Treść opublikowana przez Diego
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Tez o to pytałem kilka stron temu, nikt nie udzielił odpowiedzi. Pozostało przekonać się na własnym samochodzie: w a4 jest x-clean w a2 siedzi x-cess specyfic... Nie widzę żadnej różnicy w codziennym użytkowaniu. edit: hmmm sprawdziłem dokładnie i w moim przypadku są to oleje: MOTUL SPECIFIC 5W-30 MOTUL 8100 X-clean plus 5W-30
-
[B6 BEX] Tarcze + klocki/ tył / wymiana / jakie ?
Ja mam TRW, zero piszczenia na ciepłych jak i zimnych. Do tego stosunkowo mało pylą
-
Spadek sprzedażowy na allegro.
Właśnie zdałem sobie sprawę, ze ostatnio częściej przeglądam ebay.de i ebay.co.uk jak chce coś kupić.... Na ebaju można znaleźć fajny stuff za dobre $$$. Przykład: kupiłem klamki rs4 cabrio, 35 eur z przesyłką. Stan idealny. Na allerzyci widziałem takie kiedyś po 450-500 pln. (!!) Drugi przykład: http://www.ebay.co.uk/itm/Renovo-Large-Restoration-Kit-Cleaner-Reviver-Proofer-/360167718518?pt=UK_Car_Accessories_Car_Care_Cleaning&hash=item53dbab3e76 koszt około 330 pln z przesłaniem. http://allegro.pl/renovo-do-renowacji-brezentowego-dachu-cabrio-i1894291003.html koszt 700 pln z przesłaniem, w zestawie dwie szczotki które normalnie kosztują do 10 pln. Przykład trzeci: http://www.ebay.co.uk/itm/GLIPTONE-LIQUID-LEATHER-CAR-CLEANING-PACK-SPECIAL-/280291078169?pt=UK_Car_Accessories_Car_Care_Cleaning&hash=item4142a67019 307 pln koszt przesłania darmowa na terenie eu. http://allegro.pl/gliptone-zestaw-do-skory-polanilinow-gt15-5igt13-5-i1882865773.html bieda-zestaw z alle w cenie ~200 pln. Porównywalny zestaw nr1 z Gliptone na allegro kosztował blisko 1000 pln. Tańszy i większy zestaw jest na ebayu nawet po uwzględnieniu wysokiego kursu funta. W tym momencie allegro z ich kretyńsko wysokimi prowizjami, i sprzedawcami z marżą na poziomie setek % może iść w piz*u.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tiaaa szkoda że ten salon to Auto Special :polew: Zresztą to wch&^%j daleko.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wszystko rozbija się o podatki... Na dzień dzisiejszy w jednym litrze PB95 to ok 3.16 pln
-
Ceny paliwa marzec 2026
W US całkiem sporo aut zaczyna na czymś takim śmigać. Sam sie zdziwiłem. Know-How:
-
Ceny paliwa marzec 2026
No i kolejny artykuł w kwestii wiadomej: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Od-2012-w-litrze-paliwa-15-groszy-akcyzy-wiecej-2432577.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gówniane to jest A2 :decayed: :ssij: :polew: Powitać krakusów.
-
Ceny paliwa marzec 2026
http://piechula.com.pl/2011/10/najtansze-paliwo-w-europie/
-
Ceny paliwa marzec 2026
W tym tempie faktycznie realne jest 6 pln w styczniu 2012; wyższa akcyza + opłata paliwowa + vat zrobi swoje. Dziś w Krakowie on jest droższy od pb95 o jakieś 16 groszy, według moich obserwacji.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dorwałem klamki rs4 :kox: Tylko znów będę zrzucał boczki, czwarty raz kuffa
-
B6 DIVISION
Ja rezałem, ale efekt jest taki se: kiepskie światło niezależnie od typu leda: niby jasno a uja widać, po otwarciu bagażnika ledy delikatnie się rozświecały, jeśli po dłuższym otwarciu drzwi same zgasły nie dało się ich uruchomić manualnie. Trzeba było zamknąć i otworzyć drzwi. Wywaliłem i wróciłem do normalnych żarówek.
-
[INNE] [a2] Schowek instalowany za fotelem pasażera.
:good:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wygląda wypaśnie Grześku Ja śmigam od czwartku na zimowych: ps. fajny masz tam parking
-
[INNE] [a2] Schowek instalowany za fotelem pasażera.
Siema, szukam numeru takiego oto schowka: http://allegro.pl/audi-a2-schowek-pod-fotel-i1850181358.html Audi a2, rocznik prawdopodobnie każdy, tak jak wersja silnikowa. Dzieki za pomoc.[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 10:42_________________________________________________
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja dziś tankowałem za 5.39 (pb95) Statoil na Wielickiej Wybory się skończyły, czas na golenie.
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
:drinks: Najlepszego wszystkiego!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z wieczora :buhaha:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja w poniedziałek zakładam i tez avusy III... opona 215/50 będzie koza
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
:good:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
grunt to dobrze umyc samochod:- Ceny paliwa marzec 2026
Pompowanie balona trwa nadal: http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/diesel;po;5;55;zl;za;litr;a;benzyna;po;5;70;zl;to;pewne,96,0,931424.html- Jaki olej silnikowy do Audi?
No tak, pomyliłem linki Mam wybór pomiedzy: MOTUL SPECIFIC 504.00-507.00 5W-30 MOTUL 8100 X-clean plus 5W-30 Obydwa speniaja te same normy, parametry bardzo podobne...- Jaki olej silnikowy do Audi?
Panowie czym się właściwie różnią te Motule: http://sklep-oleje.pl/MOTUL_SPECIFIC_50400_50700_5W_30_5L-233.html http://sklep-oleje.pl/MOTUL_8100_ECO_Clean_5W_30_5L-217.html http://sklep-oleje.pl/MOTUL_8100_X_clean_plus_5W_30_1L-218.html I który bardziej nadaje się do silnika FSI ? Sprzedawca poleca nr2. - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!