Treść opublikowana przez Diego
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
4300k
-
[ALL B7] Przestroga dla posiadaczy 2.0TDI
Przewaga dzięki technice.... pffff
-
[ALL B7] Przestroga dla posiadaczy 2.0TDI
Fak, a mialem w tym tygodniu sprzedawac moje i brac B7 3.0 tdi . Poczytalem AKP, 2 godziny spedzone w gooooglownicy i chyba sobie odpuszcze. Ciekawe czy w B8 problem zostal rozwiazany.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mowisz, masz: oto SPAM:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Hehe nawet znalazlem moj stary avatar :shocked:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Mam nadzieje, ze kotka wydobrzeje Ja od kilku godziny przegladam moje stare HDDki i robie ordnung :gwizdanie: Zajedwabisty pomysl na bezsennosc - poprzegladac sobie 1.5 tb danych
-
a umiecie tak? '-)
Wustyle, zrob mirrora na innym serwerku, np. www.imageshack.us , fotosik , picasa. Jak napisal Trzeniu nie kazdy ma konto na NK.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zobacz sobie to: http://news.deviantart.com/article/50149/ na samym dole znajdzesz dwa niezle tutoriale.
-
Bixenon Xenon od A do Z
powiedz, ze zartujesz.... :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
http://www27.patrz.pl/u/f/35/12/44/351244.jpg Sposob na gardlo bolace
-
Bixenon Xenon od A do Z
Do spryskow potrzebna jest taka wiazka: http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p583_wiring-harness-headlight-washer-system-A4-B6-with-sensor.html Auto poziomowanie mozna wyrezac - ale wtedy to bedzie autopoziomowanie-reka-z-kabiny -- planuje taka przerobke i dam znac co i jak. Albo mozna kupic gotowy zestaw: http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p318_komplettes-aLWR-Packet-fuer-A4-8E.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, chetnie pójde tam jeszcze raz Ja bedziesz sie wybieral to daj znac, pojedziemy wieksza ekipa :gwizdanie: w Bonarce tez byly fajne klimaty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehe ten watek jest jedyny w swoim rodzaju Waski, tak niesmialo przypominam i bixenonach dla mnie, daj znac jak cos bedziesz mial.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, dzieki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez, ja tez Jak bedzie slonecznie to mozemy probic fotki w podczerwieni:
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
W moim przypadku nie, ale ja mam 4300k
-
Wymiana oleju szkodzi ?
Hmm... tytul jak z Faktu czy innego SE... w sumie wrzucam jako ciekawostke; :gwizdanie: znalezione na: http://www.wiatrak.nl/1035/wielka-samochodowa-tajemnica/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu, niezle :polew: Aczkolwiek. Bosko by autobus z tym wygladal :gwizdanie:
-
Spotkania na drodze
Hercus, to bylo b6, fioletowo-blekitne, z klubowymi podkladkami. Wypatruj tez klubowych naklejek na tylnej klapie
-
Strefa Śmiechu
znalezione na http://www.blogomotive.pl
-
[B6 czarny AVANT] LAMPY TYŁ LED
S4, nawet stylizowane to nie kalibra. Faktycznie wygladaja atrakcyjnie na normalnym a4 ale .... na S4 robia MiasteczkoPowiatowe™ ..... tak zasadniczo.
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=4AwKFs6Zygg&NR=1 Carball
-
[ALL B6] Świeci się kontrolka od samopoziomowania xenonów
Byl juz podobny przypadek na forum opisywany. Tam problemem okazal sie wygiety czujnik z przodu, przy amortyzatorze.
-
Polska-Austria.... Podziękujmy sędziemu...
Jak ktos mieszka w UK, to moze osobiscie podziekowac: http://www.thephonebook.bt.com/publisha.content/en/search/residential/search.publisha?Surname=Webb&Location=Rotherham&x=0&y=0&Page=3 Numer 30, na liscie. Jest tez stosowna mapa: http://www.thephonebook.bt.com/publisha.content/en/search/residential/map.publisha?Referer=U3VybmFtZT1XZWJiJkxvY2F0aW9uPVJvdGhlcmhhbSZ4PTAmeT0wJlBhZ2U9Mw%3d%3d&Info=ICBIIFdlYmI%3d&Address=MTM2IE1vcnRoZW4gUmQsIFdpY2tlcnNsZXksIFJvdGhlcmhhbSwgUzY2IDFFQQ%3d%3d&MapCode=UzY2IDFFQQ%3d%3d&PT=Webb%20in%20Rotherham
-
Spotkania na drodze
Dla kolegi spotkanego dzis kolo AGH, na alejach. Ladny kolorek furki