Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
ja ostatnio z ciekawości kupiłem coś takiego, ale jak to sie sprawdza to zobaczę dopiero wiosną. 303 Instant Windshield Washer Tablets - Detailer.pl - Kosmetyki Samochodowe
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
W detailer.pl jest dobra promocja na nie, więc zachęcam do sięgnięcia do skarpet
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dlatego wkleiłem Royala a na koniec dnia dostałem paczuszkę....
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A dlaczego nie kupiłeś Passata tylko A4? Przecież w Audi dopłaca się za markę, a pod maską jest VW A co do "drogości", to to jest drogie Kosmetyki samochodowe - Zymöl Royale - wosk | CarSPA
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Co do zdziwienia ceną, to chyba mało w życiu widziałeś - to jeden z tańszych wosków z wyższej półki Gdybyś chciał spróbować, a zwłaszcza powochąć to mam go do sprzednia prawie cały za 300 Pachnie zaj.biście kakao i czekoladą
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Mam bańkę, jak chcesz to mogę Ci trochę odlać i wysłać do potestowania Nie zbiednieję, a Ty się przekonasz (lub nie) czy warto kupować Jak coś to pisz na PW.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Poczytaj ostatnią stronę uwierz mi że właśnie skończyłem czytać ten wątek a zacząłem chyba od dziewięćdziesiątej którejś tam strony i co wypowiedź to inny produkt . A ja chciałbym jakiś najbardziej polecany QD Sonaxa a jakieś inne propozycje Chyba ze 2 lub 3str temu pisałem nt kilku QD... ---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ---------- vario, kup sobie sonaxa W bezpośrednim porównaniu z Reload'em wypada lepiej, a za ok. 130-150 będziesz miał bańkę 5l. ---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ---------- A dlaczego nie chcesz do kompletu QD+ od PB do tego zestawu? QD+ to bardzo dobry w pracy (łatwo sie dociera i nie marze) QD w rozsądnej cenie. Wg mnie pójście w Reloada to wywalenie niepotrzebne kasy. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz PB QD+, to kup sobie Sonaxa, którego foty wrzucił Gracjan.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Wg mnie najlepszy będzie SAPHIR-balsam lub krem. Jedno i drugie da radę. Zerknij sobie na TARRAGO AVEL SAPHIR Profesjonalne środki do pielęgnacji, konserwacji renowacji obuwia, skóry, tapicerki oraz wszelkiej galanterii skórzanej. Najlepsze kremy i pasty do butów.
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
ja też go na innych forach, na których się mijaliśmy nie widziałem od dawna
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nic mi nie mówiła, ale dzis jak ją spytałem to wspomniała coś o jakiś menetach pod płotem 3mam kciuki za deal'a
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
chyba ile ukrył ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- Jeśli zdecydujesz się na FK1000, to nie bierz CG Pro - nie jest mistrzem łatwego/szbkiego docierania i trochę się marze i cenowo do tego co oferuje nie jest jakąś specjalną okazją. Poza tym carnauba którą zawiera średnio dogada się z FK1000 który jest woskiem syntetycznym nie zawierającym carnauby jak woski naturalne i efekty po psiknięciu QD szybko znikną. Poszukaj QD syntetyka - np slick shine #425 od FK, który jest całkiem ok. Obecnie jest szał na Sonax'a Xtreme Briliant Shine Detailer, któremu Pro nie dorasta do pięt. Ja mam i używałem/używam wszystkich powyższych produktów i na dziś moim faworytem jest Sonax - cena, szybkość/łatwość pracy, efekt... Od biedy możesz go używać po każdym regularnym myciu i zapomnieć w ogóle o woskowaniu
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nice fociaki Ale macie z Piotrkiem minusa, bo robiliscie zimową scenerię u mnie pod płotem i nie wpadliście na kawkę-nie ładnie, nie ładnie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kurcze, faktycznie czas szybko zlecial Szukaj w takim razie ladnej 550i Strasznie mnie wnerwia, ze Audi nie wstawia duzych silnikow do normalnych wersji. Takie 4.0 V8 byłoby super w niekrzykliwej budzie, wygodne na codzien i komfortowe w trasie. Nie kazdy chce miec od razu krzykliwe S czy RS. Takie 550i wyglada dla 90% ludzi jak 520d a wrazenia z jazdy sa na zupelnie innym poziomie. Dla mnie polaczenie "normalnej" wersji z fajnym silnikiem to ideal. Kiedys w A6 bylo 4.2 V8 szkoda ze juz go nie ma. Tak wiem, zastapil go 3.0tfsi, ale to juz nie to samo :-/
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
+1 Ja jakiś czas temu kupowałem taką poliftową dla mamy. Fajnie się tym smiga, w miarę nisko siedzi, ma nawet diody/wskaźnik zmiany biegu na wyższy przy wys obr. Oglądałem wtedy różne damskie auta - 500tkę, Ypsilona, Punto, MiTo itp i C2 wypadała najkorzystniej pod każdym względem. Największym rozczarowaniem była 500tka - pozycja za kierą jak na sraczu
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Po 24m-cach możesz juz spokojnie spredawać Flyer, myślałem, że trochę dłużej po modzie pojeździsz. Jesli rozważasz A6 3.0TDI i 530d/535d to nawet się niezastanawiaj i bierz to drugie. To 3.0TDI w A6 ogóle nie jedzie. Będziesz miał takie BRD z A4 w większej budzie i tyle A B8 Allroad odpada?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
...and the winner is... nakrętki na wentyle z logo oooo
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
10 wychodzi mi z trasy Warszawa-Kielce gdzie W-wa-Radom jade spokojnie 140-150 bez jakiegos strasznego wyprzedzania itp i Radom-Kielce 100-120 z lekkim tasowaniem, ale bez strasznego cisniecia. Za 2tyg zrobię trasę z ACC - ciakwe ile na nim wyjdzie. W każdym razie bez tempomatu wychodzi wynik lepszy niz z. W miescia mam teraz podobny wynik jak Ty - 14-15, ale ostatni straszne korki mam i trasa Domaniewska-Rosoła zajmuje mi 30-40min No a wtedy V8 swoje musi wypić...
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Że tak już? Ja jeszcze ze dwa lata pośmigam, aż drugi dzieciak z wózków wyrośnie.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Tylko ze w tym dziale się nie zliczają Poszła odp
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Skoro nie masz nic konkretnego do dodania w temacie, to po co go zaśmiecasz? Nie każdy, tak jak Ty zna na pamięć zdjęcia samochodów poszczególnych forumowiczów.
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
Niezly gangsta
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Jakbyś miał jakieś pytania nt Q7, to pisz tu lub na PW. Powodzenia w wyborze ;-)
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Serio??? ;-) Przecież chodzi o "taki grzybek" a nie "to auto" ;-)
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
O jaki "grzybek" Ci chodzi, bo nie kumam :-/ Jeśli chodzi Ci przycisk obok joystick'a do ustawiania kierownicy, to on włącza/wyłączą automatyczne podnoszenie/opuszczanie kierownicy podczas wsiadania/wysiadania. Jak gasisz auto, to kiera się max podnosi, żeby się wygodnie wysiadalo, a jak wsiadziesz i przekrecisz kluczyk, to się obniża do ustawionego poziomu. Mam to u siebie i całkiem fajnie to działa.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Zanim wymieniłem serwo to kodowałem sam, ale przez brak właściwego serwa mimo poprawnego kodowania w Gatewayu, zegarach czy kierownicy wywalał mi błąd na ABSie, który był do usunięcia tylko przez wymianę serwa i ponowne, poprawne kodowanie. Z zegarami jest ciężko, ja też ich długo szukałem, a że szukałem dodatkowo poliftowych to trochę się z tym zeszło. Ale jak trafiłem to wziąłem od razu, zwłaszcza że udało mi się na rozsądną cenę dogadać - zegary razem z radarem i jego podstawą kupiłem za 1,2tyś brutto z FV.