Treść opublikowana przez main
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Też mi ta wpadła w oko. wyslij ja do kalendarza
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
super kiera. moim zdaniem to jest dopełnienie i wnętrze nabrało charakteru
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
S4 B8 avant polift albo rób co miałeś A4 B8 avant 3.0 tdi polift i zrób sobie potwora jeśli nie planujesz małego przedszkola to spokojnie się pomieścicie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ten wątek prawie każdy tu czytał cały więc miłej lektury
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Halo halo podpowiesz Grzesiu czy nie ?? felga jest z modelu S5 . 19 cali 8,5J ET32 (pisze Ci tutaj w wątku na pierwszej stronie) poszukaj na allegro a o końcówkach Grzesiek pisał kilka stron wstecz
-
Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM CAGA
prezes ty to się umiesz bawić :grin:
-
[A4 b8] mój czerwonowóz
gratulacje autka. faktycznie lakier ładnie się prezentuje. jak Ci afroo podpowiada też bym poszedł w czarny grill i koło minimum 19". nie bój się rozmiaru a auto nabiera wyglądu powodzenia w modach
-
Po Kasi seat
to samo pomyślałem. jak go kupił powiedział " nie byda do niego cis kasy, to je yno auto na przetrwani przez rok" prawda taka że Endrju by se kupił hulajnogę i ją też by pomodził :grin: :grin: :grin: dokładnie ja tez to słyszałem i podejrzewam ze te mody sie skończą dopiero jak środek seata bedzie wyglądał przynajmniej jak w b7 lub b8 Pany wpadł dziś do mnie i siedziałem w lełonie. szczerze to do Kasi pozwolił mi siąść tylko raz i to po minucie mnie zjeba... że się mam nie bawić elektrycznym siedzeniem ale do czego zmierzam chłopaki i dziewczęta się zaczęło i to poważnie. synek se teraz musi kupić jeszcze jakiś fajny śpiwór albo ciepło pierzina :grin: :grin: bo kino już mo lepsze w aucie niż domowe . tv z domu będzie za chwile albo tu, albo na allegro wystawiony bo będzie oglądał filmy w aucie.
-
Po Kasi seat
to samo pomyślałem. jak go kupił powiedział " nie byda do niego cis kasy, to je yno auto na przetrwani przez rok" prawda taka że Endrju by se kupił hulajnogę i ją też by pomodził :grin: :grin: :grin:
-
Audi A4 Avant B8
Tomek tak jak koledzy podpowiadają. minimum 18" , a jeśli chcesz by autko się prezentowało to wkładaj 19" i nie musisz się bać tego rozmiaru
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
- [ALL B8] moja pierwsza A4
Maniuś ty na pewno się dowiesz za te lusterka coś mi z Kasi sprzątnął sprzed nosa jak Andy nie weźmie dywaników to będziesz je mógł kupić :polew: :polew: :polew:- [ALL B8] moja pierwsza A4
dywaniki :grin: :grin: :grin: Andy gadaj z Marcinem co Cię interesuje- [ALL B8] moja pierwsza A4
wiesz Marcin do kogo dzwonić jak przyjedzie eSa. zanim zaczniesz rozbierać wpadniemy na zakupy- Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM CAGA
chłopaki jo rozumie że jesteście braćmi i się dzielicie pewnymi rzeczami. Marek możesz mu pożyczyć karawan albo skarpety, ale żebyś mu swoją audiczkę dawał :lol: :lol:- [ALL B8] moja pierwsza A4
w tym tygodniu wpadł zimowy setup (zdjęcia nie najlepszej jakości, ale moje klikadło nie najlepsze robi gdy jest ciemno) pewnie niektórzy z was powiedzą, że koła schowane i żeby wsadzić dystanse. ale tak właśnie miało być to jest koło na zimę i ma być schowane żeby auto nie było cały czas uwalone- Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM CAGA
z nudów poszedłem trochę auto przegonić i po drodze natknąłem się na to auto i ku mojemu zdziwieniu autem nie jechał właściciel a widzę Marek, że tam u was wszyscy jeżdżą wszystkim co stoi na podjeździe przed domem :grin: :grin:- [ALL B8] moja pierwsza A4
tak od razu picie. najpierw robota a potem zabawa i kto wie jak by się skończyło- [ALL B8] moja pierwsza A4
widzę Andy że faktycznie Cię wciągnęło. Andrzej, a może by tak polecieć po bandzie i odwiedzić Holandię. Trochę się pozwiedza i pomożemy koledze pakiet ogarnąć- [ALL B8] moja pierwsza A4
Grzesiu po odkręceniu foteli jak zobaczyłem co za syf tam jest to masakra. mimo regularnego sprzątania wszędzie dojść się nie da. Wiosną wpakuje coś ciekawego do bagażnika i wpadniemy w odwiedziny do Rzeszowa Nie jest to takie straszne jak wygląda i w miarę szybko ogarnęliśmy temat.- [ALL B8] moja pierwsza A4
Już jakiś czas temu wpadły małe mody wchodzące w skład pakietu QQ1 zostały zamontowane podświetlone kratki nawiewów i kodowanie w MMI i wtedy nastała kilku miesięczna przerwa z tym modem. nastały długie wieczory i było trochę wolnego czasu więc namówiłem kolegę Andrzeja do powrotu skończenia modzika. A że chłopowi dwa razu nie trzeba mówić jeśli chodzi o modzenie wpadł i się zaczęło: rozkopał pół auta i zaczął łączyć a mniej więcej tak się skupiał przy tym co robi :grin: i wtedy jakoś wszystko zabezpieczył bo dwie z przodu świeciły i stwierdził że się przerobił (a na poważnie na tym stanęło bo trzeba było do roboty jechać) Dziś była druga runda i zostało pociągnięte resztę kabli do lampek w fotelach i znów to skupienie I TUTAJ POWINNY SIĘ POJAWIĆ PODZIĘKOWANIA DLA ANDRZEJA - za podłączenie całej instalacji , bo o dobrego fachowca dziś trudno i GRZEŚKA - za wszelką pomoc w rozwianiu wątpliwości , bo nad każdą robotą musi być ktoś co trzyma nadzór WIELKIE DZIĘKI PANOWIE A ja przy okazji ogarnąłem porządek we wnętrzu autka- [ALL B8] moja pierwsza A4
a tak my pili kawa przy robocie. oczywiście uja Andrzej w kubeczku AUDI- Po Kasi seat
hahahahhaa Jędrek mnie o to chodziło żeby to głównie on zrozumiał ale spoko będzie już pisane polsku- Po Kasi seat
Ten lełon jest taki boski jak jego właściciel. A teraz Panowie poważnie jaki to je piykne. Chopy ten lełon je nojpiykniejszy na całej południowej Polsce, a już na pewno na parkingu pod blichrym. Andrzejku i to ni ma żodno złość bo wiysz że jo Ci fest przaja i jo by sie z Ciebie nigdy nie śmioł. Naprowda to mosz rychtyk piykne- Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM CAGA
No prezes się w końcu pochwalil. To u niego z Andrzejem wozimy trumny :-D . Marek napisz ze to je moi padło a gole to mom ze aż ganba sie chwolic ;-) - [ALL B8] moja pierwsza A4