Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    To. Jest. STRASZNE. :blink: :shocked: http://moto.allegro.pl/tuning-polonez-atu-plus-evo-wz-i1805504872.html Lepiej odstawić napoje i przekąski.
  2. http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/543630,wkroce_olej_napedowy_na_stacjach_bedzie_drozszy_niz_benzyna.html :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. Adadur tak ma być. Nawet moja stara rns-d bez problemu uruchomiła tms w R. Czeskiej. Rns w poprzedniej a4 bez problemu uruchamiał tms w DE, nawet szukał objazdów dla zakorkowanych odcinków. :kox:
  4. Auto praktycznie idento, kierownika widziałem może przez jedna sekundę. Mijaliśmy się na skrzyżowaniu.
  5. spałem w domu... Idę sprawdzić czy auto stoi... No to masz waćpan sobowtóra :decayed:
  6. Jarko dzis rano na ul. Mała Góra.
  7. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :shocked: :blink: :decayed:
  8. Diego odpowiedział(a) na insane_Infinity temat w Inne marki
    :slina: :slina: :shocked: :gwizdanie: Piękny. Pokaż silnik Będziecie obszywać kierownicę skórą?
  9. Fajny temat Wczoraj skonczylem: The Big Short: Inside the Doomsday Machine Teraz zabieram sie za: The Grand Design
  10. Ciekawy art z Pulsu Biznesu: http://www.pb.pl/a/2011/08/09/Eksperci_benzyna_PB95_moze_byc_wkrotce_po_6_zl Cena benzyny PB95 może wkrótce osiągnąć 6 zł za litr - uważają eksperci Polskiej Izby Paliw Płynnych. Wskazują, że należy m.in. obniżyć akcyzę i ograniczyć nakładane na paliwa parapodatki. "Nie możemy dzisiaj wykluczyć, że w przeciągu najbliższych kilkudziesięciu dni cena benzyny bezołowiowej ukształtuje się na poziomie 6 zł. Cena benzyny bezołowiowej na poziomie 6 zł oznacza, że olej napędowy może kosztować 5,80 - 5,90 zł. To poziomy niewyobrażalne, a ceny cały czas idą w górę. Działania Międzynarodowej Agencji Energetycznej nie przyniosły zamierzonego skutku, nie ustabilizowały ceny ropy naftowej. Cena wzrosła w przeciągu miesiąca o ok. 20 proc." - powiedziała we wtorek na konferencji prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych Halina Pupacz
  11. Powinienem być ale zależy jak skończę zebranie dzisiaj. Dzieki Pablo za mapke
  12. Pablo, gdzie dokładnie są te kiełbaski ? Pod HT byłem moze 2 razy http://maps.google.pl/maps?q=krak%C3%B3w%20Daszy%C5%84skiego%203&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wl Pokaz na mapie :> Postaram się zawitać do was.
  13. Bezbłędne, Wąski Warto kupić tą ksiązkę :]
  14. W USA zrobili by z tego niezły thriller. W rolach głównych: Steve Buscemi - kierowca John Turturro - glina ścigający wyżej wymienionego Cate Blanchett - ofiara A tak zupełnie serio, to szkoda dziewczyny.
  15. Tak zrobie. Endriuu dzieki za porade. Dobrze pamietam, ze do 1.8t wchodzi niecale 4 litry oliwy ?
  16. Czyli różnica miedzy 5w30 a 5w40 to, hmm tolerancja wyższej temperatury ? Kurcze im więcej o tym czytam tym bardziej głupieje
  17. Po prostu musisz odkręcić element regulujący dopływ powietrza do lodówki. Odkręca się go palcami, użyj trochę siły i już.
  18. Panowie co wybrać: http://motul.sklep.pl/98-m.html http://www.olejemidland.pl/sklep//192 http://www.mobil.com/Poland-Polish/Lubes/PDS/GLXXPLPVLMOMobil_1_ESP_Formula_5W-30.aspx Silnik 1.8T, przebieg niecałe 100k km. Do tej pory jeździł w systemie longlife na castrolu 5w30 slx.
  19. Wielkie dzięki KERCZI, odezwę się na PW.
  20. Panowie potrzebuje kupić komplet filtrów do 1.8t, jakiś dobrych (Bosch, Knecht, Mann) Czy możecie polecić jakiś sprawdzony sklep w krk?
  21. sokolnh przeslij mi na PW twoje ogloszenie; przetlumacze Ci. a tak w ogóle to wszystkim.
  22. Dzieki za fotki Zobaczymy czy coś z mojego modzenia wyjdzie W sieci można wyszukać naprawdę ciekawe rzeczy: http://www.germancarforum.com/car-picture-threads/33925-car-interiors-ambiente-light-picture-thread.html
  23. Hej Piękne masz auto. A modyfikacja to już cud-miód i orzeszki :cool1: Zaciekawiło mnie podświetlanie listw dekoracyjnych w kabinie. Może znalazłbyś trochę czasu i zrobił fotki jak to wygląda w nocy ? Myślę o dorezaniu tego w cabrio.
  24. Bardzo niepozorne stare Volvo...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.