Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
u mnie w BRD było ok. 10-11 przy ok. 200. zawsze mozna odpuscic gaz lub jechac na polowie z gorki - wtedy bedize 200 na szafie i spalanie 2,8/100
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Turdzi, akurat wczoraj bylem u kolegow w ASO i trafilem na awanture klienta z prezesem. Klient ma do wymiany silnik 2.0TFSI 211KM, a ASO i Kulczyk nie chca sie na to zgodzic bo auto jest juz po gwarancji. W sadzie jest juz zalozona sprawa i pod koniec kwietnia ma byc pierwsza rozprawa. Podsluchalem, ze robili jakies ekspertyzy z wazeniem oleju itp, ale nie chcieli ich wynikow dac klientowi. Mniejsza o szczegoly, bardziej to pisze w kontekscie wczesniejszych rozwazan o oleju w 2.0tfsi i wymian silnikow lub ich elementow- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
kazdy ma swoj gust.... wg mnie rs4 to juz za duzy komin, zwlaszcza do zderzaka nie rs'owego. te sa w delikatne i maja "charakter". poza tym maja jeden niepodwazalny atut (jak dla mnie) - oryginalna optyke zgodna z fabryka.- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no prosze Cie... tnij i spawaj i nawet sie nie zastanawiaj- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ladne Ci wyszlo to auto Z zewnatrz zmienilbym tylko na Twoim miejscu jeszcze wydech na S4 no i dodal czujniki w ramce tablicy rejestracyjnej, bo troche lipa jest obecnie Poza tym wyglada super. Pewnie powoli pomysly Ci sie koncza, co?- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
nie to nie ja dzis sie jedynie na okecie wypuscilem- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
A czemu nie mogą być z TTRS? (tak jak na foto) Nie rozumiem czemu każde duze koło przyporządkowujecie do S5. To koło jest w standardzie w RS5.I stąd się "wywodzi".Tzn tam je po raz pierwszy w A5 zaprezentowano. Nawet nie wiem czy obecnie można je do A5 "zwykłej" zamówić. Jezuuu, Paweł - Michał uzyl skrotu po prostu. Wiekszosc modeli felg mozesz jest dostepna praoktycznie do kazdego modelu i nie ma sensu wymienianie pelnej listy modeli Co do felg, to wg mnie jest to najladniejsza felga jaka audi zrobilo od pokazania wzoru z RS4 B7. Szkoda ze nie ma jej w 21 bo z checia zamienilbym na nie moje obecne.- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
to moze to jest pomysl dla Ciebie? ;-)- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
pewnie niewielu w to uwierzy, ale 4,2 jezdzie niewiele gorzej. Albo odwrotnie, V12 jezdzi niewiele lepiej od V8. Znajomy ma V12 i jezdzac tym samochodem nie odczuwalem powalajacej roznicy w stosunku do mojego. Na papierze wyglada to nie najgorzej: 326 vs 500KM czy 750 vs1000Nm, ale odczucia z jazdy sa zupelnie inne. I pewnie cos musi byc na rzeczy, bo popularnosci zbytniej ten silnik nie zdobyl. Oprocz roznicy w osiagach swoje zrobila tez i cena. Ale zastanawiajace jest np dlaczego nigdy nie pojawil sie w A8 czy Bentley'u? Ciekaw jestem jakie beda dalsze losy tego silnika...- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Turdzi, skoro idziesz w kierunku A4, to moze chociaz Allroada sobie wez? Mi osobiscie B8 Avant srednio się podoba, ale w Allroadzie z poszerzeniami wyglada juz całkiem fajnie- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
robocizna jakies 1,5tyś. ale to pewnie za całość czyli podpinanie i inne zabawy tak, tak, to za calosc prac. chyba nawet cos blizej 2tys bylo lacznie - nie pamietam juz dokladnie, bo rozliczalem sie za calosc (sprzet+montaz)- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
thx. "napompowana" pisalem w kontekscie podobienstwa Twojej A6 do mojej byłej A4 ;-) Kolor, chromowe listwy, lusterka, wzor kół, przyciemniane szyby - wszystko takie same Fajnie by wygladaly stojac obok siebie- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
robocizna jakies 1,5tyś.- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Ładna masz tą furkę. wygląda trochę jak napompowana moja 4ką Granatowy kolor jest super, zwłaszcza w słońcu po wosku wygląda zaje....cie Ten czarny piano jakim lakierem robiłeś? Standardowy czarny czy coś innego?- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
ponad 2,5t tak pomalutku ;-) nie myslalem, ale albo polift albo V12. Niestety mod na V12 kosztuje ok 15tys. Polift jest nieco tanszy, ale tez nie malo kasy wychodzi...- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Trochę świeżych fot na letnim setupie i po kilku modach: Mody: Grill poliftowy Grzana kiera na zime Rolety Podświetlanie listw dekoracyjnych z poliftowego Pakietu Oświetlenie AV - podobnie jak w A4, 2xekrany Alpine+zmieniarka DVD Alpine, tu dodatkowo tuner DVB-t Kenwood'a:- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
ale i w wiekszosci przypadkow sa tansze niz ich pozniejsze dokladanie do uzywanego golasa ;-)- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
no ale flok to nie bedzie zamszyk jak w Lambo prawie jak, ale zawsze tylko prawie ;-)- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
w skorze sobie zrob - jak lukasz wymieni batarie w kalkulatorze to to roznica w cenie nie wyjdzie zbyt duza ;-) ja mam u siebie tunel i podlokietniki z uchwytami w drzwiach i bardzo fajnie to wyglada.- [ALL B7] FOTKI Młodszej siostry czarnej Buni CZERWONE RS4 AVANT
szkoda tylko ze dziala po IRdzie i trzeba za nim łazić ;-) PS moj tez jest czerwony i nawet blachy ma identyczne- [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
wspolczuje dylematu, bo jakis czas temu mialem podobny. u mnie co prawda byl problem najpierw z modelem (allroad czy q7) a potem z silnikiem (3.0 po lifcie czy 4.2 przed). po 2.0tdi chcialem jednak cos mocniejszego i wybralem jak wybralem. po ponad pol roku jezdzenia nie zaluje. auto ciagnie jak szalone a w trasie przy 120-140 spala ok. 8,5l/100. Ostatnio na dosc slugim dojezdzie landstrassą do autostrady było nawet 7,7 Super jest to ze na baku ta sie bez specjalnego wysilku przejechac ponad 1000km. Niestety auto nie jest stworzone do miasta - gabaryty troche utrudniaja poruszanie, no a specyfika V8 nie pozwala zejsc ponizej 13l. Niestety moja jazda po miescie to glownie stanie w korkach, ale i tak mieszcze sie w widelkach 13-15 wiec nie jest tak zle. Gdybym ja mial ponownie podobny dylemat to wybralbym dokladnie tak samo- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
prawie jak american gangsta - wypoleruj je jeszcze na lustro- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
pooooszło....- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jak rozglądałem się za Q to... znalazłem takiego mega dopchanego w niebieskim sprincie i bialym środkiem z bialymi skorami z ciemnymi obszyciami z exclusive'a. Wygladała przezajeb.... ale była strasznie droga. Jak ja przeliczalem to wychodzilo ponad 300tys - [B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15