Treść opublikowana przez Diego
-
[B5 AFN] Spec od notlaufa w okolicy Krakowa
Keikan, moze to Ci troche rozjasni sytuacje: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=3097&view=next&sid=a9c5332228f5004a2bfefadd99846b80
-
[ALL B7] Zawias w schowku
Mozna tez kupic nowa klape schowka (400 pln) oraz tzw. zestaw naprawczy (ok 70 pln) Problem w tym, ze za jakis czas znow peknie. :gwizdanie:
-
[ALL B7] Zawias w schowku
W b7 tez ten problem wystepuje ? Shame on you Audi A rozwiazanie problemu znajdziesz tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_schowek_problemy_pekajacy_zawias_rozwiazanie_problemu-t26422.0.html
-
Strefa Śmiechu
Corsina na 3miejskiej obwodnicy jadąca POD PRĄD z prędkością 90-120 km/h http://pl.youtube.com/watch?v=ePpD_xnsdHU
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OMFG !! :notworthy:
-
Strefa Śmiechu
Znalezione na wykop.pl Pismo Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV... Według legendy list został napisany w 1676 roku przez atamana koszowego Iwana Sirko wraz z "całą Siczą Zaporoską" w odpowiedzi na ultimatum sułtana osmańskiego Mehmeda IV. Tutaj calosc : http://pl.wikipedia.org/wiki/Pismo_Kozak%C3%B3w_zaporoskich_do_su%C5%82tana_Mehmeda_IV plus jeszcze inne tlumaczenie.
-
Psy sikają na moją A-4
Jak ktos juz wspomnial, najwlasciwsza jest odpowiednia postawa oraz rozmowa wyjasniajaca te drobne acz uciazliwe drobnostki, z wlascielem :bicz3: rzeczonego kundla-obsikiwacza. :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Dlaczego chodzi głośniej od VW ASZ 130KM ?
kurde, no
-
[B6 AVF] Dlaczego chodzi głośniej od VW ASZ 130KM ?
Moj tez klekocze jak bocian na zaby. Czasem az wstyd stanac na swiatlach TenTypTakMa
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Dzieki MadMax'sie za dobre slowo. Wygrzebalem jeszcze kilka z roznych obiektowow: 10d 85mm f1.8 iso 200 5d 135mm f2 iso 400 5d 100-400 is iso 400 f/5.6 i najnowszy nabytek: 5d 35mm f/2 iso 1200
-
[ALL B7] Bylo sobie B7...
Nie, tlumaczyl babelfish a ja tylko rzucilem okiem - wychodzac z zalozenia, ze lepszy kiepski ang niz ruskie bukwy. My bad
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Forum skaluje fotki w dol wiec pelen rozmiar widoczny po wklejeniu linka foty do przegladarki recznie. Canon 5d 50mm f1.4 iso 200 f2.0 Canon 5d sigma 12-24mm iso 400 f8 12mm Canon 5d 24-105 f4 iso 200 f8 35mm
-
[ALL B7] Bylo sobie B7...
Calosc tlumaczona z RUS. wiec wybaczcie jakosc tych wypocin. Nowa wersja tlumaczenia. ---- W duzym skrocie: czworka znajomych pojechala na dacze robic grilla (dokladnie szaszlyki ) Istotne jest to ze auto stalo na zeszlorocznej suchej trawie. Panstwo poimprezowali i poszli spac. Rano znow zachcialo im sie szaszlykow Dzien byl ladny ale wial silny wiatr. Jak juz sie domyslacie trawa zajela sie od grilla. Kierownik probowal ratowac swoje b7 wyjezdzajac na z kregu plonacej trawy na droge. Nie na wiele mu sie zdal ten manewr. Panstwo mieli do dyspozycji jedynie kilka wiader wody Chlustali na samochod co oczywiscie nie na wiele sie zdalo. Wezwano strazakow. Audi spalilo sie w ciagu 5 minut -- naszczescie nie wybuch zbiornik paliwa. B7 bylo nie do uratowania poniewaz zapalila sie wykladzina wygluszajaca ktorej budowa przypomina sfilcowana włóknista welne (?) Ten typ materialu zapala sie blyskawicznie. ------- Znalezione: http://fishki.net/comment.php?id=34834
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie mam taka kierownice: Standardowa sportowa z tiptronicem. W aucie mam moduł z N na koncu. Jakie kable zakupic ? Pomocy EDIT: ETKA wypluwa cos takiego: Moze ktos potwierdzic czy to o ta wiazke chodzi ? :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
Depresja Serwera http://hotnuns4free.t35.com/
-
[B6 AWX] Gdzie wpasować przetwornice HID ?
W mojej prawa przetwornica jest przykrecona i przypasana opaskami do uchwytow w nadkolu, gdzies tak 20 cm od dolnej krawedzi lampy - fajne, suche miejsce Lewa siedzi zamontowana pod lampa -- bardzo ciasno wchodzi ale pasuje idalnie.
-
Strefa Śmiechu
Tym razem żaden fun obrazek ale fajnie wyglada Widze, ze kolega sledzi ten sam serwis co ja
-
Zaobrączkowaliśmy się
GRATULACJE :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO wszystkiego, naj naj naj i RS4 B8 Hiciorem na miare Jozina jest moskau. Niemcy spiewajacy o Rosji z cielecym zachwytem na ryjkach - zwlaszcza ten w niebieskim. http://pl.youtube.com/watch?v=BQAKRw6mToA ps. ok wiem, moze wywolywac mieszane uczucia w nas, w koncu jestesmy z R i N w zazylej przyjazni :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
Rumunskie A6:
-
Strefa Śmiechu
http://www.ujeb.pl/46546/ http://www.idkwtf.com/videos/latest-videos/dear-sister-snl-digital-short
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to Ciebie widzialem jakis czas temu na Kalwaryskiej Wyminęliśmy sie zaraz za postojem taxi na wysokosci skrzyzowania pod wydzialem architektury. Mamy bardzo podobne lub identyczne lakiery :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Obkleilem sie Pablowe auto podobalo sie tez LepszejPolowce, zwlaszcza ledy z tylu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bedzie za jakies 3 godziny, w8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie Dzieki za spocika i do nastepnego :gwizdanie: