Treść opublikowana przez Diego
-
Strefa Śmiechu
http://www.teksty.jeja.pl/615,co-robic-by-zniszczyc-samochod.html :decayed: :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=1vfuINp5qfk&NR=1 Szukałem czegoś na YT, no i wyhaczyłem ten filmik. Urocze jest to klekotanie.. Swoją drogą nie przypominam sobie aby moja poprzednia a4 wydawała aż takie dźwięki. Jak myślicie, coś mu się zaczyna sypac?- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Znalazlem jeszcze takie informacje: http://www.tyresmoke.net/forum/audi-a4-s4-cabrio/115247-dual-stage-airbag-b7-b6.html Zakładając, że cała instalacja była zrobiona poprawnie, można dojść do jednego wniosku: poduszka b7 nie odpali na sterowniku z b6. Jak widać na schemacie od Barta są nawet inne grubości przewodów. Nie sadzę aby inżynierowie z Audi zrobili to ot, tak. Zapewne modulacja sygnału odpalenia też jest inna.- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
.... Tutaj B7 i nie idzie tego zauwazyć, wyglada jak jedno napompowanie Dla porównania wystrzał poduchy w b6:- Ceny paliwa marzec 2026
Jeśli podniesienie ceny paliwa przekroczy punkt T* To prawdopodobnie nie Taka ironiczna Krzywa Laffera.- B6 DIVISION
losix, szukaj na ebay.de albo ebay.co.uk Jeśli szukasz używanej to znajdziesz w wiele lepszej cenie niż na alle, nawet uwzględniając kurs peeleena.- B6 DIVISION
Jak robiłem wymianę oleju filtrów itd, wyszło, że prawa poducha ma wyraźne ślady wycieku; lewa natomiast trochę. Jak na razie nic jeszcze nie stuka, ale wyczuwam naprawdę minimalne wibracje przy ok 120km/h bez wciśniętego gazu.- B6 DIVISION
Dobre pytanie. Tez mnie to czeka. Ale poduszki najlepiej kupić i wymienić obydwie. Tylko czy ori jest lepsze od takiego na przykład Lemfördera ? Zależy mi na jakości.- [ALL B7] Moduł świateł dziennych CLM02
Ja zamierzam zainstalować taki modul. Z tego co wiem nie ma problemu z Audi. http://www.youtube.com/watch?v=fb1fWZqmnn8 Jak już będzie działał podzielę się uwagami- B6 DIVISION
http://www.ebay.de/itm/EMBLEM-24-KARAT-VERGOLDET-SINGLE-FRAME-AUDI-RINGE-/190625575695?pt=DE_Autoteile&hash=item2c622b730f#ht_1849wt_980 :decayed: :decayed:- Ceny paliwa marzec 2026
Thom4s, dobre- [ALL B5] PHILIPS BLUE VISION W SOCZEWCE
W poprzedniej a4 mialem hidy. Własnie tak jak Ty chcialem "porządniejsze" Wydałem 700pln (w roku 2007 bylo wiecej warte niz 700 dzis ) No i dooopa, przede wszystkim koszmarnie siały po radiu i bardzo szybko pojawił się problem przy uruchamianiu: syczały przetwornice a światło było niebiesko - fioletowe. Dopiero jak się całość rozgrzała wracało do normy czyli białego światła (4300 kelvinów). Pojeździłem z tym jakiś rok, było coraz gorzej i tym razem kupiłem coś z baardzo średniej półki cenowej: 210pln, barwa 5000K płaskie przetwornice. I było o wiele lepiej. Stabilne białe światło, minimalne zakłócenia - dało się wreszcie normalnie Antyradia posłuchać. Wniosek jest jeden: wszystko to takie samo chińskie badziewie, cena nie świadczy o jakości.- Ceny paliwa marzec 2026
http://www.polityka.pl/rynek/1523173,1,co-napedza-cene-oleju-napedowego.read Fajny art wyjaśniający patologie na rynku paliw w UE.- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ja tak miałem w avancie jak była źle podpięta linia diagnostyczna w wiązce.- B6 DIVISION
Ooo, dzieki za informację Flyer :good: Jedna sprawa: domyślam się, ze z zimowymi 17'' mogę sie pożegnać- B6 DIVISION
Panowie, czy takie zaciski na 100% podejdą do mojego a4? http://allegro.pl/zaciski-brembo-porsche-cayenne-audi-s4-rs4-i2058096999.html Coś mi się wydaje, że w Porsche jest inny rozstaw śrub montażu- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
@Bart-S: http://allegro.pl/show_item.php?item=2041442182 :decayed: ten jest idealny Jak myślisz, dało by się przełożyć samą poduchę b6 do obudowy b7? Albo inaczej: czy w a8 d3 z okrągłą poduszką jest system 2 fazowy? Czy jeszcze 1 fazowy ? Bo taka poduszka fizycznie pasuje do kierownicy TTs. Edit: na 90% jednak 2naboje standardowo- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Jutro rozbiorę moja 3 ramienna kiere i obfoce i pomierzę rozstaw śrub. Moze coś z tego będzie. Mega rzeźba: poduszka b6 w kierownicy b7- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Inny rozstaw śrub ?- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
A moze dało by sie przełożyć airbaga z 3ramiennej kierownicy od b6 do kierownicy z b7 ? Zdaje mi sie, ze mozna rozdzielic obudowę od reszty poduszki.. Jak myslicie, da sie ? ps. kierownica z rs4 ma airbag 2-komorowy?- Ceny paliwa marzec 2026
Heh, dziś robiłem porządki i znalazłem rachunki z 2007 jak miałem a4 avf+multitronic... pełen bak na Shellu ~190pln litr za ok 3.70pln :decayed:- Ceny paliwa marzec 2026
Spokojnie to tylko awaria ;-)- B6 DIVISION
Bez paniki, może się czujnik/pływak zawiesił. Albo odpowietrzenie się przytkało. Dolej do pełna i obserwuj.- B6 DIVISION
Co to za EPC sie świeci ? Świeci się bo mam włączony zapłon na pierwsza pozycje. Gaśnie po uruchomieniu silnika. - B6 DIVISION