Treść opublikowana przez Diego
-
Ceny paliwa marzec 2026
Aktualizacja: Uploaded with ImageShack.us Lotos, Wielicka. A tak wygladalo to 10 dni wczesniej, Oszą kamińskiego: Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B6] Audi Symphony II
Racja
-
Muzyka w naszych autkach
Dzięki za przypomnienie Harlemu Za mną ostatnio łazi blues, o taki:
-
[ALL B6] Audi Symphony II
Mozesz jeszcze uzyc Symphony Concert 3 ( 8E0035195AC ), 2din, czyta mp3 i jest dosc tanie.
-
Strefa Śmiechu
http://www.liveleak.com/view?i=8fe_1294763413 :kox: :kox:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Ferrari 458 Italia, Floryda Miami polecam oczywiscie w HD i na pełnym ekranie.
-
Petycja - zabójstwo husky
Przykra sprawa strasznie. Dołączam się.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heloł ewrybady fajne, jest jeszcze to: http://www.original-felgen.com/ mają więcej aktualnych informacji, np: http://www.original-felgen.com/8e0601025lz17.html
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=q3rINv0n_eo
-
[ALL B7] Skrzypiący szyberdach
Prawdopodobnie popękane plastikowe prowadnice. Przerabiałem to w A2 jak latem jeździła na 17" Niestety dziurawe drogi szybko robią swoje. Koszt wymiany jakieś 600 pln niecałe w aso.
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
No i załapałem shize Będę miał ten sam silnik co ty Mam dość skromne doświadczenia z b8, jak do tej pory kilka razy jechałem autem współpracownika, ale wszystkie wrażenia są na +++ Jedyne na co on narzekał to plastik pod zegarami - szybko się porysował i czasem jak jest zimniej to troche go slychać. Cała reszta ok, przebieg około 44k km.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać wszystkich What Was Seen Cannot Be Unseen, a niech Cie Pablo...- [ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
Drodzy przyjaciele: Przygotować pół miarki radości, szczyptę pogody ducha, kwartę radości, dwanaście centymetrów uśmiechu, kilogram życzliwości, pięć gramów dobrego humoru, miłości ze dwie garści, odrobinę szaleństwa, łyk szczęścia, dwie łyżki wolnego czasu, małą łyżeczkę spokoju oraz cały zapas wiary nadziei i miłości. Wszystkie składniki połączyć ze sobą i długo podgrzewać w cieple domowego ogniska. Podawać na gorąco, ozdobione ciepłym uśmiechem.- Muzyka w naszych autkach
Często zmieniam to czego slucham w autku. Teraz na tapecie jest: BandTV-Hoggin' All The Covers - kapela doktora Hałsa Sophie Milman - Take Love Easy, Sophie Milman [2006], Make Someone Happy Malenczuk and Waglewski - Koledzy Absolute Rock Classics - antologia Offspring - Rise And Fall Rage And Grace Rammstein - Liebe Ist Für Alle Da Myslovitz - The Best of 2003 MAFIA II soundtrack- Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
Motorek spotyka RS4 b5... : http://www.youtube.com/watch?v=IzWMitxLy-o- Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
Podniesiono podstawową stawkę podatku VAT z 22 do 23 proc. Wzrost o 5 - 7 groszy na litrze. Wzrośnie także opłata paliwowa, co podniesie ceny paliw o 1-2 grosze na litrze. Od 1 maja 2011 r. znikną ulgi w podatku akcyzowym z tytułu dodawania biokomponentów do paliw - cena litra paliwa moze wzrosnąć o 5 do 7 groszy. Do tego chcialbym przypomniec wykresy ktore juz pojawialy sie na forum:- Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
Znalezione na Wykopie, troche naciagane ale nieźle oddaje sytuacje "szarego polaka": http://lukas545.pl/spieprzajmy.html- [B6 AVF] Skrzynia biegów - zamarzła?
No bez przesady, z cukru tego multitronica nie zrobili W Szwajcarii troche multi jeździ i nic nie slychac o masowych awariach od mrozu.- Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
Dyskusja jak widze goraca To moze zapodac cos na zimno ? "Cena paliwa wzrosła z powody wzrostu ceny paliwa potrzebnego na transport na stację benzynową"- Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=v1JJF2OQYy8 Meanwhile in Russia- I-Phon 4 lub Nokia N8?- WYBRANE- Teraz jaka taryfa w Erze do iPhona?
Tak jak pisza koledzy iPhone Bardzo sympatyczny telefon, miałem 2g, mam teraz wysłużonego 3g i od 4 dni mam nowego 4g. Rownolegle z 3g musiałem używać se 950i oraz xperi x1, ze wzgledu na aplikacje pracujaca pod WM 6.1 i... było to bardzo toporne przeżycie Do tego iphone bardzo fajnie działa z fabrycznym modułem telefonu. Do tego można dokupic Audi Music Interface: zamiast zmieniarki. http://www.fscklog.com/2006/10/audi_mit_verbes.html- Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
Tak dziś wyglądają ceny w Krakowie Dla porównania w Szwajcarii pb98 kosztuje 1.24€ (1.63 chf) a ON 1.3€ (1.71 chf)- [B6 AVJ] Auto gaśnie po przełączeniu na D, multitronic
proesde: lekkie falowanie... nie. Moze na zimnej skrzyni jak wcofam sie na zniesienie i przechodze z R->D jest minimalne wachniecie obotow, doslownie mnie mniej niz 1s, i wskazowka wychyla sie o dosłownie milimetr. BTW: moj multitronic ma na dzien dzisiejszy 204000 km i smiga bez problemow. Jedyna naprawa dotyczyla sterownika Olej wymieniany co 30k km. - [ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...