Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. Przewaga dzięki technice.... pffff
  2. Fak, a mialem w tym tygodniu sprzedawac moje i brac B7 3.0 tdi . Poczytalem AKP, 2 godziny spedzone w gooooglownicy i chyba sobie odpuszcze. Ciekawe czy w B8 problem zostal rozwiazany.
  3. Mowisz, masz: oto SPAM:
  4. Hehe nawet znalazlem moj stary avatar :shocked:
  5. Mam nadzieje, ze kotka wydobrzeje Ja od kilku godziny przegladam moje stare HDDki i robie ordnung :gwizdanie: Zajedwabisty pomysl na bezsennosc - poprzegladac sobie 1.5 tb danych
  6. Wustyle, zrob mirrora na innym serwerku, np. www.imageshack.us , fotosik , picasa. Jak napisal Trzeniu nie kazdy ma konto na NK.
  7. Zobacz sobie to: http://news.deviantart.com/article/50149/ na samym dole znajdzesz dwa niezle tutoriale.
  8. Diego odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    powiedz, ze zartujesz.... :gwizdanie:
  9. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www27.patrz.pl/u/f/35/12/44/351244.jpg Sposob na gardlo bolace
  10. Diego odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Do spryskow potrzebna jest taka wiazka: http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p583_wiring-harness-headlight-washer-system-A4-B6-with-sensor.html Auto poziomowanie mozna wyrezac - ale wtedy to bedzie autopoziomowanie-reka-z-kabiny -- planuje taka przerobke i dam znac co i jak. Albo mozna kupic gotowy zestaw: http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p318_komplettes-aLWR-Packet-fuer-A4-8E.html
  11. spoko, chetnie pójde tam jeszcze raz Ja bedziesz sie wybieral to daj znac, pojedziemy wieksza ekipa :gwizdanie: w Bonarce tez byly fajne klimaty:
  12. hehehe ten watek jest jedyny w swoim rodzaju Waski, tak niesmialo przypominam i bixenonach dla mnie, daj znac jak cos bedziesz mial.
  13. Panowie, dzieki za spota
  14. Ja tez, ja tez Jak bedzie slonecznie to mozemy probic fotki w podczerwieni:
  15. W moim przypadku nie, ale ja mam 4300k
  16. Hmm... tytul jak z Faktu czy innego SE... w sumie wrzucam jako ciekawostke; :gwizdanie: znalezione na: http://www.wiatrak.nl/1035/wielka-samochodowa-tajemnica/
  17. Trzeniu, niezle :polew: Aczkolwiek. Bosko by autobus z tym wygladal :gwizdanie:
  18. Hercus, to bylo b6, fioletowo-blekitne, z klubowymi podkladkami. Wypatruj tez klubowych naklejek na tylnej klapie
  19. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    znalezione na http://www.blogomotive.pl
  20. S4, nawet stylizowane to nie kalibra. Faktycznie wygladaja atrakcyjnie na normalnym a4 ale .... na S4 robia MiasteczkoPowiatowe™ ..... tak zasadniczo.
  21. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pl.youtube.com/watch?v=4AwKFs6Zygg&NR=1 Carball
  22. Byl juz podobny przypadek na forum opisywany. Tam problemem okazal sie wygiety czujnik z przodu, przy amortyzatorze.
  23. Jak ktos mieszka w UK, to moze osobiscie podziekowac: http://www.thephonebook.bt.com/publisha.content/en/search/residential/search.publisha?Surname=Webb&Location=Rotherham&x=0&y=0&Page=3 Numer 30, na liscie. Jest tez stosowna mapa: http://www.thephonebook.bt.com/publisha.content/en/search/residential/map.publisha?Referer=U3VybmFtZT1XZWJiJkxvY2F0aW9uPVJvdGhlcmhhbSZ4PTAmeT0wJlBhZ2U9Mw%3d%3d&Info=ICBIIFdlYmI%3d&Address=MTM2IE1vcnRoZW4gUmQsIFdpY2tlcnNsZXksIFJvdGhlcmhhbSwgUzY2IDFFQQ%3d%3d&MapCode=UzY2IDFFQQ%3d%3d&PT=Webb%20in%20Rotherham
  24. Dla kolegi spotkanego dzis kolo AGH, na alejach. Ladny kolorek furki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.