Treść opublikowana przez Diego
-
Strefa Śmiechu
To. Jest. STRASZNE. :blink: :shocked: http://moto.allegro.pl/tuning-polonez-atu-plus-evo-wz-i1805504872.html Lepiej odstawić napoje i przekąski.
-
Ceny paliwa marzec 2026
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/543630,wkroce_olej_napedowy_na_stacjach_bedzie_drozszy_niz_benzyna.html :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Adadur tak ma być. Nawet moja stara rns-d bez problemu uruchomiła tms w R. Czeskiej. Rns w poprzedniej a4 bez problemu uruchamiał tms w DE, nawet szukał objazdów dla zakorkowanych odcinków. :kox:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Auto praktycznie idento, kierownika widziałem może przez jedna sekundę. Mijaliśmy się na skrzyżowaniu.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
spałem w domu... Idę sprawdzić czy auto stoi... No to masz waćpan sobowtóra :decayed:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Jarko dzis rano na ul. Mała Góra.
-
Strefa Śmiechu
:shocked: :blink: :decayed:
-
W123 CE
:slina: :slina: :shocked: :gwizdanie: Piękny. Pokaż silnik Będziecie obszywać kierownicę skórą?
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Fajny temat Wczoraj skonczylem: The Big Short: Inside the Doomsday Machine Teraz zabieram sie za: The Grand Design
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ciekawy art z Pulsu Biznesu: http://www.pb.pl/a/2011/08/09/Eksperci_benzyna_PB95_moze_byc_wkrotce_po_6_zl Cena benzyny PB95 może wkrótce osiągnąć 6 zł za litr - uważają eksperci Polskiej Izby Paliw Płynnych. Wskazują, że należy m.in. obniżyć akcyzę i ograniczyć nakładane na paliwa parapodatki. "Nie możemy dzisiaj wykluczyć, że w przeciągu najbliższych kilkudziesięciu dni cena benzyny bezołowiowej ukształtuje się na poziomie 6 zł. Cena benzyny bezołowiowej na poziomie 6 zł oznacza, że olej napędowy może kosztować 5,80 - 5,90 zł. To poziomy niewyobrażalne, a ceny cały czas idą w górę. Działania Międzynarodowej Agencji Energetycznej nie przyniosły zamierzonego skutku, nie ustabilizowały ceny ropy naftowej. Cena wzrosła w przeciągu miesiąca o ok. 20 proc." - powiedziała we wtorek na konferencji prezes Polskiej Izby Paliw Płynnych Halina Pupacz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powinienem być ale zależy jak skończę zebranie dzisiaj. Dzieki Pablo za mapke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, gdzie dokładnie są te kiełbaski ? Pod HT byłem moze 2 razy http://maps.google.pl/maps?q=krak%C3%B3w%20Daszy%C5%84skiego%203&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wl Pokaz na mapie :> Postaram się zawitać do was.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bezbłędne, Wąski Warto kupić tą ksiązkę :]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W USA zrobili by z tego niezły thriller. W rolach głównych: Steve Buscemi - kierowca John Turturro - glina ścigający wyżej wymienionego Cate Blanchett - ofiara A tak zupełnie serio, to szkoda dziewczyny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Tak zrobie. Endriuu dzieki za porade. Dobrze pamietam, ze do 1.8t wchodzi niecale 4 litry oliwy ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Czyli różnica miedzy 5w30 a 5w40 to, hmm tolerancja wyższej temperatury ? Kurcze im więcej o tym czytam tym bardziej głupieje
-
[B6 AWX] Schowek z lodówką - jak wyjąć
Po prostu musisz odkręcić element regulujący dopływ powietrza do lodówki. Odkręca się go palcami, użyj trochę siły i już.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Panowie co wybrać: http://motul.sklep.pl/98-m.html http://www.olejemidland.pl/sklep//192 http://www.mobil.com/Poland-Polish/Lubes/PDS/GLXXPLPVLMOMobil_1_ESP_Formula_5W-30.aspx Silnik 1.8T, przebieg niecałe 100k km. Do tej pory jeździł w systemie longlife na castrolu 5w30 slx.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wielkie dzięki KERCZI, odezwę się na PW.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie potrzebuje kupić komplet filtrów do 1.8t, jakiś dobrych (Bosch, Knecht, Mann) Czy możecie polecić jakiś sprawdzony sklep w krk?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sokolnh przeslij mi na PW twoje ogloszenie; przetlumacze Ci. a tak w ogóle to wszystkim.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Dzieki za fotki Zobaczymy czy coś z mojego modzenia wyjdzie W sieci można wyszukać naprawdę ciekawe rzeczy: http://www.germancarforum.com/car-picture-threads/33925-car-interiors-ambiente-light-picture-thread.html
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Hej Piękne masz auto. A modyfikacja to już cud-miód i orzeszki :cool1: Zaciekawiło mnie podświetlanie listw dekoracyjnych w kabinie. Może znalazłbyś trochę czasu i zrobił fotki jak to wygląda w nocy ? Myślę o dorezaniu tego w cabrio.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bardzo niepozorne stare Volvo...