Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. Też mi ta wpadła w oko. wyslij ja do kalendarza
  2. super kiera. moim zdaniem to jest dopełnienie i wnętrze nabrało charakteru
  3. S4 B8 avant polift albo rób co miałeś A4 B8 avant 3.0 tdi polift i zrób sobie potwora jeśli nie planujesz małego przedszkola to spokojnie się pomieścicie
  4. ten wątek prawie każdy tu czytał cały więc miłej lektury
  5. Halo halo podpowiesz Grzesiu czy nie ?? felga jest z modelu S5 . 19 cali 8,5J ET32 (pisze Ci tutaj w wątku na pierwszej stronie) poszukaj na allegro a o końcówkach Grzesiek pisał kilka stron wstecz
  6. prezes ty to się umiesz bawić :grin:
  7. gratulacje autka. faktycznie lakier ładnie się prezentuje. jak Ci afroo podpowiada też bym poszedł w czarny grill i koło minimum 19". nie bój się rozmiaru a auto nabiera wyglądu powodzenia w modach
  8. main odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    to samo pomyślałem. jak go kupił powiedział " nie byda do niego cis kasy, to je yno auto na przetrwani przez rok" prawda taka że Endrju by se kupił hulajnogę i ją też by pomodził :grin: :grin: :grin: dokładnie ja tez to słyszałem i podejrzewam ze te mody sie skończą dopiero jak środek seata bedzie wyglądał przynajmniej jak w b7 lub b8 Pany wpadł dziś do mnie i siedziałem w lełonie. szczerze to do Kasi pozwolił mi siąść tylko raz i to po minucie mnie zjeba... że się mam nie bawić elektrycznym siedzeniem ale do czego zmierzam chłopaki i dziewczęta się zaczęło i to poważnie. synek se teraz musi kupić jeszcze jakiś fajny śpiwór albo ciepło pierzina :grin: :grin: bo kino już mo lepsze w aucie niż domowe . tv z domu będzie za chwile albo tu, albo na allegro wystawiony bo będzie oglądał filmy w aucie.
  9. main odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    to samo pomyślałem. jak go kupił powiedział " nie byda do niego cis kasy, to je yno auto na przetrwani przez rok" prawda taka że Endrju by se kupił hulajnogę i ją też by pomodził :grin: :grin: :grin:
  10. Tomek tak jak koledzy podpowiadają. minimum 18" , a jeśli chcesz by autko się prezentowało to wkładaj 19" i nie musisz się bać tego rozmiaru
  11. Maniuś ty na pewno się dowiesz za te lusterka coś mi z Kasi sprzątnął sprzed nosa jak Andy nie weźmie dywaników to będziesz je mógł kupić :polew: :polew: :polew:
  12. dywaniki :grin: :grin: :grin: Andy gadaj z Marcinem co Cię interesuje
  13. wiesz Marcin do kogo dzwonić jak przyjedzie eSa. zanim zaczniesz rozbierać wpadniemy na zakupy
  14. chłopaki jo rozumie że jesteście braćmi i się dzielicie pewnymi rzeczami. Marek możesz mu pożyczyć karawan albo skarpety, ale żebyś mu swoją audiczkę dawał :lol: :lol:
  15. w tym tygodniu wpadł zimowy setup (zdjęcia nie najlepszej jakości, ale moje klikadło nie najlepsze robi gdy jest ciemno) pewnie niektórzy z was powiedzą, że koła schowane i żeby wsadzić dystanse. ale tak właśnie miało być to jest koło na zimę i ma być schowane żeby auto nie było cały czas uwalone
  16. z nudów poszedłem trochę auto przegonić i po drodze natknąłem się na to auto i ku mojemu zdziwieniu autem nie jechał właściciel a widzę Marek, że tam u was wszyscy jeżdżą wszystkim co stoi na podjeździe przed domem :grin: :grin:
  17. tak od razu picie. najpierw robota a potem zabawa i kto wie jak by się skończyło
  18. widzę Andy że faktycznie Cię wciągnęło. Andrzej, a może by tak polecieć po bandzie i odwiedzić Holandię. Trochę się pozwiedza i pomożemy koledze pakiet ogarnąć
  19. Grzesiu po odkręceniu foteli jak zobaczyłem co za syf tam jest to masakra. mimo regularnego sprzątania wszędzie dojść się nie da. Wiosną wpakuje coś ciekawego do bagażnika i wpadniemy w odwiedziny do Rzeszowa Nie jest to takie straszne jak wygląda i w miarę szybko ogarnęliśmy temat.
  20. Już jakiś czas temu wpadły małe mody wchodzące w skład pakietu QQ1 zostały zamontowane podświetlone kratki nawiewów i kodowanie w MMI i wtedy nastała kilku miesięczna przerwa z tym modem. nastały długie wieczory i było trochę wolnego czasu więc namówiłem kolegę Andrzeja do powrotu skończenia modzika. A że chłopowi dwa razu nie trzeba mówić jeśli chodzi o modzenie wpadł i się zaczęło: rozkopał pół auta i zaczął łączyć a mniej więcej tak się skupiał przy tym co robi :grin: i wtedy jakoś wszystko zabezpieczył bo dwie z przodu świeciły i stwierdził że się przerobił (a na poważnie na tym stanęło bo trzeba było do roboty jechać) Dziś była druga runda i zostało pociągnięte resztę kabli do lampek w fotelach i znów to skupienie I TUTAJ POWINNY SIĘ POJAWIĆ PODZIĘKOWANIA DLA ANDRZEJA - za podłączenie całej instalacji , bo o dobrego fachowca dziś trudno i GRZEŚKA - za wszelką pomoc w rozwianiu wątpliwości , bo nad każdą robotą musi być ktoś co trzyma nadzór WIELKIE DZIĘKI PANOWIE A ja przy okazji ogarnąłem porządek we wnętrzu autka
  21. a tak my pili kawa przy robocie. oczywiście uja Andrzej w kubeczku AUDI
  22. main odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    hahahahhaa Jędrek mnie o to chodziło żeby to głównie on zrozumiał ale spoko będzie już pisane polsku
  23. main odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    Ten lełon jest taki boski jak jego właściciel. A teraz Panowie poważnie jaki to je piykne. Chopy ten lełon je nojpiykniejszy na całej południowej Polsce, a już na pewno na parkingu pod blichrym. Andrzejku i to ni ma żodno złość bo wiysz że jo Ci fest przaja i jo by sie z Ciebie nigdy nie śmioł. Naprowda to mosz rychtyk piykne
  24. No prezes się w końcu pochwalil. To u niego z Andrzejem wozimy trumny :-D . Marek napisz ze to je moi padło a gole to mom ze aż ganba sie chwolic ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.