Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  2. domjenick nie wywala Ci błędu na fisie ? Możesz napisać co to za ledowa postojówka ?
  3. Ja jakoś w piątek, przejechałem zakopianką 30 km i jest bardziej brudne niż było
  4. Front Wheel Drive tricks http://www.youtube.com/watch?v=kfalNoMb-zM
  5. What happens when your turbo gets stuck on awesome diesel smoke http://www.youtube.com/watch?v=Cqos9aKuSfQ http://www.youtube.com/watch?v=BuhEqP2tV-s Android 207
  6. We Wloszech to maja snieg: http://fishki.net/comment.php?id=45870
  7. panowie. Światowy Dzień Orgazmu - 21 grudnia 2008, godzina 13:04 ---> przyłączycie się ? W końcu chodzi o dobro biopola Ziemi (cokolwiek to znaczy :decayed: ) http://www.globalorgasm.org :polew:
  8. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  9. Fura bardzo fajna Przyjemne drewienko ps. zaraz Ci napiszą żebyś wsadził tam fele minimum 19" i drewno do lasu
  10. Dzieki Cuber w kolejce czekają jeszcze uchwyty podświetlane - trochę już sobie lezą ...lenistfo
  11. panowie. Wreszcie wyrezalem te dwie diody z pakietu oswietlenie na przód. Efekt jest całkiem całkiem
  12. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Bez opisu, po prostu zobaczcie http://www.pepepe.pl/
  13. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Butami w Busza rzucają...
  14. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Cos o GTA 4 na pc....
  15. Bardzo fajna, mozesz pokazac jakies fotki wnetrza
  16. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Mistrzowskie zagranie na WII: http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=10878
  17. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Nabici-w-szkode-1877929.html
  18. Zewnętrzne lustra fotochrom mają numer: 8e1 858 499 a - to akurat od s4 ale pasują do normalnego a4. Z zewnątrz różnią się od zwykłych tylko dwoma dodatkowymi konektorkami. ps. alleg...
  19. Genialne Trzeniu Demotywator:
  20. Od jakiegoś czasu strasznie mnie męczył wygląd moich kluczyków . Noszenie w kieszeni z innymi kluczami, drobnymi, etc zrobiły swoje. Efekt: powycierane i wstanie agonalnym gumowe wkładki to przycisków: Gdzieś na ebay.de widziałem te wkładki jako osobną część - w aso twierdzili, że nie i trzeba nowy kluczyk. Szybkie śledztwo dało rezultat: wkładki są wymienne i maja numer: 8z0 837 891 A (A dla 3 przyciskowej wersji, bez dla 2przyciskowca), koszt 13.33 pln. Znów telefon do aso: "nie wiem co to jest co pan zamawia ale będzie za 3 dni" Aby wymienić należy otworzyć klucz - szeroki i cienki śrubokręt wskazany. Teraz wąskim i ostrym śrubokrętem (najlepszy jakiś zegarmistrzowski) podważamy gumę z boku - tam najłatwiej schodzi. Warto wymienić baterię przy okazji, wyczyścić wnętrze z brudu. Nakładka dość ciasno wchodzi - trzeba ją starannie ułożyć na uszczelce. Stara i nowa nakładka: Teraz składamy całość do stanu pierwotnego i napawamy oczy zrewitalizowanym kluczem: Dziękuję za uwagę
  21. Cos czuje, ze beda za***iste korki w Bukowinie :]
  22. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  23. No właśnie o tym pisze (ale tam zabrakło słowa-klucza: zimny silnik ) Moja dopóki jest nienagrzana dobiera przełożenie tak aby silnik nie dawał więcej niż 2000 rpm. Na początku myślałem, ze coś jest uszkodzone dopiero potem p. Sopa (sserwis)mnie uświadomił, ze tak ma być. Oczywiście jak mocniej docisnę gaz silnik wychodzi poza te 2000. ps. spokojnie to się skodą jeździ
  24. 1. Nie powinno być żadnego opóźnienia. Po zwolnieniu hamulca samochód powinien się zacząć zdecydowanie toczyć do przodu, nawet pod wzniesienie. 2. Jeśli silnik i skrzynia nie maja temperatury roboczej multi stara się tak dobierać przełożenia aby nie przekraczać 2K obrotów -> było o tym na forum już.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.