Treść opublikowana przez Diego
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Fakt, właśnie czytam, że 476s trzyma sie bardzo długo. Wydaje mi się, że opytmalne bedzie PBW white diamond + Natty`s Red / .....lub Collinite 915 Ten C.845 tez jest ciekawy, ale to 100% selant. http://www.autopia.org/forum/product-reviews/61261-review-collinite-845-insulator-wax.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja będe, mogę zabrać vaga.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Czy ma ktoś doświadczenie z jasno-szarym, perłowym lakierem? Teraz używam selantu od Nielsena, kończy się już i szukam czegoś innego i lepszego. Podobno do jasnych lakierów nadają się Poorboys White Diamond lub Collinite 476S. Słyszałem też o Collinite 845.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko:wink: Diego wpadasz na spota? dzwoniłem do Ciebie Spoko, wczoraj mialem wyjatkowo zajety dzien. I troche nieodebranych połączeń Postaram się wpaść, zabrać Ci felgi ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tak sie przyczepic do uczciwej zebraczki: Beware the Many Phony Cripple Beggars Out There - Izismile.com Ale w sumie nihil novi sub sole....
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
No, Kowi fajny ten Takumar. W weekend pozyczylem od kumpla i troche potestowalem. Jedno wyszlo znosnie, az przerobiłem na tapete. edit: f*ck, nie moge dodac miniaturki z imageshack Uploaded with ImageShack.us
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tragedy in Catalonia: Four killed and 100 injured as terrifying wildfires rage through north-eastern Spain | Mail Online Nie, nic . Poprostu materiałowy dach i ogień jakoś tak.... mogą się polubic, szybko.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Wszystkich. Skubany hiszpaniec.... ja bym się nie odważył.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: Wszystkim, dawno nie widzanym. Ja mam, ori Audi w ładnym stanie. Jak cos to pw.
-
Strefa Śmiechu
- Spotkania na drodze
Kolega z Poznania spotkany na ul. Królewskiej w Krakowie Pozdrawiam :hi: <br /><br />- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
O ryski nic nie bój, nie bedzie widac. Mialem kiedys CZ flektogona 35mm ( Carl Zeiss Jena Flektogon 35mm f/2.4 MC Lens Review ), bardzo dobre szklo zwlaszcza do makro. Ostrzenie na wpełni otwartej przesłonie bez przejsciowki z potwierdzeniem ostrosci to koszmar. Ale przy na male przedmioty z bliska jest ok. Normalnie pozostaje ostrzenie hiperfokalne. Wieczorem moge pokazac kilka sampli. EDIT: a jednak mam jedna sztuke w galeryji canon 5d + Flektogon 35mm f2.4 na f8 o ile dobrze pamietam:- B6 DIVISION
Laki współczuję kumplowi twojemu. Panowie, naprawde jest warto walczyc z tym Concertem III ? Mam teraz Bose + Symphony II. Jak narazie RNS nie wchodzi w grę. Zależy mi tylko na dobrym dzwięku i fabrycznym wygladzie. Jest odczuwalna różnica w dzwięku miedzy tymi radiami?- Strefa Śmiechu
Uploaded with ImageShack.us- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Spoko Kowi, Takumar tez fajny i do tego swiatlo od 1.4 Ma fajny bokeh. Michale, wyobraź sobie, że wystarczy wywoskowana felga + nabłyszczacz z myjni samobsługowej. No i zeby nie było offtopica, Canon 5D + Car Zeiss 135mm f3.5 -- strasznie lubie sposób w jaki ten obiektyw rysuje swiatła.- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Kowi, olej takumara i szukaj tego: Carl Zeiss Jena Tessar 50mm f/2.8 MC Lens Review Do kompletu jeszcze ten: Carl Zeiss Jena DDR MC 3.5/135mm review and more Ť Sean's PhotoWorld Moje auto jeszcze nie przechodzilo detalingu, tylko reczne mycie co tydzien lub dwa, oraz recznie nakladany wosk syntetyczny Nielsena.- Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Duze foty, mam nadzieje nie bedzie to przeszkadzalo Canon 5d + CarlZeissJena 50mm f2.8 tessar- Muzyka o samochodach itp
:grin:.....- Siłownik klapy bagażnika A4 b6 SEDAN - Czy siłownik podniesię klapę?
Masz trochę do poczytania: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przycisk-zdalnego-otwierania-klapy-bagaznika-4e4-4e5-239650/- B6 DIVISION
Butelka nie wejdzie Ale puszka jak najbardziej Te schowki sa swietne na telefony, nawi, chustki, jakies drobne narzędzia.. dokumenty. Uploaded with ImageShack.us- Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Łukaszu, może coś z tego będzie... jutro zrobie porządne foty. Jak narazie mam taką: <--- większa rozdzielczość po kliknęciu.- Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Odnośnie tej funkcjonalności.. w moim przypadku to była wiecznie brudna klamka oraz Luba rysująca paznokciami lakier w poszukiwaniu klamki...- Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
No to idę czytać- Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
Bart, sprawdze te siłowniki i napiszę jakie mają wartości. Lukaszxxx, wydaje mi się, że sam mocniejszy siłownik wystarczy. Może jeszcze spręzyna... Klaba bagażnika w cabrio jest z tworzywa co za tym idzie jest lekka. Zresztą.... trzeba będzie pokombinować.- Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
troche lipa Ciekawe czy z sedana podejdzie ? W każdym razie szykuje sie rzeźba - Spotkania na drodze