Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. Diego odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi: Heloł Jestem właśnie po wymianie licznika z mono na kolor. Jak się okazało, sprawa jest prosta. Teraz jest mi łatwo powiedzieć . Podstawa to licznik z rocznika naszego samochodu (starsze/nowsze powinny działać ale to już jest loteria), ważne jest czy samochód bierze impulsy do prędkościomierza z absu czy z czujnika skrzyni; Liczników tego typu nie da się stosować zamiennie, mimo różnych figofago przy aucie nie będzie taka konfiguracja działała dobrze. Po wymianie licznika, należy zakodować wszystkie kluczyki -- ten czarny serwisowy też . No i oczywiście przyuczenie VINu różnych komponentów: powyzwala tego trochę. Różnica w użytkowaniu jest ogromna na korzyść kolorowego fisa Małym bonusem jest teraz możliwość obsługi czujnika ciśnienia w kołach/webasto na fisie. Fotki: Jak ktoś zabiera się za tego moda polecam Patryka: 606-924-343, działa na terenie Kielc i Krakowa.
  2. :shocked: :shocked: :shocked: :slina: :slina: :slina: Gratulacje, niesamowity projekt... :cool1:
  3. :decayed: :decayed:
  4. Niecałe 3 lata i wzrost ceny około 70% :kox: :decayed:
  5. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=EPTygivdRKI :decayed: :kox:
  6. Witajcie. Zdecydowałem się wymienić moje szare dekory na wersję Piano Black. Ori listwy wyglądają tak: Ale chcę też aby maskownica licznika pasowała do reszty wnętrza, normalnie jest z ciemno-szarego matowego plastiku. O takiego: http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/19/27/01/50/1927015090 I tu zaczynają się schody. Jak nazywa się lakier z efektem czerni fortepianowej i jak powinno się pomalować plastik aby efekt był taki sam jak fabryczne listwy ? Lakiernik z którym rozmawiałem nie bardzo kumał co to jest ta fortepianowa czerń Pomocy panowie, nie chcę aby lakiernik odwalił jakąś fuszerkę. ps. hmm może po prostu olać zakup ori dekorów i pomalować lakierem perłowym Phantom Black z b8 ?
  7. Red Dead Redemption + RDR Undead Nightmare Gears of War 2 Bioshock Alan Wake Dead Space 1 i 2 Assasin Creed wszystkie cześci Skyrim :kox:
  8. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=Ym9n-I-OOnY&feature=player_embedded
  9. cos tam na allegro mozna wyhaczyc: http://allegro.pl/golf-v-audi-a3-a4-pokrowce-maty-grzewcze-oryginal-i1954409895.html
  10. http://serwisy.gazetaprawna.pl/transport/artykuly/572291,ceny_paliw_pojda_w_gore_benzyna_moze_kosztowac_8_zl.html
  11. Fotki fotki fotki........
  12. Diego odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie, składane + fotochrom. Mam sportowe fotele bez pełnej elektryki. Jak narazie odpuszczę sobie pamięć, zwłaszcza, że jestem jedynym userem.
  13. Diego odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pochwalę się rezaniem, zwłaszcza, że chciałem podziękować Bartkowi-S za wsparcie wiedzą :good: i cierpliwość. Ślicznotka dostała: pakiet światło, podświetlane klamki i otwieranie bagażnika z środka. Nie doszły jeszcze składane lustra z fotochromem więc to będzie na kolejne rezanie.,( i znów Bart-S dostanie nudziarskie pw w tej sprawie ). Foty: Bardzo przyjemny mod, zupełnie jak byłby to inny samochód teraz :decayed: Wsparcie techniczne i wiedza Marcin z navipol. Przy okazji polecam Go, bardzo profesjonalnie zajmuje się dokładaniem wyposażenia do Audiczek. Zresztą Cuber też Go polecał na spotach krakowskich. Tel do Marcina: 501-963-597
  14. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=BXWQZYCV1z0
  15. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=L3vseCVEf_w&feature=player_embedded :laghing2: :laghing2:
  16. Ja pierdzielę, już widzę minę tego fryzjera, jak @Grzesiekkbc wchodzi i mówi: "Panie, daj Pan trochę sierści psa albo kota..." :kox: :naughty: :polew:
  17. Zapach psa lub kota to dobry pomysł. Może będzie to dziwnie wyglądało ale poproś o trochę sierści u zwierzęcego fryzjera 8D0998098D aso liczy sobie 1472pln za ten ficzer.
  18. ojtam ojtam... sporo tracisz ograniczają sie tylko do naszego języka.. :gwizdanie: akurat to jest tutorial pierwszy z brzegu; oemowe lampki ambient na tyl mozna kupic od czasu do czasu na ebay: te sa chyba z a3.
  19. No to patrz uważnie http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/57496-a4-avant-rear-ambient-light-installation.html
  20. Diego odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nom, potwierdzam, kosz z cabrio jest troszkę wyższy, przez miejsce na schowek okularów. Jak coś mogę zrobić fotkę albo pomierzyć dokładnie. Jest tez szansa, że po docięciu góry będzie pasował do normalnej a4.
  21. Jak masz auto z magistralą CAN to jeszcze możesz użyć tego: http://quasarelectronics.pl/?co=products&act=show&id=288&l=pl Chyba nawet lepsze niz garażowe sd2...
  22. Młody, doskonała Modelka i foty -- rewelacja. Gratuluję z całego serca. A wracając do spraw przyziemnych... masz może większe fotki samych dekorów z czerwoną alcantarą ? Strasznie mi się spodobały :slina: :slina:
  23. I jak? Lepiej sie prowadzi ? Co z dziurami i nierównościami na drodze ?
  24. W moim przypadku 2.3 bara było w sam raz
  25. Bardzo fana rzecz taka grzana szyba Gratulacje, że udało się Wam wymodzić. Czy do cabrio b6 coś takiego występowało ? Szyby jakie znalazłem to: 8H0845099 DNVB ENVB FNVB HNVB JNVB Dzięki za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.