Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  2. Moge kupic fajne felgi, ale... problemem jest ET... felgi maja takie parametry: 7,5X 17C, ET 25 Czy nie bedzie to za bardzo wystawac ?
  3. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  4. Elektoroluks Edyszyn. Ale pomysl ktos mial fajny
  5. Na szybko i z pamieci: -Gothic I II -Wiedzmin -cala seria Battlefield -Need for Speed > wiekszosc, z malymi wyjatkami -C&C sala seria -Diablo I II -IL2 Sturmovik -GTA > cala seria -Unreal Turnament > wszystkie -Quake, Doom > po sieci -Duke Nukem 3d
  6. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  7. Fajna, kolor zdaje sie, ze taki sam jak na mojej :] Ale tego kto montowal zestaw gsm to :bicz3:
  8. bry :gwizdanie: Panowie, jaka żarówka powinna być w świetle stopu (b6 avant) ? Panie Waski , kiedy mozna sie spodziewac grili od s4 ?
  9. Ja właśnie naprawiałem sterownik skrzyni u Sopy w http://www.sserwis.pl/ . Zrobili to dość szybko, jak narazie wszystko działa. Podejście do klienta tez ok. Z wymianą oleju całość kosztowała jakieś 1200 pln (o ile dobrze pamiętam - mogę poszukać rachunku). Może to naklejka klubowa czyni cuda - bo zwrócili na nią obrazu uwagę ?
  10. Witam Ogr, współczuję, mam nadzieję że szkody są niewielkie @ Cuber (wiele stron temu): nawet na forum praktycznie nie bywałem: firma, uczelnia wyjazd, firma, wyjazd, uczelnia i tak do zwomitowania. Ale jutro postaram się wpaść na spota. Jakiś człowieczek "pożyczył" sobie naklejkę klubowa Teraz mam nową po właściwej stronie :
  11. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  12. Zmieniaj, olej MUSISZ zmienić co 60k km. Inaczej powolni (lub całkiem szybko) zarzniesz skrzynie. W przypadku multi wymiana oleju jest sprawa kluczowa. Dopilnuj żeby Ci wymienili tez na właściwy rodzaj. Do tej skrzyni pasuje tylko jeden ATE na forum, aktualnie nie pamiętam typu. Koszt w aso to jakieś 850 pln.
  13. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  14. Co prawda mam inny silnik ale robię tak samo, zdarza mi się nawet jechać kawałek obwodnica aby spokojnie nagrzać silnik. Koniec offtopu :gwizdanie:
  15. Awaryjne otwieranie wlewu paliwa.
  16. BRY Kot w specyfikacji WRC Glupio tak samemu sie smiac do monitora moze w towazystwie bedzie ciekawiej :kox: ps. widac zalety QUATTRO... :polew:
  17. Dobrze wiedzieć O fuckens, dzieki za informacje ps. witam wszystkich
  18. Cuber, widziany dzis na Nowohuckiej
  19. Donnie Darko -- nietypowy, wciagajacy, Zeitgeist Final Edition -- jest jeszcze ktos kto tego nie widzial ? Speed Racer -- film braci Wachowskich, dla odmiany lekki i przyjemny Falling Down -- miales ciezki dzien ? Film zdecydowanie dla ciebie
  20. Cena z ASO B..., co prawda -nieoficjalna- ale daje pewne pojecie. Z reszta multi jest zbudowany duzo bardziej prymitywnie, niz zwykla ASB: Caly proces demontazu tutaj: http://www.youtube.com/user/armandoantua Dla porownania skrzynia DSG: http://uk.youtube.com/watch?v=iUdc48RH9OE
  21. Jest, nawet osobiscie udalo mi sie odlupac kawalek z tego elementu, kolo lewarka biegow ;( :gwizdanie:
  22. Maro, chyba ktos usiluje Cie naciac na kase. Tego typu usterka zwykle jest związana z komputerem skrzyni, który w PL kosztuje jakies 3500 pln (oficjalnie). Na 90% nie ma to nic wspolnego z mechanika. To, ze blad pojawia sie na R jest tez bardzo charakterystyczne dla uszkodzenia TCU. Poszukaj sobie tutaj: http://www.audi-forums.com/audi-models/ ps. z tego co wiem to w polskim aso nowa skrzynia to ok 12 000pln -- 15 000 pln.
  23. Diego odpowiedział(a) na HiRide temat w 1.9TDI
    Fszystko w imie NAUKI :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.