Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

androv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez androv

  1. Ja leje Liqui Moly Top Tec 4200 5W30,w poprzednich autach też lałem Liqui Moly i nigdy nie miałem problemu oczywiście max 12 tyś km.
  2. http://gregor10.pl/kontakt-2/
  3. Djtatra, nie wiem można sprawdzić w etce.
  4. djtatra zaworek jest na pewno,dopiero przeczytałem co napisałeś pewnie już rozwiązałeś przyczynę.
  5. W poliftowych niema tej opcji w VCDS, pozostaje sprawdzenie poprawności ustawienia na blokadach.
  6. djtatra. Wpisz synchronus angle lub kanał 181 albo 191 tylko nie wiem czy w twoim CNHA dostępna jest ta funkcja .Kąt powinien być ustawiony na 0.0 +/- 0,5 najlepiej.
  7. djtatra.Napisałeś że masz błąd 4113 - Czujnik położenia wałka rozrządu (G40) i od tego bym zaczął, ale najpierw sprawdził bym poprawność ustawienia rozrządu. Co do pompy w baku możesz ją wysterować przez VCDS.
  8. Przeleciałem wszystkie bloki w VCDS i nie znalazłem synchronizacji kąta, jest synchro ale wałków.
  9. Czy ktoś sprawdzał synchro w silnikach poliftowych w VCDS otóz w silniku CJCD nie ma zakładki synchro jak w starszych silnikach.
  10. Dzięki Dev
  11. Witam Panowie czy do silnika CJCD ta blokada też pasuje https://allegro.pl/blokada-1-6-2-0-tdi-common-rail-cr-vw-audi-seat-i7391890494.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=NjgxZDZkMmYtMWZmMi00NmM5LWE3NzYtMzk5ZDM1OGUzNjk0AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=263240ed-bbb2-4760-bf50-30dde76372a2
  12. androv odpowiedział(a) na rafalpe temat w Audi A4 B8
    Sprzęgło spoko niema potrzeby.
  13. Szkoda,że w polifcie to nie działa.
  14. androv odpowiedział(a) na rafalpe temat w Audi A4 B8
  15. androv odpowiedział(a) na rafalpe temat w Audi A4 B8
    Wczoraj odwiedziłem firmę Vag Tune i takie coś wystroił pan Mirek
  16. Najlepiej wyważyć koła z testem drogowym na wyważarce Hunter
  17. Jeśli w zębatkach jest olej to jest uszkodzony uszczelniacz jak wiadomo ciśnienie doładowania to około 1,5 bara więc dmuchnie w każdą nieszczelność.Odrobina oleju jest zawsze (odma) ale czasami puszcza turbina od strony zimnej i oleju jest więcej.
  18. Silnik CJCD 150 km w zależności od przebiegu co 1 w zależności od wieku samochodu co 1 Filtr przeciwpyłkowy: wymienić 30 000 km 2 lata Filtr paliwa: wymienić 60 000 km - Filtr powietrza: wymienić wkład filtra, oczyścić obudowę 90 000 km - Filtr cząstek stałych: odczyt zapełnienia 180 000 km, później co 30 000 km - Pasek zębaty napędu wałka rozrządu: wymienić 210 000 km - Płyn hamulcowy: wymienić - 3 lata, później co 2 lata https://myaudi.audi.com/group/pl/pl/additionalwork
  19. androv odpowiedział(a) na rafalpe temat w Audi A4 B8
    Takie dane to wiem ale dzięki,chodzi mi o coś więcej sprzęgło inne awarie po chipie tego silnika. Druga sprawa to u kogo zrobić program.
  20. androv odpowiedział(a) na rafalpe temat w Audi A4 B8
    Też jestem posiadaczem tego silnika chyba mało jest tej motorowni bo cisza w temacie.
  21. Dzisiaj u kolegi zmieniłem czujnik temp. paliwa bo stary na zimnym silniku pokazywał 130 st c,nowy pokazuje tak samo,czy ktoś ma jakiś pomysł.
  22. Sprawdź kąt w TDI Timing tu masz opis http://www.ross-tech.com/vag-scope/TDIGraph.html i ustaw między 49-51.
  23. A na początek, po czym sądzisz że poszła ci uszczelka?? Jakie masz objawy. Wywala płyn zbiorniczkiem ,spaliny dostają się do płynu.Chodziło głównie o kolejność i moment dokręcania śrób głowicy.Pozostałe czynności jak rozrząd ustawienie pompek i regulacja są mi znane.
  24. Witam.Na forum jestem nowy,i od razu problem,mianowicie poszła uszczelka pod głowicą, albo pęknięta jest czapka oby nie. I tu prośba czy ktoś posiada opis wymiany uszczelki.Używałem szukajki ,lecz nie znalazłem nic na temat.
  25. Na forum po raz pierwszy,Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.