Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
dlatego ja wpisalem samo 'pinow' :-P Graty za Side'a :-D
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
taaa i moze jeszcze piernąć w oponkę? taki może być? http://allegro.pl/zestaw-narzedzi-wypinania-pinow-stycznikow-kostek-i1811881165.html
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
nie no, takie rzeczy to tylko w SEATach
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
jeb...na aryjska rasa hmmm z drugiej strony to może powoli zacznij się rozglądac za jakąś B8?
-
[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm
no proszę Cię...
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
pewnie jak go wsadza do w A4 to go troche "zdławią" na jakies 280KM
-
[B7 ASB] Czarna bestia by ECUPROJECT 292ps 600nm
trochę do wszystkiego mu jednak brakuje nie ma czujnikow parkowania z przodu, foteli z pamiecia, chłodziarki w schowku, podgrzewanych foteli z tyłu, przyciemnianych szyb, automatycznego obiegu powietrza - to tyle co widze na "pierwszy rzut oka". No ale z zewnatrz wyglada fajnie - te dectane tylko troche odpustowe wg mnie :/
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Proszę Cię... w "kulczykowie" pracują same oszołomy. ja kiedys chcialem kupic oryginalna płytę z update'em softu w MMI. Kosztowało to ok. 10euro i bez problemu można to kupić w całej Europie a nawet USA. Ja w ASO dowiedziałem się, że to jest cześć do użytku wewnętrznego i nie jest do sprzedaży - kabaret Fiuty robią update'y odpłatnie jak złozysz zlecenie w serwisie. Tym sposobem zamiast zarobić 40zl na płycie nie zarobili nic, a ja update i tak mam
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
A cos Ty zrobił?!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzechu - polecam to: http://allegro.pl/yato-yt-0837-zestaw-sciagaczy-do-tapicerki-gw-fv-i1812202220.html i do kompletu to: http://allegro.pl/komplet-sciagaczy-sciagacze-do-tapicerki-5el-yato-i1819713984.html a ten nożyk którym tam wymac**jesz to do smarowania pieczywa wykorzystaj
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
super jest - jest bardziej "chrapowaty" i "gulgoczący" niż u mnie
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
wreszcie sie zmusiles dlaczego nie polakierowałes tej blendy na zegarach na piano?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
skad jak to znam... zawsze sie wtedy znjadize fajniejszy kolor, specyfikacja lub cena... ja po zakupie przestalem przegladac ogloszenia, bo po co się wkur.wiac
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
no jak takiemu "dmuchniesz" to już w ogóle zgłupieje i wtedy kompletnie nie będzie wiadomo co mu do łba strzeli jak sie zachowa
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
akurat z plastyki (uchwyty, wieszaki, zaslepki air bag, lampki) lepiej komponuja się w wersji szarej niz czarnej. czarna alcantara w odroznieniu od carnej podsufitki nie jest czarna tylko powiedzmy antrazytowo-grafitowa. W konsekwencji jest jasniejsza od plastykow i wg mnie troche slabo to wyglada. Wersja szara ma wrecz idealnie dobrany odcien i wszystko jest "z jednej parafii" Oczywiscie ciamna alcantara na fotelach, boczkach i suficie wyglada fajnie, ale gdyby nie ta roznica w odcieniu to byloby ZAJEB.SCIE
-
[ALL B8] Moja Audiczka A4 B8 Avant 2.0 TDI
nie wiem jak jest w Audi, ale rozni producenci stosuja rozne rozwiazania. W niektorych przypadkach chlodzenie/smarowanie turbo jest podtrzymane, a w innych po prostu po chamsku wylacza wszystko i tyle. System ma ograniczac spalanie, a nie trwalosc turbiny i producenci w d..pie maja o nia (turbine) troske
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Zgadza sie No dokladnie. Nie pamietam w którym topicu ale już o tym pisaliśmy. nowa kiera ma grzanie w obu wersjach 3 i 4ramiennej.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
No to nic tylko pogratulować mocnego auta, bo ograć 800Nm i 350KM które robią 100 w 5,5 to już coś. A co do kiery to bez wymiany modułu się nie obejdzie. ale i tak hgw czy multi obsluzy wszystkie funkcje fisa. Ja jakoś nie mogę się do niej przekonać i nie wiem czy ja będę zmieniał. Póki co i tak mam 2kiery lato+zima i chyba przy tym zostanę.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
byla w oryginale. A jak z utrzymaniem - mam w kazdej kieszeni w boczku kpl takich foliowych rekawiczek. Za kazdym razem jak wsiadam to je zakladam. To samo robia pasazerowie. A na serio to jest ok. Co prawda ani razu jej nie czycilem, ale wyglada ok. Dzieki temu ze alkantara jest "mechata" to ew. zabrudzenia nie sa zbyt widoczne, bo nie ma jednolitej struktury, tzn "wlosy" roznie sie ukladaja i w jednym miejscu jest jasneijsza w innym nieco ciemniejsza itp.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jak chcesz live szara na suficie zobaczyc to daj znac - mozemy sie jakos zlapac i sobie lukniesz. wyglada calkiem ok, mimo ze caly srodek mam czarny.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
no wlasnie pozno - praktycznie dopiero w polowie swojego zakresu ma. wlasnie dlatego pisalem wczesniej, ze trzeba go krecic zeby chcial jechac
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
hmmm czy ja wiem czy on taki wysoki i czy od dolu... tu masz 3.0TFSI Moc kW (KM) / obr./min.: 245 (333)/5500-6500 Moment Nm / obr./min.: 440/2900-5300 a tu dla porownania 4.2 TDI: Moc kW (KM) / obr./min.: 250 (340)/4000 Moment Nm / obr./min.: 800/1750-2750 gdzies widzialem wykres tego ostatniego - od 3tys Nm spada, ale i tak przy 4000 ma ok. 600Nm
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
to mało powiedziane - jak założe zimowki to wrzuce zdjecie z orygianlnymi 18tkami. masakra jakas jest - kola "wpadaja" w blotniki i wyglada jakby ktos bude Q7 zalozyl na podloge od malucha
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
ja odpkuac poza poskrzypywaniem nie mam i nie mialem żadnych problemów z dachem. W B7 też było wszystko ok mimo że otwieralem go nawet częściej niż teraz-boję się żeby mi młodej nie przewialo itp . Kiedyś moja mama miała Megane z dachem i tam też nic się nie działo.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Ja sie nie opalam Skreśliłeś allroada tylko przez to? Przez dach i silnik - 3.0tdi szału tam nie robi szukałem też 3.0tfsi i nawet 4.2 ale w każdym czegoś brakowało itp. ostatecznie zdecydowałem się na Q7 4.2, które jeździ trochę lepiej niz 3.0tdi no i ma dach