach bi-xenon
Po zaledwie dwóch latach wytężonej pracy naszemu ustawodawcy udało się dostosować przepis homologacyjny świateł do jazdy dziennej do norm unijnych. Regulamin 48 Europejskiej Komisji Gospodarczej. Mając zainstalowane światła do jazdy dziennej nie musimy już mieć zapalonych tylnych pozycyjnych. http://www.infor.pl/dziennik-ustaw,rok,2009,nr,75/poz,639,rozporzadzenie-ministra-infrastruktury-zmieniajace-rozporzadzenie-w-sprawie.html Jutro wybiore sie do elektryka i bedziemy dzialac w temacie dziennych w b6. Postaram sie zrobic jakies fotostory.- Strefa Śmiechu
http://hahahaha.fr/ Psychodelia w pełnym wydaniu :] Nie radze próbować w pracy... zwłaszcza przy szefostwie.- Strefa Śmiechu
Epickie Tarcze Hamulcowe: http://pokazywarka.pl/dobre_tarcze_hamulcowe/- Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Polecam przeglądnąć całą galerię tego gościa: Ja używam Whistlera 3450. Nie jest to 100% zabezpieczenie, ale CB + antyradar dają pewne szanse na drodze. :gwizdanie:- Strefa Śmiechu
Dość stare, ale ciągle zabawne: /oh fuckens, wydawało się mniejsze/- Co sądzicie o tym lapku ?
Ja moge Ci polecic LENOVO SL500 : http://www.notebookcheck.net/Review-Lenovo-Thinkpad-SL500-Notebook.11741.0.html Mam i używam z zadowoleniem. Co prawda do serii X IBMa nie może się równać, ale jest OK. Jeśli byś był zdecydowany wybieraj model z matową matrycą. Tylko i wyłącznie. :gwizdanie:- Jaką masz tapetę ?
Mały update:- [Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj ok 16-16:30 na Kalwaryjskiej, A4 b5 granatowe, duze felgi i naklejka klubowa z tyłu.- Strefa Śmiechu
Dowcip praktyczny:- Strefa Śmiechu
:polew: :polew: http://allegro.pl/item631525157_mercedes_a_klasa_17cdi_awangarde_jak_nowy_okazja.html Piękny opis :decayed: - Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu