Treść opublikowana przez Diego
-
B6 DIVISION
:hi: Heloł Jestem właśnie po wymianie licznika z mono na kolor. Jak się okazało, sprawa jest prosta. Teraz jest mi łatwo powiedzieć . Podstawa to licznik z rocznika naszego samochodu (starsze/nowsze powinny działać ale to już jest loteria), ważne jest czy samochód bierze impulsy do prędkościomierza z absu czy z czujnika skrzyni; Liczników tego typu nie da się stosować zamiennie, mimo różnych figofago przy aucie nie będzie taka konfiguracja działała dobrze. Po wymianie licznika, należy zakodować wszystkie kluczyki -- ten czarny serwisowy też . No i oczywiście przyuczenie VINu różnych komponentów: powyzwala tego trochę. Różnica w użytkowaniu jest ogromna na korzyść kolorowego fisa Małym bonusem jest teraz możliwość obsługi czujnika ciśnienia w kołach/webasto na fisie. Fotki: Jak ktoś zabiera się za tego moda polecam Patryka: 606-924-343, działa na terenie Kielc i Krakowa.
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
:shocked: :shocked: :shocked: :slina: :slina: :slina: Gratulacje, niesamowity projekt... :cool1:
-
Ceny paliwa marzec 2026
:decayed: :decayed:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Niecałe 3 lata i wzrost ceny około 70% :kox: :decayed:
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=EPTygivdRKI :decayed: :kox:
-
[ALL B6/B7] Jak uzyskać efekt lakieru Piano Black ?
Witajcie. Zdecydowałem się wymienić moje szare dekory na wersję Piano Black. Ori listwy wyglądają tak: Ale chcę też aby maskownica licznika pasowała do reszty wnętrza, normalnie jest z ciemno-szarego matowego plastiku. O takiego: http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/27/01/50/1927015090 I tu zaczynają się schody. Jak nazywa się lakier z efektem czerni fortepianowej i jak powinno się pomalować plastik aby efekt był taki sam jak fabryczne listwy ? Lakiernik z którym rozmawiałem nie bardzo kumał co to jest ta fortepianowa czerń Pomocy panowie, nie chcę aby lakiernik odwalił jakąś fuszerkę. ps. hmm może po prostu olać zakup ori dekorów i pomalować lakierem perłowym Phantom Black z b8 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Red Dead Redemption + RDR Undead Nightmare Gears of War 2 Bioshock Alan Wake Dead Space 1 i 2 Assasin Creed wszystkie cześci Skyrim :kox:
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=Ym9n-I-OOnY&feature=player_embedded
-
[ALL B6] Problem z podgrzewaniem fotela.
cos tam na allegro mozna wyhaczyc: http://allegro.pl/golf-v-audi-a3-a4-pokrowce-maty-grzewcze-oryginal-i1954409895.html
-
Ceny paliwa marzec 2026
http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/572291,ceny_paliw_pojda_w_gore_benzyna_moze_kosztowac_8_zl.html
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Fotki fotki fotki........
-
B6 DIVISION
Nie, składane + fotochrom. Mam sportowe fotele bez pełnej elektryki. Jak narazie odpuszczę sobie pamięć, zwłaszcza, że jestem jedynym userem.
-
B6 DIVISION
Pochwalę się rezaniem, zwłaszcza, że chciałem podziękować Bartkowi-S za wsparcie wiedzą :good: i cierpliwość. Ślicznotka dostała: pakiet światło, podświetlane klamki i otwieranie bagażnika z środka. Nie doszły jeszcze składane lustra z fotochromem więc to będzie na kolejne rezanie.,( i znów Bart-S dostanie nudziarskie pw w tej sprawie ). Foty: Bardzo przyjemny mod, zupełnie jak byłby to inny samochód teraz :decayed: Wsparcie techniczne i wiedza Marcin z navipol. Przy okazji polecam Go, bardzo profesjonalnie zajmuje się dokładaniem wyposażenia do Audiczek. Zresztą Cuber też Go polecał na spotach krakowskich. Tel do Marcina: 501-963-597
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=BXWQZYCV1z0
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=L3vseCVEf_w&feature=player_embedded :laghing2: :laghing2:
-
Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski
Ja pierdzielę, już widzę minę tego fryzjera, jak @Grzesiekkbc wchodzi i mówi: "Panie, daj Pan trochę sierści psa albo kota..." :kox: :naughty: :polew:
-
Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski
Zapach psa lub kota to dobry pomysł. Może będzie to dziwnie wyglądało ale poproś o trochę sierści u zwierzęcego fryzjera 8D0998098D aso liczy sobie 1472pln za ten ficzer.
-
[ALL B7] 'Led'-owe oświetlenie
ojtam ojtam... sporo tracisz ograniczają sie tylko do naszego języka.. :gwizdanie: akurat to jest tutorial pierwszy z brzegu; oemowe lampki ambient na tyl mozna kupic od czasu do czasu na ebay: te sa chyba z a3.
-
[ALL B7] 'Led'-owe oświetlenie
No to patrz uważnie http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/57496-a4-avant-rear-ambient-light-installation.html
-
B6 DIVISION
Nom, potwierdzam, kosz z cabrio jest troszkę wyższy, przez miejsce na schowek okularów. Jak coś mogę zrobić fotkę albo pomierzyć dokładnie. Jest tez szansa, że po docięciu góry będzie pasował do normalnej a4.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
Jak masz auto z magistralą CAN to jeszcze możesz użyć tego: http://quasarelectronics.pl/?co=products&act=show&id=288&l=pl Chyba nawet lepsze niz garażowe sd2...
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Młody, doskonała Modelka i foty -- rewelacja. Gratuluję z całego serca. A wracając do spraw przyziemnych... masz może większe fotki samych dekorów z czerwoną alcantarą ? Strasznie mi się spodobały :slina: :slina:
-
[ALL B6] Jakie ciśnienie w 225 40 18
I jak? Lepiej sie prowadzi ? Co z dziurami i nierównościami na drodze ?
-
[ALL B6] Jakie ciśnienie w 225 40 18
W moim przypadku 2.3 bara było w sam raz
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Bardzo fana rzecz taka grzana szyba Gratulacje, że udało się Wam wymodzić. Czy do cabrio b6 coś takiego występowało ? Szyby jakie znalazłem to: 8H0845099 DNVB ENVB FNVB HNVB JNVB Dzięki za pomoc